Mio MiVue 818 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Mio MiVue 818 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 634.88 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Mio MiVue 818
634.88
OleOle!
MIO MiVue 818
639.00
Neonet.pl
Mio MiVue 818
639.00
RTV EURO AGD
Wideorejestrator MIO Mivue 818
649.88
Media Expert

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

MiVue 818
znakomicie płynne nagranie, perfekcyjny obraz i opcja WIFI/Bluetooth dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Materiał dowodowy nie do podważenia
wideorejestrator nagrywa materiał w dzień i w nocy. Nagrania są rejestrowane w jakości 2K / 1440p o szerokim kącie widzenia 140°, co zezwala na zapisania każdego szczegółu podczas jazdy.

Kryształowo czysty obraz wideo nawet przy obszernych szybkościach
Full HD 1080P 60 klatkek/s
MiVue 818 gwarantuje nagrywanie tworzyw filmowych Full HD 1080P z prędkością 60 klatek/s. W porównaniu z prędkością nagrywania 30 klatek/s, ta podwojona gęstość zapisu informacji, zezwala na uzyskanie obrazu wideo o unikatowej szczegółowości i płynności choćby podczas nagrywania przy obszernych prędkościach.

Zintegrowane WIFI
realizowanie w czasie rzeczywistym kopii zapasowej do smartfona i aktualizacji OTA
Zintegrowane WIFI wykonuje w czasie rzeczywistym synchronizację materiału filmowego ze smartfonem. Oprogramowanie sprzętowe i bazę fotoradarów można łatwo aktualizować poprzez OTA (bezprzewodowo), zapewniając stałą aktualność urządzenia.

zaimplementowany Bluetooth

  • Pobierz Dziennik Przebiegu za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro i ustaw wymaganą strefę czasową do wygenerowania raportu o przebiegu, a następnie wyślij plik na przypisane konto e-mail.
  • Dzięki nowej funkcji Znajdź mój pojazd, MiVue 818 zapamiętuje pozycję GPS. Połącz się z kamerą poprzez moduł Bluetooth i zlokalizuj swój samochód. System wymaga sygnału GPS, a także modułu Bluetooth

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem szybkości
Oblicznie pozostałego czasu, dystansu średniej prędkości
MiVue 818 ukazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie szybkości oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku.

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości
Ta nowatorska funkcja Mio zapobiegnie przed otrzymaniem mandatu za przekroczenie szybkości.
Ograniczenie szybkości: po przekorczeniu dozwolonej prędkości włączy sie czerwona dioda

  • Pozostały czas (sekundy)
  • Średnia szybkość
  • Pozostały dystans

Ostrzeżenia GPS o fotoradarach
opatentowana funkcja Mio Smart Alert
Dzięki ostrzeganiu w ustalonej odległości i funkcji Smart Alert do wczesnego alarmowania o obszernych prędkościach, użytkownik będzie za każdym razem wiedział, jak ekspresowo może jechać. Ciesz się bezpłatną aktualizacją bazy fotoradarów*.

*Z wyjątkiem krajów takich jak Francja, Szwajcaria, Łotwa, Estonia, Rumunia, Turcja i Niemcy.

Pozycjonowanie GPS
samoczynna kalibracja czasu/lokalizacji
Dzięki zintegrowanemu pozycjonowaniu GPS, MiVue 818 zapisuje prędkość jazdy (zapis może być także wyłączony), staranną lokalizację i czas. Zapewnia także automatyczną kalibrację czasu i lokalizacji, choćby po okresie braku aktywności.

Inteligentny tryb parkingowy
Gdy silnik jest wyłączony, Mio 818 samoczynnie przełączy się w tryb parkingowy. Przy wykryciu ruchu kamera zacznie samoczynne nagrywanie dzięki zaimplementowanemu czujnikowi. Sprawi to że będziesz zbierać ewentualne dowody dodatkowo podczas postoju, gdy nie przebywasz w aucie.

*Wymaga SmartBox III, który nie jest częścią zestawu.