Mio MiVue 798 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Mio MiVue 798 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 777.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
MIO MiVue 798
777.00
Neonet.pl
Wideorejestrator MIO Mivue 798
799.00
Media Expert
Mio MIVUE 798 GPS WIFI
819.00
OleOle!
Mio MIVUE 798 GPS WIFI
819.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

najkorzystniejsza jakość obrazu Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS

Rejestrator MiVue 798 jest zaopatrzony w wysokiej jakości czujnik optyczny STARVIS CMOS, który gwarantuje idealny kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu. Wysoka jakość nagrania ma zasadnicze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy także przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

Wysoka jakość obrazu 2.5K QHD 1600p
Kamera MiVue 798, wytwarzana z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości QHD czyli 2.5K. Jej rzeczywisty kąt widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej = lepiej). W ciągu dnia i w nocy, kamera zarejestruje każdy detal, w tym tablice rejestracyjne* oraz ważne szczegóły na drodze.

znakomita łączność wbudowany moduł WiFi
Można od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie albo udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon albo do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli mieć pewność, iż oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue 798 jest za każdym razem aktualne, a prędkość transferu danych maksymalna.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze GPS Ostrzeżenia o radarach
Drogi zmieniają się, lecz to nie oznacza, iż Twoje urządzenie nie będzie za nimi nadążać. Urządzenie MiVue 798 zastosowane dane o radarach, które aktualizują poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

Rejestruje lokalizację i prędkość jeśli tylko tego chcesz wbudowany moduł GPS
W przeciwieństwie do innych kamerek samochodowych dostępnych na rynku, GPS znajduje się w środku urządzenia, dzięki czemu nie jest wymagane przyłączanie zewnętrznych urządzeń. W każdym nagraniu rejestrowana jest Twoja szybkość i lokalizacja. Zapis prędkości można włączyć lub wyłączyć.

tworzona dla Twojego bezpieczeństwa zaawansowane systemy wspomagania kierowcy
MiVue 798 nowoczesne systemy wspomagania kierowcy (ADAS). Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają uzupełniające poczucie pewności.

Śledzenie przeciążeń przy pomocy czujnika G-detektor
w sytuacji awaryjnej kamera MiVue 798 działa automatycznie. Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do chronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie. Czujka posiada wielostopniową regulacje czułościzjednoczyć go do Twoich potrzeb.

Połączenie stylu i jakości
Dzięki wytrzymałej konstrukcji, kamerka MiVue 798 jest poręczna i trwała. Kompaktowe urządzenie nie tylko zajmuje niewiele miejsca na przenidej szybie, lecz może być także luźno przechowywane w schowku samochodowym.

Funkcje

 • Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS gwarantuje szczegółowe nagrania, wyśmienity kontrast, a także jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie 2.5K QHD 1600p w technologii H.264 pliki mają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań
 • zastosowane WIFI proste przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app
 • Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu danych
 • obfity kąt widzenia do 150° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki technice szerokiego zakresu dynamiki
 • Szklana optyka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej
 • Wartość EV regulowana w 7 ustawieniach niezależna regulacja zezwala na ręczne dobranie poziomu jasności
 • GPS - Ostrzeżenia o fotoradarach zastosowana baza fotoradarów z zastrzeżonym systemem inteligentnych ostrzeżeń. Urządzenie w dynamiczny sposób analizuję odległości i prędkości zbliżania się do radaru. Baza bezpłatne aktualizacje poprzez cały okres eksploatacji urządzenia
 • zastosowany moduł GPS samoczynnie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym szybkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość, a także kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy
 • progresywne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu), a także Stop&Go ( iż pojazd przed nami ruszył)
 • 3- Osiowy G-sensor nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość prostego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video pozwala na także zamocowanie na pionowej szybie.
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu i/lub wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB objętości