Mio mivue 812 rejestrator gps 1440p, 60kl/s, avg promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mio mivue 812 rejestrator gps 1440p, 60kl/s, avg oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 489.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator MIO Mivue 812
489.99
ELECTRO.pl
Wideorejestrator MIO Mivue 812
489.99
Media Expert
Wideorejestrator MIO Mivue 812
489.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

wspaniale płynne nagranie, bezbłędny obraz i opcja Wi-Fi dla maksymalnego bezpieczeństwa

  • Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS
  • Wysoka wartość przysłony F1.8
  • Full HD 1080P 60 klatkach/s
  • Dok rodzaju QuickClick i regulowany kąt obiektywu
  • Ostrzeżenia GPS o fotoradarach
  • Pozycjonowanie GPS
  • Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem

Mio Night Vision
Dzięki progresywnej technice Mio Night Vision wykorzystaniu systemów polepszania obrazu i zastosowaniu tylko trwałych, szklanych soczewek videorejestratory Mio gwarantują płynny obraz w nadzwyczajnej jakości.

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości
AVG
MiVue 812 prezentuje dystans i czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru, wskazuje ograniczenia szybkości i dostarcza danych o Twojej przeciętnej szybkości na mierzonym odcinku. Ta prekursorska funcja Mio ochroni Cię przed otrzymaniem mandatu za przekroczenie prędkości.

Nagrywanie w Full HD/60 albo 1440p/30
wideorejestrator nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p (Full HD) przy 60 klatkach na sekundę, co oznacza niezwykłą płynność obrazu. Urządzenie pozwala także nagrywać w wyższej rozdzielczości 1440p z prędkością 30 klatek na sekundę.

Obiektyw z przesłoną F1.8 i szklaną optyka
Dzięki F1.8 do obiektywu dociera więcej światła, co zagwarantuje wysoką jakość i pełnię detali na nagraniu choćby podczas słabego nasłonecznienia.

wielki rzeczywisty kąt widzenia
Szerokokątny obiektyw bez martwej strefy (140 poziomów) to większa przestrzeń przed nami zarejestrowana na nagraniu z wideorejestratora.

Pozycjonowanie GPS
wbudowany moduł GPS w wybranych modelach z kolekcji rejestruje lokalizację, kierunek, szybkość i współrzędne geograficzne (na życzenie użytkownika). Dzięki temu uzyskujesz zestaw informacji dotyczących przejechanej trasy. Następnie przy użyciu aplikacji MiVue Manager możesz wyświetlić ją w Google Maps.

Tryb parkingowy
Urządzenie wyłapuje ruch w polu widzenia kamery i początkuje nagrywanie w trakcie Twojej nieobecności w samochodzie. Ta funkcja to wspaniałe rozwiązanie na zatłoczone parkingi pod domem albo centrum handlowym.

3-osiowy czujka przeciążeń
W trybie nagrywania zintegrowany, trzyosiowy sensor wstrząsów z wielostopniową regulacją (G-Shock detektor) uruchomi się i zapisze kierunek jazdy na diagramie falowym. Dowiesz się z niego, skąd nadeszło uderzenie i jak do niego doszło.

Ostrzeżenia o fotoradarach
Urządzenie MiVue 812 zastosowane dane o fotoradarach, które aktualizują się raz w miesiącu, za darmo, poprzez cały okres eksploatacji urządzenia. Jedź bezpiecznie i zaoszczędź pieniądze.

Kompatybilny z tylną kamerą MiVue A30 i A50
Urządzenie jest kompatybilne z wewnętrzną, tylną kamerą MiVue A30 lub A50, która rejestruje obraz za pojazdem. Kamerę MiVue A30/A50 trzeba zakupić osobno.


Pozostałe parametry
czujka przeciążeń: Tak Obsługa kart pamięci: Tak (Zalecana karta microSD klasy 10 o obszerności do 128 GB) Zakres temperatur pracy: -10° to +60° C Bateria: 240mAh Obsługuje tylną kamerę: Opcjonalnie (MiVue A30/MiVue A50) Mio Smartbox Hardwire Kit: Opcjonalnie Ostrzeżenie przed fotoradarami: Tak Tryb parkingowy: Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem: Tylko z czujnikiem wstarząsów i uderzeń G detektor, Inteligentny tryb parkingowy: czujka ruchu, wstrząsów i uderzeń (*Wymaga SmartBox, który nie jest częścią zestawu.) Desktop: MiVue Manager