Mio Wideorejestrator mivue 732 czarny promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mio Wideorejestrator mivue 732 czarny oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator MIO MiVue 732 Czarny
399.99
Media Expert
Wideorejestrator MIO MiVue 732 Czarny
399.99
Avans.pl
Wideorejestrator MIO MiVue 732 Czarny
399.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

  • videorejestrator MIO MiVue 732 w kolorze czarnym pozwoli na tworzenie wysokiej jakości nagrań w każdych warunkach oświetleniowych. Oprócz tego urządzenie ma szereg udogodnień, które zwiększają bezpieczeństwo podczas podróży.
  • wideorejestrator MIO MiVue 732 oferuje wysoką jakość nagrań, dzięki której dostrzeżemy każdy konieczny detal. Rozdzielczość nagrywania FullHD 1080p pozwoli np. Odczytać tablice rejestracyjne pojazdu, a także dostrzec zachowanie uczestników ruchu, którzy znajdowali się w 130-stopniowym polu widzenia urządzenia.
  • videorejestrator MIO MiVue 732 jest wyekwipowany w tryb postojowy, dzięki któremu możemy zapomnieć o stresie związanym z parkowaniem w miejscach publicznych. Urządzenie może nagrywać otoczenie znajdujące się w jego polu widzenia w trybie ciągłym i tym samym zapewniać dostęp do nagrań, na których zobaczymy, gdy ktoś uszkodzi nasz pojazd w trakcie manewrowania na parkingu.
  • wideorejestrator MIO MiVue 732 jest wyekwipowany w zintegrowany moduł WI-FI, który pozwala na bieżące zapisywanie nagrań w bezpiecznym miejscu. Dzięki czemu możemy uchronić wszystkie nagrania - nie tylko te związane z kolizją - przed ich skasowaniem.
  • videorejestrator MIO MiVue 732 wbudowany G-czujka, który namierza wstrząsy typowe dla kolizji drogowych. W takiej sytuacji urządzenie rozpoczyna nagrywanie i zapis filmiku w bezpiecznym, bronionym przed nadpisaniem miejscem. To niezwykle przydatna funkcja w trakcie nerwowych sytuacji, jakimi są wypadki drogowe. W takim przypadku nieraz zdarza się, iż w emocjach zapominamy o zapisaniu znacznych nagrań stanowiących dowód - na szczęście, wideorejestrator zapisze je za nas.
  • videorejestrator MIO MiVue 732 jest wyekwipowany w szereg funkcji, które wspomogą kierowcę w trakcie jazdy i zwiększą bezpieczeństwo wszelkich uczestników ruchu. Urządzenie poinformuje m.in. O zbyt drobnej odległości od pojazdu przed nami oraz ostrzeże o opuszczaniu pasa ruchu (funkcja jest istotnie przydatna podczas długich tras, kiedy dopada nas zmęczenie). Dzięki tym funkcjom podróż jest wygodna, spokojna i bezpieczna.
  • videorejestrator MIO MiVue 732 nagrywa nie tylko wizję,także fonię. Dzięki temu urządzenie może pomóc w stworzeniu ważnego dowodu, gdy do kolizji dochodzi poza polem widzenia kamery: w takiej sytuacji komentarze osób znajdujących się w pojeździe także mogą okazać się ważnym dowodem w sprawie. W niektórych sytuacjach dochodzi także do zarejestrowania rozmowy pomiędzy sprawcą a uczestnikiem zdarzenia, co może okazać się istotnie przydatne, gdy ten pierwszy przy policji nie przyznaje się do winy.
  • videorejestrator MIO MiVue 732 jest zaopatrzony w tryb nocny, dzięki któremu nagrania są wyraźne także w skomplikowanych warunkach oświetleniowych. Tryb ten docenimy nie tylko w porze nocnej,w dodatku w pochmurny albo deszczowy dzień.

SPECYFIKACJA
Nazwa producenta/importera MIO