Mio MiVue 752 promocja 2020

Cena999.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Twój świadek na drodze
Dyskusyjna odpowiedzialność to największy koszmar każdego kierowcy. Rejestrowanie podróży broni kierowcę w sytuacji, gdy do wypadku doszło nie z jego winy. Kamera pokładowa MiVue 752 WIFI Dual gwarantuje dodatkowy spokój: jeśli Ci potrzeba dowodów, już go masz.

nieprzeciętna jakość obrazu 2.5K QHD precyzyjny materiał wideo
Kamera MiVue 752 WIFI Dual rejestruje materiał wideo o wysokiej jakości QHD 1440p / 2.5K z szybkością animacji 30 kl./s. Spory kąt widzenia kamery 140° i jasność obiektywu F1.8 (mniej = lepiej) pozwoli zarejestrować każdy detal na drodze. Wysoka jakość obrazu pozwoli uchwycić tablice rejestracyjne* czy inne ważne szczegóły, dzięki temu można mieć pewność, iż najważniejsze dane zostaną zapisane.

Łacznosc poprzez WIFI prędki i bezprzewodowy przesył danych
Możesz prosto i prędko przesyłac pliki do aplikacji MiVue na smartfon. W ten sposób stworzysz kopie zapasową swoich nagrań, którą możesz bezpiecznie przechowywać w telefonie.

Prosta obsługa oszczędzasz czas
Kamera MiVue 752 WIFI Dual, zaprojektowana z myślą o prostocie, jest wyjątkowo prosta w instalacji: starczy włożyć kartę SD, podłączyć do źródła zasilania w samochodzie, a bezpośrednio po uruchomieniu silnika kamera zacznie nagrywanie. Menu urządzenia jest proste w nawigacji i obsłudze. Logicznie umieszczone opcje i czytelnie opisane na ekranie klawisze nie sprawią nikomu problemu.

Funkcje bezpieczeństwa prowadź bez obaw
Kamera MiVue 752 WIFI Dual jest fabrycznie wyekwipowana w funkcje zwiększające bezpieczeństwo na drodze. Zintegrowane funkcje takie jak progresywne systemy wspomagania kierowcy z układem ostrzegania przed kolizją z przodu, układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu i ostrzeżenie o przemęczeniu pomagają w prowadzeniu pojazdu i rozszerzają bezpieczeństwo na drodze. Kamera MiVue 752 WIFI Dual ma zaimplementowane ostrzeżenia przed fotoradarami, które aktualizują się przez cały okres eksploatacji urządzenia. Można także dodawać własne punkty ostrzeżeń przed fotoradarami, które nie zostały jeszcze dodane do bazy informacji. Kamera MiVue 752 WIFI Dual zawsze ostrzeże o ograniczeniu i pozwoli zachować dozwoloną szybkość.

wbudowany moduł GPS rejestruje lokalizację i szybkość jeśli tylko tego chcesz
W każdym nagraniu są rejestrowane ważne dane takie jak lokalizacja GPS i szybkość. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu albo nie - zależy jaką opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów dostępnych obecnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się we wnętrzu urządzenia. By zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy prędkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwoloną szybkość na drodze.

ompletny zestaw w zestawie kamera cofania MiVue A20
Urządzenie MiVue 752 WIFI Dual jest dostarczane z wewnętrzną, tylną kamerą MiVue A20. Kamera A20 stanowi uzupełnienie kamery głównej, rejestrując detale za pojazdem oraz eliminując zjawisko martwego punktu.

Funkcje:

 • wyświetlacz 2,7 (6,9 cm) wyjątkowa łatwość użycia i instynktowna obsługa
 • Nagrywanie 1440p QUAD HD / 2.5K z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki mają mniejszy wymiar, bez utraty jakości nagrań.
 • zastosowane WiFi nietrudne przesyłanie nagrań na smartfonie w celu wykonania kopii zapasowej albo udostępnienia w serwisach społecznościowych za pośrednictwem aplikacji MiVue.*
 • spory kąt widzenia 140° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki
 • Jasność obiektywu F1.8 (mniej = lepiej) przekazuje więcej światła do przetwornika, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu i po zmroku.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach gratisowe comiesieczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urzadzenia**
 • zaimplementowany moduł GPS automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym szybkość, szerokość i długosc geograficzną, wysokość, a także kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.
 • zaawansowane systemy wspomagania kierowcy FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
 • 3 osiowy czujnik G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość nieskomplikowanego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywanie awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu, a także/lub wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.***
 • Alarm przekroczenia prędkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
 • Dodawanie fotoradarów możesz dodawać nowe fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemnosci


Funkcje kamera tylna:

 • Zapis nagrań w 1080p z prędkością odświeżania 30 klatek na sekundę dzięki najnowszej technologii H.264 do nagrywania wysokiej jakości filmów w mniejszych plikach.
 • znaczny kąt widzenia 140° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach
 • Soczewka F2.0 jaśniejsze i wyraźniejsze nagrania nawet w słabym oświetleniu
 • Wysokiej jakości czujnik optyczny 1/2,7 cala rejestruje wyraźnie i z szerszą perspektywą
 • Wartość EV regulowana w 7 ustawieniach niezależna regulacja umożliwia ręczne dostosowanie poziomu jasności
 • Szklana soczewka i filtr podczerwieni ostrzejsze obrazy, zwłaszcza w słabym oświetleniu
 • Metalowy korpus trwała i lekka pokrywa niewielkich rozmiarów
 • Uchwyt przyklejany taśmą 3M montaż uchwytu nie powoduje trudności


* Udostępnianie i transmisja video na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się iż lokalne prawo zezwala na takie działania.
** Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
*** Wymaga ciągłego zasilania z Mio Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue 752 WIFI Dual
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
 • Kamera tylna Mio MiVue A20 z uchwytem mocowanym taśmą
 • kabel USB, 5 metrów
 • przewód rozgałęźny
 • Podręcznik użytkownika (QSG)


EAN: 4713264280427
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N5480013
Rozdzielczość: 2560 x 1440
liczba klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - Kamera tylna - samoczynne uruchomienie - System opuszczenia pasa ruchu - Ostrzeżenie przed fotoradarami - Alert przemęczenia kierowcy - sensor wstrząsu - sensor ruchu
Przekątna ekranu: 2,7''
ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SDXC
Format zapisu: MOV
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Zasilanie: Ładowarka samochodowa
Akcesoria w pakiecie: - Ładowarka samochodowa- Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)- Podręcznik użytkownika
Kolor: Czarny
Waga: 100 g
wymiary: 52.5 x 87.8 x 31.9 mm
Pozostałe cechy: Kamera tylna A20:- Rozdzielczość: Full HD 1080p 30 klatek/sek.- Szklana soczewka wysokiej jakości: 5G+1 IR- Format wideo:.MP4- wymiary: 46 x 42 x 32 mm- Waga: 48,5 g