Mio MiVue 733 promocja 2022

Cena589.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Rejestrator samochodowy MiVue 733 (WiFi)

Koniec zmartwień za kierownicą
Drogi są niebezpieczne, nieraz są bardzo zatłoczone, a szybki ruch kreuje dopełniające zagrożenie. Powiększa się nie tylko liczba wypadów, lecz także wyłudzeń związanych z kolizjami. Kamera MiVue 733 WIFI zarejestruje każdy kilometr trasy, gwarantując dowody ewentualnych zdarzeń na drodze i gwarantując dodatkowy spokój kierowcy.

Nagrywanie video w wysokiej jakości Full HD
Kamera MiVue 733 WIFI, stworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości Full 1080p HD z szybkością 30 kl./s. Jej kąt widzenia wynosi 130°, a jasność obiektywu to F2.0 (mnie= lepiej). W każdej sekundzie zapisywanych jest 30 klatek wideo, co zapewnia wyraźny, czytelny i bezdyskusyjny materiał. Nagrywanie inicjuje się wraz z uruchomieniem silnika: kamera pokładowa MiVue 733 WIFI inicjuje rejestrację w momencie ruszenia i zapisuje wszystko to co dzieje się przed maską auta.

Łączność poprzez WIFI prędki i bezprzewodowy przesył informacji
Możesz prosto i ekspresowo przesyłać pliki do aplikacji MiVue Pro na smartfon. W ten sposób stworzysz kopię zapasową swoich nagrań, którą możesz bezpiecznie przechowywać w telefonie.

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze
Wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa na drodze. Dlatego również nasza kamera MiVue 733 WIFI została wyekwipowana w systemy udoskonalające bezpieczeństwo na drodze. Kamera MiVue 733 WIFI jest zaopatrzona w zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, w tym układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), układ ostrzegania przed kolizją z przodu (FCWS) oraz ostrzeżenie o przemęczeniu. Wszystkie te funkcje gwarantują dodatkowy spokój podczas jazdy. Gdy zintegrowany trzyosiowy detektor przeciążenia wykryje nagłe zmiany ruchu,nagranie jest natychmiastowo zabezpieczone i nie można go nadpisać.

wbudowany moduł GPS rejestruje lokalizację i prędkość
Lokalizacja GPS oraz szybkość są zapisywane w każdym nagraniu; to ważny dowód dotyczący jazdy. W przeciwieństwie do innych kamer pokładowych dostępnych obecnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się we wnętrzu urządzenia. Zapis szybkości można włączyć albo wyłączyć na nagraniu.

Funkcje:

 • wyświetlacz 2,7 (6,9 cm) unikatowa łatwość użycia i intuicyjna obsługa
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264 pliki posiadają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań.
 • wbudowane WIFI nieskomplikowane przesyłanie nagrań do smartfona w celu wykonania kopii zapasowej lub udostępnienia w serwisach społecznościowych za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro.
 • szeroki kąt widzenia 130° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki
 • Jasność obiektywu F2.0 (mniej = lepiej) przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu
 • zastosowany moduł GPS samoczynnie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długosc geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • progresywne systemy wspomagania kierowcy FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
 • 3 osiowy czujnik G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość przystępnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywanie awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemności


EAN: 4713264280434
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N5830001
Rozdzielczość: Full HD 1080p
ilość klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 130 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: samoczynne uruchomienie System opuszczenia pasa ruchu Alert przemęczenia kierowcy sensor wstrząsu sensor ruchu
Przekątna ekranu: 2,7''
wyświetlacz dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
typ kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SD
Format zapisu: MOV
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Zasilanie: Ładowarka samochodowa
Akcesoria w pakiecie: Mio MiVue 733 WIFI Ładowarka samochodowa Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka) Podręcznik użytkownika (QSG)
Kolor: Czarny
Waga: 100 g
wymiary: 52.5 x 87.8 x 31.9 mm