Mio MiVue 798 DUAL promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Mio MiVue 798 DUAL oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1197.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
MiVue 798 Dual WiFi Wideorejestrator MIO
1197.00
MediaMarkt.pl
Mio MIVUE 798 DUAL (WIFI)
1199.00
RTV EURO AGD
Wideorejestrator MIO Mivue 798 Dual
1199.00
Media Expert
MIO MiVue 798 Dual
1199.00
Neonet.pl
Kamera samochodowa Przód i Tył Mio MiVue 798 Dual
1199.00
LucAnn
Mio MIVUE 798 DUAL (WIFI)
1199.00
OleOle!
Wideorejestrator MIO MiVue 798 Dual Sony Starvis 2,7K - GPS WIFI + GOODRAM microSDHC 32GB class 10 UHS I + adapter- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
1199.00
Sferis.pl
Wideorejestrator MIO MiVue 798 Dual Sony Starvis 2,7K - GPS WIFI- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
1199.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Prezentacja 3D: najkorzystniejsza jakość obrazu Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOSRejestrator MiVue 798 Dual jest wyekwipowany w wysokiej jakości czujnik optyczny STARVIS CMOS, który gwarantuje genialny kontrast, a także jasną i bogatą kolorystykę, choćby w słabym oświetleniu.

Wysoka jakość nagrania ma stanowcze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy też przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.Wysoka jakość obrazu 2.5K QHD 1600pKamera MiVue 798 Dual, tworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości QHD czyli 2.5K.

Jej rzeczywisty kąt widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej = lepiej). W ciągu dnia i w nocy, kamera zarejestruje każdy szczegół, w tym tablice rejestracyjne*, a także ważne detale na drodze.wyśmienita łączność wbudowany moduł WiFiMożna od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie albo udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro.

Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon lub do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli mieć pewność, że oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue 798 Dual jest zawsze aktualne, a prędkość transferu informacji maksymalna.Bezpieczeństwo jest najważniejsze GPS Ostrzeżenia o radarachDrogi zmieniają się, lecz to nie oznacza, że Twoje urządzenie nie będzie za nimi nadążać.

Urządzenie MiVue 798 Dual zastosowane informacje o radarach, które aktualizują poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.Rejestruje lokalizację i szybkość jeśli tylko tego chcesz wbudowany moduł GPSW przeciwieństwie do innych kamerek samochodowych dostępnych na rynku, GPS znajduje się we wnętrzu urządzenia, dzięki temu nie jest wymagane podłączanie zewnętrznych sprzętów.

W każdym nagraniu rejestrowana jest Twoja szybkość i lokalizacja. Zapis prędkości można włączyć albo wyłączyć.wykonana dla Twojego bezpieczeństwa innowacyjne systemy wspomagania kierowcyMiVue 798 Dual progresywne systemy wspomagania kierowcy (ADAS).

Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają uzupełniające poczucie pewności.Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-SensorW sytuacji awaryjnej kamera MiVue 798 Dual działa automatycznie.

Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do bronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie. Sensor posiada wielostopniową regulacje czułościdopasować go do Twoich potrzeb.

Nagrywaj cały czas w trybie postojowymDzięki najnowocześniejszej technologii urządzenia serii MiVue 798 Dual aktywują się automatycznie i rejestrują obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu. Dzięki temu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem.

Wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu.Połączenie stylu i jakościDzięki wytrzymałej konstrukcji, kamerka MiVue 798 Dual jest poręczna i trwała. Kompaktowe urządzenie nie tylko zajmuje niewiele miejsca na przenidej szybie, ale może być także luźno przechowywane w schowku samochodowym.Kompletny komplet w komplecie kamera MiVue A30Urządzenie MiVue 798 Dual jest dostarczane z wewnętrzną, tylną kamerą MiVue A30.

Kamera MiVue A30 stanowi uzupełnienie kamery głównej, rejestrując szczegóły za autem.Funkcje Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS zapewnia szczegółowe nagrania, znakomity kontrast, a także jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu Nagrywanie 2.5K QHD 1600p w technice H.264 pliki posiadają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań zastosowane WIFI przystępne przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu informacji szeroki kąt widzenia do 150° uchwyci kazdy detal w krytycznych momentach dzieki technice szerokiego zakresu dynamiki Szklana optyka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu.

Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej Wartość EV regulowana w 7 ustawieniach niezależna od automatycznej regulacja zezwala na ręczne dobranie poziomu jasności GPS - Ostrzeżenia o fotoradarach zaimplementowana baza fotoradarów z zastrzeżonym systemem inteligentnych ostrzeżeń.

Urządzenie w dynamiczny sposób analizuję odległości i prędkości zbliżania się do radaru. Baza gratisowe aktualizacje przez cały okres eksploatacji urządzenia zaimplementowany moduł GPS automatycznie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym szybkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek.

Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy progresywne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) oraz Stop&Go ( że pojazd przed nami ruszył) 3- Osiowy G-czujka nagrywa kierunek i siłę przeciążenia Uchwyt obrotowy możliwość nieskomplikowanego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo umożliwia także zamocowanie na pionowej szybie.

Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu oraz/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks.

128 GB obszerności Funkcje kamera tylna Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań Wysokiej jakości czujka optyczny Sony dla osiągalnie najkorzystniejszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia pokaźny kąt widzenia 140° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach Szklana optyka z przysłoną F1.8 jaśniejsze i wyraźniejsze nagrania choćby w słabym oświetleniu Wartość EV dostosowywana w 7 ustawieniach niezależna od automatycznej regulacja pozwala na ręczne dobranie poziomu jasności Metalowy korpus trwała i lekka obudowa niewielkich wymiarów Uchwyt przyklejany taśmą 3M montaż uchwytu nie powoduje trudności Matryca: Kamera Przednia: F1.8 Kamera Tylna: F1.8 Sony premium STARVIS CMOS Funkcje specjalne: 3-Osiowy G-sensorZasilanie: 240mAhAkcesoria w komplecie: Mio MiVue 798 Kamera tylna Mio MiVue A30 z Instrukcja obsługi (QSG) uchwytem mocowanym taśmą Ładowarka samochodowa kabel USB, 7 metrów Uchwyt mocujący kabel rozgałęźny rozmiary: 90.2 x 48.8 x 37.05 mm 46 x 42 x 32 mm Pozostałe cechy:...