Mio MiVue 792 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Mio MiVue 792 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 679.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Mio MiVue 792 WiFi Pro
679.00
OleOle!
MIO MiVue 792
699.00
Neonet.pl
Mio MiVue 792 WiFi Pro
739.00
RTV EURO AGD
Kamera MIO MiVue 792 DRIVE RECORDER GPS WLAN
739.00
LucAnn
MIO wideorejstrator samochodowy MiVue 792 WiFi Pro
749.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.7 "
Nośnik karta microSD

Opis

Koniec zmartwień za kierownicą
Dzisiejsze drogi nie są bezpieczne: zatłoczenie, pełne kierowców jadących zbyt prędko i zbyt nieuważnie. Rośnie ilość wypadków, dodatkowo pozorowanych, które mają na celu wyłudzenie odszkodowania. Dlatego wkracza do akcji nasz najlepszy model videorejestartora MiVue 792.

wideorejestrator który widzi w nocy prawie tak korzystnie jak noktowizor.

Jest to najmocniej nowoczesny model naszych kamer do auta. Dzięki wyjątkowo czytelnemu i ostremu obrazowi, lepszej jakości nagrań nocnych i szerokiemu kątowi widzenia idealnie uchwycisz wszystko co dzieje się na drodze.

wykorzystanie najwyższej klasy czujnika optycznego Sony Starvis o czułości wykraczającej poza widzialne spektrum światła aż pod zakres podczerwieni powoduje, że jakość nagrania jest zbliżona do obrazu z noktowizora jak w żadnej innej kamerze do auta. Obraz ma perfekcyjny kontrast i wysokie nasycenie barw, co upraszcza precyzyjny odczyt numerów rejestracyjnych. Nagrywanie i praca kamery początkuje się zaraz po uruchomieniu silnika samochodu.

MiVue 792 rejestruje obraz Full HD 1080p z płynnością do 60 klatek na sekundę oraz kątem widzenia 140°.

wyposażona jest w najnowszy czujnik optyczny STARVIS CMOS producenta Sony, który zapisuje obraz lepiej aniżeli można aby było przypuszczać. W każdej sekundzie zapisywanych jest 60 klatek wideo w porównaniu ze typowymi 30 w innych rejestratorach przystępnych na rynku. Znakomite rozwiązanie do najwyższej jakości nagrań wideo.

Rejestrator to na dodatek oszczędność. Udokumentowanie iż kolizja nie powstała z Twojej winy sprawi iż nie stracisz zniżek. Kamera ma progresywny wygląd który doskonale wtapia się we wnętrze auta. Wygląd ten jednak nie rzuca się w oczy gdy pozostawimy kamerę w aucie. Wszystko wytworzone z myślą i bezpieczeństwie Ciebie i Twojego auta.

Chcesz się złączyć?
To proste. Dzięki zaimplementowanemu modułowi WIFI możesz dopasować kamerę bezpośrednio ze swym smartfonem. Nie musisz wkładać i wyjmować karty pamięci którą można zgubić. Wszystko możesz zrobić bezprzewodowo przy zastosowaniu aplikacji MiVue w swoim smartfonie. To najlepszy sposób na bezstresową jazdę: dzisiaj możesz mieć pewność, że nagranie z całej trasy jest natychmiast zapisywane także w Twoim telefonie.

Bezpieczeństwo głównie

Wiemy, że bezpieczeństwo na drodze ma dla Ciebie olbrzymie znaczenie. Dlatego nasza kamera MiVue 792 ma dużo różnych funkcji bezpieczeństwa. MiVue 792 innowacyjne systemy wspomagania kierowcy (ADAS). Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają dodatkowe poczucie pewności. W przypadku awaryjnej kamera MiVue 792 działa samoczynnie. Gdy trzyosiowy detektor wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do bronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie. W dodatku kamera MiVue 792 wbudowaną bazę fotoradarów aktualizowanych co miesiąc poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

Możliwość dobrania do własnych potrzeb

MiVue 792 ma opcję instalacji uzupełniającej, tylnej kamery A20. Dzięki czemu rejestrować będzie to co dzieje się przed i za autem. Opcjonalnie możesz wyposażyć Mio MiVue 792 w akcesorium Mio Smartbox które pozwoli nagrywać kamerze przez bardzo długi czas i to bez włączonego silnika w aucie. Mowa oczywiście o trybie parkingowym. W razie wypadku rejestrator można prędko zdjąć i przełączyć do trybu zdjęć, by sfotografować szkodę. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, co jest niezwykle przydatnym narzędziem przy dokumentacji zdarzeń.

Funkcje:

 • Wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS zagwarantuje szczegółowe nagrania, znakomity kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań.
 • wbudowane WIFI nieskomplikowane przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej albo udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue.
 • szeroki kąt widzenia 140° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki progresywnej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do czujnika, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia*
 • zaimplementowany moduł GPS samoczynnie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym szybkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość i kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.
 • nowoczesne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
 • 3- osiowy czujka G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość przystępnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu, a także/lub wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.**
 • Przełączanie do trybu zdjęć używaj kamery samochodowej do gromadzenia dowodów z kolizji i zdarzeń. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, więc można określić precyzyjne miejsce dokumentacji.
 • Alarm przekroczenia szybkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu szybkości
 • Dodawanie fotoradarów możesz dodawać świeże fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemności

* Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
** Wymaga ciągłego zasilania z Mio Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue 792 WIFI Pro
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
 • Podręcznik użytkownika (QSG)


EAN: 4710887989898
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N5480006
Rozdzielczość: Full HD 1080p
liczba klatek na sekundę: 60
Matryca: Sony Starvis
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - gratisowe comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia- FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)- Moduł GPS utomatycznie zapisuje Twoją lokalizacje na nagrywanym i inne właściwości jak wysokość npm, współrzędne geograficzne, kierunek i szybkość jazdy. Nagrania które odtworzysz mogą lecz nie muszą zawierać tych informacji dobór należy do Ciebie- znaczny kąt widzenia 140° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki nowoczesnej optyce wysokiej jakości- zaimplementowany moduł WIFI dzięki niemu szybko I bez kabli prześlesz nagrania do telefonu komórkowego a potem do internetu (np. Facebook, YouTube) dzięki darmowej aplikacji MiVu- Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264. Pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań- Wysokiej jakości matryca STARVIS CMOS. Zapewnia szczegółowe nagrania, wyśmienity kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
wyświetlacz dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Format zapisu: H.264/MPEG-4
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Złącza: miniUSB
Zasilanie: zaimplementowana bateria
Kolor: Czarny
rozmiary: 48.8 x 90.2 x 37.05 mm