mivue 786 gps wifi drive recorder marki Mio promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem mivue 786 gps wifi drive recorder marki Mio oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Mio MiVue 786 WiFi - FullHD
699.00
OleOle!
Mio MiVue 786 WiFi - FullHD
699.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Twój świadek na drodze
Nigdy nie wiesz kiedy będziesz potrzebować nagrania z trasy gdy jedziesz autem. Dość niejednokrotnie okazuje się iż mądrzejemy po szkodzie. A starczy zainwestować w tą niewielką kameręmieć święty spokój.

Kamera samochodowa MiVue 786 WIFI daje Ci pewność, że nikt na drodze Cię nie oszuka, a Twoje nagrania będą zawsze bezpieczne.

świetna jakość obrazu — transmisje na żywo
Kamera MiVue 786 WIFI ma czujnik optyczny Sony™ i obiektyw szerokokątny 140 poziomów, aby nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości 1080p full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. To pozwala zarejestrować tablice rejestracyjne*, znaki drogowe czy inne szczegóły na drodze, aby później zastosować nagrania do potwierdzenia swej wersji wydarzeń. Kamera nagrywa też znakomicie w słabym oświetleniu.

Prosta obsługa — oszczędzasz czas
Model MiVue 786 WIFI został skonstruowany z myślą o prostocie. Starczy wsunąć kartę SD i podłączyć kamerę do zasilania w samochodzie, żeby rozpocząć nagrywanie razem z uruchomieniem silnika.

instynktowne listy menu z pokaźnymi ikonami na ekranie dotykowym upraszczają nawigację. Naprawdę łatwiej już być
nie może.

Łączność poprzez WIFI — prędki i bezprzewodowy przesył informacji
Możesz z łatwością i błyskawicznie przesyłać pliki do aplikacji MiVue Pro na smartfon. W ten sposób stworzysz kopię zapasową swoich nagrań, którą możesz bezpiecznie przechowywać w telefonie. Możesz także wytwarzać transmisje na Facebook™*, aby się dzielić wrażeniami z podróży na bieżąco.

użycie bezprzewodowej transmisji informacji po WIFI że aktualizacja kamery czy świeże oprogramowanie instaluje się bez potrzeby podłączania do komputera.

Funkcje bezpieczeństwa — prowadź bez strachu
Model MiVue 786 WIFI ma zastosowane alarmy bezpieczeństwa, które się aktualizują przez cały okres eksploatacji urządzenia.

W kamerze odszukasz jeszcze ADAS, czyli nowoczesny system wspomagania kierowcy, który obejmuje układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu, układ ostrzegania przed kolizją z przodu i ostrzeżenie o przemęczeniu.

czujka wstrząsów wykrywa nagłe zmiany ruchu czy kolizje oraz automatycznie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu. Teraz prowadzisz bezpiecznie, wiedząc, że kamera zbiera dowody za Ciebie.

wbudowany moduł GPS — rejestruje lokalizację i szybkość
Lokalizacja GPS i szybkość są zapisywane w każdym nagraniu; to ważny i przydatny dowód. Wyświetlanie szybkości na filmie możesz włączyć lub wyłączyć. Cały moduł GPS jest zastosowany w kamerę. W dodatku dostajesz dożywotnią aktualizacje baz fotoradarów oraz system informowania o nich podczas jazdy.

Wysoka jakość wykończenia — trwała kompozycja
Kamery MiVue posiadają mocne wykonanie, są użyteczne i zajmują niewiele miejsca. Są na tyle minimalne i niepozorne iż w zostawione w aucie nie zwracają uwagi, a jeśli Ci potrzeba, możesz szybko schować ją w schowku.

Model MiVue 786 WIFI można wyposażyć opcjonalnie w kamerę tylną MiVue A20 (osobne akcesorium). Dzięki kamerze A20 nagrywanie obrazu odbywa się przed i za autem. W celu zastosowania videorejestratora w trybie parkingowym należy dokupić akcesorium Mio Smartbox, które dostarcza zasilanie nawet po wyłączeniu silnika w aucie.
• wbudowane WIFI – wysyłaj filmy na kanały społecznościowe, rób kopie zapasowe z filmów poprzez aplikacje MiVue w Twoim telefonie. Możesz ponadto prowadzić transmisje na żywo poprzez Facebook™
• ekran dotykowy 2,7” (6,9 cm) — wyjątkowa łatwość zastosowania i instynktowna obsługa
• Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 — pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań.
• szeroki kąt widzenia 140° — uchwyci każdy detal w krytycznych momentach
• Soczewka z przysłoną F1.8 — przekazuje więcej światła do czujnika, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
• Wysokiej jakości detektor optyczny Sony™ — dla możliwie najlepszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia
• Ostrzeżenia o fotoradarach — gratisowe comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia*
• wbudowany moduł GPS — automatycznie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość i kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
• zaawansowane systemy wspomagania kierowcy — FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
• 3– osiowy detektor G — nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
• Uchwyt obrotowy — możliwość przystępnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo
• Tryb parkingowy — aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu, a także/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.**
• Alarm przekroczenia prędkości — możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
• Dodawanie fotoradarów — możesz dodawać nowe fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
• Karta Micro SD™ — zalecana klasa 10 micro SD™ maks. 128 GB obszerności
* Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu

informacje technologiczne:
- rozmiary: 87,8 x 52,2 x 31,9 (mm)
- Waga: 100 g
- Wielkość i wariant wyświetlacza: ekran dotykowy 2,7 cala (16:9)
- Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1080p / 30 klatek na sekundę
- Szklana soczewka wysokiej jakości: 5G+1 IR
- Chipset DSP: AIT8328Q
- Format wideo:.MP4 (H.264)

Zawartość opakowania:
• Mio MiVue 786 WIFI
• Ładowarka samochodowa
• Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
• Podręcznik użytkownika (QSG).