Mio Drive 65 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Mio Drive 65 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 898.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
Nawigacja MIO MiVue Drive 65 (Dożywotnia aktualizacja) DARMOWY TRANSPORT
898.00
ELECTRO.pl
-16%
Mio MiVue Drive 65 LM EU + rejestrator jazdy
898.00
OleOle!
-16%
Mio MiVue Drive 65 LM EU + rejestrator jazdy
898.00
RTV EURO AGD
MIO nawigacja MiVue Drive 65 Full Europe LM (EEU)
945.00
Mall.pl
Mio MiVue Drive 65 LM EU Truck + rejestrator jazdy
1049.00
OleOle!
Mio MiVue Drive 65 LM EU Truck + rejestrator jazdy
1049.00
RTV EURO AGD
Nawigacja MIO MiVue Drive 65 EU LM Truck (dożywotnia aktualizacja) DARMOWY TRANSPORT
1049.00
ELECTRO.pl
MIO nawigacja MiVue Drive 65 LM Truck
1069.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 6.2 "
Nośnik karta microSD

Opis

MiVue Drive 65 LM Full Europe Lifetime 44 kraje Nawigacja 6,2'' z wbudowanym rejestratorem samochodowym Full HD.
prezentujemy Mio MiVue Drive 65 LM, czyli nieszablonowe i kompleksowe rozwiązanie, które wprowadza nowy kanon w świecie nawigacji samochodowych i videorejestratorów. To prekursorskie urządzenie znaczny wyświetlacz 6,2 cala i obejmuje wysokiej klasy nawigację samochodową z zastosowaną kamerą Extreme HD (1296p dla 30 klatek/sek.) klasy premium, a także dwie inteligentne funkcje systemu ADAS (zaawansowany system wspomagania kierowcy), które wspierają kierowcę na drodze: LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu).


dzięki temu jedynemu w swoim typu urządzeniu prosto dojedziesz do celu, korzystając z poręcznej i prostej w obsłudze nawigacji samochodowej, a wideorejestrator zapisze każdą minutę Twojej podróży w rozdzielczości Extreme HD.
W razie wypadku będziesz dysponować wiarygodną dokumentacją zdarzeń drogowych. W zakresie nawigacji urządzenie MiVue Drive 65 jest bogato wyekwipowane w funkcje premium i ma zapewnioną darmową aktualizację map na cały okres eksploatacji, dzięki czemu już nigdy nie będziesz się martwić o nowe mapy ani o zmiany na drogach. Oprócz map będziesz otrzymywać dane o fotoradarach, na dodatek poprzez cały okres eksploatacji urządzenia, aby wiedzieć, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność w trakcie jazdy. Otrzymywane w czasie rzeczywistym dane (TMC) o natężeniu ruchu, robotach drogowych czy innych zagrożeniach pozwalają zaoszczędzić czas dzięki możliwości wytyczenia alternatywnej, szybszej trasy. Videorejestrator i nawigacja działają jednocześnie, rejestrując każdą chwilę bez rozpraszania czy odwracania uwagi kierowcy i przerywania komend nawigacji. Żeby włączyć podgląd z kamery pokładowej, wystarczy wybrać opcję 'Kamera' z głównego menu albo wyświetlacz z mapą.


Kamera MiVue Drive 65 ma wysokiej jakości soczewkę z szerokim polem widzenia 140 , a także przysłonę F1.8.
interesującą opcją jest możliwość instalacji kamery tylnej. Dzięki niej mamy możliwość jednoczesnej rejestracji tego co dzieje się przed i za pojazdem. Można powiedzieć iż urządzenie Mio MiVue Drive widzi wszystko co dzieje się dookoła pojazdu. Od teraz wszelkie niebezpieczne zachowania innych kierowców zostaną uwiecznione na dwóch osobnych nagraniach. Tylna kamera instalowana jest przy pomocy długiego kabla dzięki temu montaż jest bezproblemowy nawet w pokaźnych autach jak kombi czy van. Połączenie kablowe jest niepodatne na zakłócenia i interferencje. Co znaczne, to inteligentne urządzenie zaimplementowane systemy ADAS (zaawansowany system wspomagania kierowcy). Funkcje te stanowią dużą pomoc w prowadzeniu pojazdu do urządzenia: układ LDWS ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i pomaga w ten sposób uniknąć zderzenia czy kolizji. Jeśli odległość Twojego samochodu od pojazdu jadącego przed nim ogranicza się, np. Dlatego że kierowca tego pojazdu rozpoczął hamowanie, układ FCWS ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie.


MiVue Drive 65 nie tylko Cię prowadzi i rejestruje trasę,też dba o Twoje bezpieczeństwo.

nowe urządzenie Mio MiVue Drive 65 to doskonały towarzysz podróży, który dba o Twoje bezpieczeństwo: jest to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć duży ekran 6,2 cala, cenią sobie bezpieczeństwo i chcą posiadać na drodze własnego świadka, nie rezygnując z nawigacji, aby dotrzeć z punktu A do punktu B.

Â

artykuł
marka
Kod producenta
5262N5380035
EAN
5420027526867
Rozdzielczość ekranu
800 x 480
dane podstawowe
typ nawigacji
Samochodowa
Czarny
Fizyczne wyświetlacz Funkcje
Albania
Andora
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Chorwacja
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Gibraltar
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Macedonia
Malta
Mołdawia
Monako
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rumunia
San-Marino
Serbia
Słowacja
Słowenia
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Watykan
Węgry
szeroka Brytania
Włochy
Asystent parkowania
Asystent pasa ruchu
Informacja o korkach i utrudnieniach na drodze z funkcją ich omijania
informacje o fotoradarach
Mapy 3D
Trzyosiowy czujka wstrząsów
Widok skrzyżowań 3D
Oprogramowanie
Microsoft Windows CE 6.0
techniczne
Dotykowy
LCD
Karta pamięci microSDHC
Karta pamięci microSDXC
800 MHz
Mini USB
zaimplementowane technologie
IQ Routes
Zasilanie
Akumulator
Karta micro SD
Ładowarka samochodowa
Płyta z oprogramowaniem
Uchwyt na szybę
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta