Mio MiVue 785 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Mio MiVue 785 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 559.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-44%
Wideorejestrator MIO MiVue 785
559.00
MediaMarkt.pl
Wideorejestrator MIO MiVue 785
561.25
ELECTRO.pl
MIO wideorejestrator MiVue 785 GPS
599.00
Mall.pl
Wideorejestrator MIO MiVue 785
599.99
Media Expert
Wideorejestrator MIO MiVue 785 + Kamera dodatkowa A20
997.00
Media Expert
Wideorejestrator MIO MiVue 785 + tylna kamera A20
997.00
MediaMarkt.pl
Wideorejestrator MIO MiVue 785 + Kamera dodatkowa A20 DARMOWY TRANSPORT
997.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.7 "
Nośnik karta microSD

Opis

Koniec zmartwień za kierownicą
Dzisiejsze drogi nie są bezpieczne: zatłoczenie, pełne kierowców jadących zbyt szybko i zbyt nieuważnie.
Rośnie liczba wypadków, na dodatek pozorowanych, które mają na celu wyłudzenie odszkodowania. Dlatego wkracza do akcji nasz najkorzystniejszy model wideorejestartora - MiVue 785.

Prowadź z MiVue, prowadź pewnie
Rejestrator MiVue 785 gwarantuje rewelacyjną jakość nagrań w rozdzielczości Full HD / 1080p z szerokim kątem widzenia 140° dzięki wysokiej klasy sensorowi optycznemu Sony™. Każdy szczegół na drodze zostanie zarejestrowany — także numery rejestracyjne — nawet w ciemności. Nagrywanie początkuje się wraz z uruchomieniem silnika auta.

Kamera to też oszczędność. Udokumentowanie iż kolizja nie powstała z Twojej winy sprawi iż nie stracisz zniżek.

Kamera MiVue 785 jest banalnie prosta w użyciu. Wystarczy kilka minut aby w pełni się z nią zapoznać. Dzięki intuicyjnie zbudowanemu menu dostęp do opcji i funkcji jest prosty a zarazem logiczny. Konfiguracja urządzenia i dostosowanie do swych potrzeb jest proste - każdy sobie z tym poradzi choćby bez instrukcji obsługi.

Bezpieczeństwo na ogół
Wiemy że bezpieczeństwo Twoje, Twoich bliskich i Twojego mienia jest najważniejsze - dlatego stworzyliśmy kamerę która gruntownie odpowiada na te potrzeby - Mio MiVue 785.

Kamera MiVue 785 posiada systemy ADAS (progresywne systemy wspomagania kierowcy). Systemy LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu), FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym) dają dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i pewności.

w sytuacji awaryjnej kamera MiVue 785 działa samoczynnie. Gdy trzyosiowy czujka wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do chronionego katalogu z którego tylko Ty możesz wykasować takie nagranie.

Rejestrator MiVue 785 zaimplementowaną bazę fotoradarów z inteligentnym systemem ostrzeżeń. Baza
aktualizowana jest co miesiąc przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Najwyższa jakość
Jakość nagrań z kamery MiVue 785 cechuje się ulepszoną jakością w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku - istotnie nad wyraz tanimi videorejestratorami. Rejestrator Mio MiVue jest mocno stworzony. Przed opuszczeniem fabryki kamera testowana jest na niemało sposobów które posiadają dać pewność iż będzie ona działała bezproblematycznie w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych - czy to afrykańskiego upału czy syberyjskiego mrozu. Kamera nadzwyczajnie wpasowuje się we wnętrze auta nie wyróżniając się zbytnio. Jest to stanowczo ważne w sytuacjach gdy zostawiamy kamerę w aucie pod naszą nieobecność.

wbudowany moduł GPS — samoczynnie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.

Możliwość przypasowania do własnych potrzeb
MiVue 785 ma opcję instalacji uzupełniającej, tylnej kamery A20. Dzięki czemu rejestrować będzie to co dzieje się przed i za autem.

Opcjonalnie możesz wyposażyć Mio MiVue 785 w akcesorium Mio Smartbox które pozwoli nagrywać kamerze poprzez niezwykle długi czas i to bez włączonego silnika w aucie. Mowa oczywiście o trybie parkingowym.

W razie wypadku rejestrator można błyskawicznie zdjąć i przełączyć do trybu fotografii, by sfotografować szkodę. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, co jest wyjątkowo przydatnym narzędziem przy dokumentacji zdarzeń.
Główne atrybuty:
• wyświetlacz dotykowy 2,7” (6,9 cm) — nieszablonowa łatwość wykorzystania i intuicyjna obsługa
• Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 — pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań.
• obszerny kąt widzenia 140° — uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach
• Soczewka z przysłoną F1.8 — przekazuje więcej światła do czujnika, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
• Wysokiej jakości czujka optyczny Sony™ — dla osiągalnie najlepszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia
• Ostrzeżenia o fotoradarach — bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia*
• wbudowany moduł GPS — automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym szybkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.
• nowoczesne systemy wspomagania kierowcy — FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
• 3- osiowy sensor G — nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
• Uchwyt obrotowy — możliwość przystępnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo
• Tryb parkingowy — aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.**
• Przełączanie do trybu fotografii — używaj kamery samochodowej do gromadzenia dowodów z kolizji i zdarzeń. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, więc można określić staranne miejsce dokumentacji.
• Alarm przekroczenia szybkości — możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu szybkości
• Dodawanie fotoradarów — możesz dodawać świeże fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
• Karta Micro SD™ — zalecana klasa 10 micro SD™ maks. 128 GB obszerności

* Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

informacje techniczne:
- wymiary: 87,8 x 52,2 x 31,9 (mm)
- Waga: 100 g
- Wielkość i wariant wyświetlacza: wyświetlacz dotykowy 2,7 cala (16:9)
- Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1080p / 30 klatek na sekundę
- Szklana soczewka wysokiej jakości: 5G+1 IR
- Chipset DSP: AIT8328Q
- Format video:.MP4 (H.264)

Zawartość opakowania:
• Mio MiVue 785
• Ładowarka samochodowa
• Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
• Podręcznik użytkownika (QSG)