Mikavi PQ3 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mikavi PQ3 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi
599.00
OleOle!
Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi
599.00
RTV EURO AGD
Wideorejestrator MIKAVI PQ3
599.00
Media Expert

Parametry

Producent:Mikavi
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.4 "

Opis

MIKAVI PQ3 Rejestrator jazdy Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi posiada kompaktowe rozmiary i stanowi nieprzeciętne narzędzie dowodowe w sytuacji kolizji, dzięki czemu pomoże Ci czuć się bezpieczniej na drodze. Za sprawą nagrywania wideo w jakości 4K Ultra Full HD przy kącie widzenia obiektywu 150 stopni możemy być pewni, że oku kamery nie umknie żaden detal pokaźny w zdarzeniach drogowych.

użycie modułu GPS pozwala na niesienie trasy na mapę wraz szybkością pojazdu. Korzystaj z połączenia bezprzewodowego ze smartfonem dzięki WiFi i z aplikacji przenośnej! PROCESOR NOVATEK I MATRYCA OMNIVISION W Mikavi PQ3 GPS 4K WIFI wykorzystano bardzo dobrej klasy komponenty używane w kamerach z tzw.

wyższej półki. Sprawdzony duet: procesor Novatek 96660 oraz 4-megapikselowa matryca OV4689 pozwalają na zapis wysokiej jakości obrazu w trybie 24 klatek/s w rozdzielczości 4K Ultra Full HD 2160p. Sensor optyczny uwielbianego producenta OmniVision zagwarantuje rewelacyjną jakość nagrywanego obrazu, nawet w słabym oświetleniu.

2.4-CALOWY wyświetlacz Miakvi PQ3 GPS 4K WIFI posiadając kompaktowe rozmiary jest zaopatrzony w pokaźny wyświetlacz o przekątnej 2.4 cale. Dzięki czemu nie ogranicza pola widzenia kierowcy, a równocześnie jest na tyle czytelny,bezproblemowo można zmieniać ustawienia menu, czy przeglądać nagrany materiał.

ROZDZIELCZOŚĆ 4K ULTRA FULL HD (2160P) W PQ3 GPS 4K WIFI wykorzystano jeden z najkorzystniejszych procesorów użytkowany w profesjonalnych kamerach – Novatek 96660. Pozwala on na rejestrację obrazu z rozdzielczością 4K Ultra Full HD 2880×2160p w trybie 24 klatek/s.

liczba rejestrowanych pikseli w rozdzielczości 4K Ultra Full HD jest aż czterokrotnie obszerniejsza od rozdzielczości Full HD, a także dziewięciokrotnie obszerniejsza od standardowej rozdzielczości HD. KOMPAKTOWE wymiary, wytworny WYGLĄD, ŁATWOŚĆ MONTOWANIA Dzięki kompaktowym wymiarom i małej wadze, montaż i demontaż rejestratora na szybie jest szczególnie prosty i prędki.

gwarantuje to dużą wygodę gdy chcemy przenieść sprzęt do innego pojazdu. Niepokaźne rozmiary zezwalają na ukrycie kamery nawet za lusterkiem samochodowym, dzięki temu pole widzenia kierowcy nie jest w żaden sposób ograniczane, co ma też kluczowy wpływ na bezpieczeństwo.

dedykowany uchwyt zagwarantuje zrównoważone zainstalowanie rejestratora na szybie i wysoki komfort wykorzystywania. DODATKOWA KAMERA TYLNA COFANIA pakiet PQ3 GPS 4K WIFI posiada kamerę tylną cofania, którą można przymocować do szyby lub tapicerki samochodowej.

Kamerę można zamontować w środku pojazdu,dzięki czemu, iż jest ona wodoszczelna, można ją umieścić też na zewnątrz samochodu....