Mio MiVue 600 promocja 2020

Cena329.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.3 "
Rozdzielczość 1920 x 1080

Opis

Rejestrator MiVue 600 - Twój świadek na drodze

Nowa kompaktowa kamera MiVue 600 zagwarantuje wiarygodną dokumentację zdarzeń drogowych. Dla ułatwienia kamera samochodowa inicjuje działać zaraz po uruchomieniu silnika. Rejestrator zapisuje film w rozdzielczości 1080p co rewelacyjnie sprawdza się przy dokumentowaniu przebiegu podróży. Z tak wysoką rozdzielczością urządzeniu nie umkną najdrobniejsze detaly czy zdarzenia. To doskonały świadek podczas codziennych wypraw autem.

Oczywiście z kamery można także korzystać, jadąc poprzez malownicze okolice, by podzielić się wrażeniami ze znajomymi i rodziną. Dzięki intuicyjnej aplikacji komputerowej MiVue Manager można też udostępniać swoje nagrania na Facebooku® i YouTube’ie. Nowa kamera MiVue 600 jest genialnym rozwiązaniem dla wszelkich osób, którzy chcą mieć poczucie bezpieczeństwa wynikające z zastosowania kamery samochodowej — własnego świadka zdarzeń drogowych.

Dowód w sytuacji nieszczęśliwego zdarzenia – Kamery Mio nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem ale też wytwarzane są do tego, żeby zapisywać niechciane zdarzenia jak np. Wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem jak i po nim.

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z video rejestratora Mio MiVue stanowić może dowód w sprawie o np. Próbę wyłudzenia odszkodowania także ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka Mio MiVue.

Główne parametry:

Rozdzielczośc nagrywania 1080p Full HD/30 fps

W najnowszej technice kompresji obrazu H.264 zagwarantuje najkorzystniejsze atrybuty nagrania i odtwarzania przy niewielkim wymiarze pliku.

wielki kąt widzenia

140 poziomów pozwoli spokojnie uchwycić wszystko to co dzieje się w zakresie Twojego wzroku.

Obiektyw z przesłoną F2.0

Jedna z lepszych wartości dla wideo rejestratorów.

3 osiowy czujka przeciążeń (G-czujnik)
Odpowiada za zapis takich informacji jak siła przeciążenia, kierunek oraz przyspieszenie. Współpracuje z nagrywanie nagłych zdarzeń.

Ruchoma głowica mocująca
Pozwala w nietrudny i szybki sposób ustawić kamerę w pożądanym kierunku. Jej niewielkie wymiary perfekcyjnie sprawdzeją się w niewielkich i ostro skośnych szybach przednich.


Matryca

- Układ DSP: AIT8427D
- sensor: OV2710 (2M)
- Obiektyw: 5G + 1IR


Funkcje specjalne

- czujka wstrząsów (G-sensor)
- 3-Axis G detektor
- Uruchamienie urządzenia wraz z silnikiem
- Korekta ustawienia ekspozycji (liczba): V(5)
- MiVue Manager
- Ruchoma głowica mocująca


Akcesoria w pakiecie

- MiO MiVue 600
- Ładowarka samochodowa
- Uchwyt mocujący do szyby
- Podręcznik użytkownika


Pozostałe parametry

- Soczewka F2.0
- progresywna optyka
- 3 osiowy detektor przeciążeń
- Ruchoma głowica mocująca