Mikavi PQ3 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Mikavi PQ3 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator MIKAVI PQ3
599.00
Media Expert
Wideorejestrator MIKAVI PQ3 DARMOWY TRANSPORT
599.00
ELECTRO.pl
Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi
599.00
OleOle!
Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi
599.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Mikavi
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.4 "

Opis

MIKAVI PQ3 Rejestrator jazdy Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi posiada kompaktowe rozmiary i stanowi nieprzeciętne narzędzie dowodowe w sytuacji kolizji, dzięki czemu pomoże Ci czuć się bezpieczniej na drodze. Za sprawą nagrywania wideo w jakości 4K Ultra Full HD przy kącie widzenia obiektywu 150 stopni możemy być pewni, że oku kamery nie umknie żaden detal pokaźny w zdarzeniach drogowych.

użycie modułu GPS pozwala na niesienie trasy na mapę wraz szybkością pojazdu. Korzystaj z połączenia bezprzewodowego ze smartfonem dzięki WiFi i z aplikacji przenośnej! PROCESOR NOVATEK I MATRYCA OMNIVISION W Mikavi PQ3 GPS 4K WIFI wykorzystano bardzo dobrej klasy komponenty używane w kamerach z tzw.

wyższej półki. Sprawdzony duet: procesor Novatek 96660 oraz 4-megapikselowa matryca OV4689 pozwalają na zapis wysokiej jakości obrazu w trybie 24 klatek/s w rozdzielczości 4K Ultra Full HD 2160p. Sensor optyczny uwielbianego producenta OmniVision zagwarantuje rewelacyjną jakość nagrywanego obrazu, nawet w słabym oświetleniu.

2.4-CALOWY wyświetlacz Miakvi PQ3 GPS 4K WIFI posiadając kompaktowe rozmiary jest zaopatrzony w pokaźny wyświetlacz o przekątnej 2.4 cale. Dzięki czemu nie ogranicza pola widzenia kierowcy, a równocześnie jest na tyle czytelny,bezproblemowo można zmieniać ustawienia menu, czy przeglądać nagrany materiał.

ROZDZIELCZOŚĆ 4K ULTRA FULL HD (2160P) W PQ3 GPS 4K WIFI wykorzystano jeden z najkorzystniejszych procesorów użytkowany w profesjonalnych kamerach – Novatek 96660. Pozwala on na rejestrację obrazu z rozdzielczością 4K Ultra Full HD 2880×2160p w trybie 24 klatek/s.

liczba rejestrowanych pikseli w rozdzielczości 4K Ultra Full HD jest aż czterokrotnie obszerniejsza od rozdzielczości Full HD, a także dziewięciokrotnie obszerniejsza od standardowej rozdzielczości HD. KOMPAKTOWE wymiary, wytworny WYGLĄD, ŁATWOŚĆ MONTOWANIA Dzięki kompaktowym wymiarom i małej wadze, montaż i demontaż rejestratora na szybie jest szczególnie prosty i prędki.

gwarantuje to dużą wygodę gdy chcemy przenieść sprzęt do innego pojazdu. Niepokaźne rozmiary zezwalają na ukrycie kamery nawet za lusterkiem samochodowym, dzięki temu pole widzenia kierowcy nie jest w żaden sposób ograniczane, co ma też kluczowy wpływ na bezpieczeństwo.

dedykowany uchwyt zagwarantuje zrównoważone zainstalowanie rejestratora na szybie i wysoki komfort wykorzystywania. DODATKOWA KAMERA TYLNA COFANIA pakiet PQ3 GPS 4K WIFI posiada kamerę tylną cofania, którą można przymocować do szyby lub tapicerki samochodowej.

Kamerę można zamontować w środku pojazdu,dzięki czemu, iż jest ona wodoszczelna, można ją umieścić też na zewnątrz samochodu....