Mio mivue 846 wifi kamera starvis 60kl/s gps hdr (4713264283909) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mio mivue 846 wifi kamera starvis 60kl/s gps hdr (4713264283909) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 754.01 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Wideorejestrator MIO MiVue 846
754.01
Media Expert
-11%
Wideorejestrator MIO MiVue 846
754.01
ELECTRO.pl
MIO Videorejestrator MiVue 846
849.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.7 "

Opis

Rejestrator trasy MIO MiVue 846 Starvis Wifi GPS z technologią Mio Night Vision Pro + tylna kamera Mio MiVue A50 + karta pamięci 128GB class10 Główne atrybuty: technika Mio(TM) Night Vision Pro Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS - z obrazem zbliżonym do noktowizora znakomicie płynny obraz choćby przy wielkich szybkościach, nagrywanie 60 kl/sec, w rozdzielczości Full HD Obsługa formatu HDR - Jasny i wyraźny obraz w każdych warunkach oświetleniowych Obiektyw z przesłoną F1.8 (mniej = lepiej) - to jedna z udoskonalonych wartość dla video rejestratorów.

Aktywny uchwyt Mio(TM) QuickClick - nieskomplikowany montaż i zdejmowanie regulowane nachylenie obiektywu pozwala na przypasowanie do rozmiaru pojazdu Rzeczywisty kąt widzenia 150° zastosowane Wi-Fi, obsługa przez aplikację przenośną MiVue Pro Pasywny tryb parkingowy, podtrzymywany poprzez baterię do 48h Wykrywanie poruszeń przez czujka przeciążeń G-detektor Współpraca z kamerką tylną - kamera tylna w zestawie Mio Night Vision Pro Night Vision Pro to najszczególniej nowoczesne wspomaganie nagrywania nocą.

Wersja Pro podkreśla się sensorem optycznym SONY Starvis. Zagwarantuje on czytelne i transparentne nagranie choćby w momentach nieznacznego oświetlenia. W komplecie wraz z kamerą Mio MiVue 846: Kamera tylna Mio MiVue A50 Kamerę tylną A50 można dyskretnie zainstalować na tylnej szybie pojazdu, tak aby zarejestrować każdy szczegół na drodze za samochodem.

Jeśli ktoś za Tobą nieostrożnie prowadzi albo jedzie Ci,,na bagażniku", kamera wszystko zarejestruje w rozdzielczości Full HD 1080p dzięki wysokiej jakości czujnikowi SONY z kątem widzenia 145°, choćby w warunkach słabego oświetlenia.

oraz karta pamięci 128GB class10 Opis artykułu: Mio Mivue 846 Starvis Wifi GPS genialne nagrania choćby przy śladowej ilości światła - Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS zagwarantuje znakomity kontrast, a także jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu.

Zakres światła zbliżony do podczerwieni pozwala na uzyskanie jakości obrazu podobnej do noktowizora. Ta kamera zobaczy w nocy więcej niż Twoje własne oczy. Dok rodzaju QuickClick i regulowany kat obiektywu Niewielkich wymiarów i o znacznym kącie działania rejestrator jazdy, można dyskretnie wpasować za lusterkiem wstecznym, choćby w pokaźniejszych i wyższych pojazdach z pionową szybą.

Dzięki montażowi w aktywnym uchwycie, rejestrator można wyjąc, przy każdym opuszczaniu samochodu. Kryształowo czysty obraz wideo nawet przy wielkich szybkościach MiVue(TM) 846 zagwarantuje nagrywanie materiałów filmowych Full HD 1080P z prędkością 60 klatek/s, przy rzeczywistym kącie widzenia 150°.

W porównaniu z prędkością nagrywania 30 klatek/s, ta podwojona gęstość zapisu informacji, zezwala na uzyskanie obrazu video o nieszablonowej szczegółowości i płynności choćby podczas nagrywania przy obszernych szybkościach.

Pozycjonowanie GPS - samoczynna kalibracja czasu/lokalizacji Dzięki zintegrowanemu pozycjonowaniu GPS, MiVue(TM) 846 zapisuje szybkość jazdy (zapis może być także wyłączony), skrupulatną lokalizacje i czas.

gwarantuje także automatyczną kalibracje czasu i lokalizacji, nawet po okresie braku aktywności. Ostrzeżenia GPS o fotoradarach - opatentowana funkcja Mio Smart Alert Dzięki ostrzeganiu w ustalonej odległości i funkcji Smart Alert do wczesnego alarmowania o wielkich szybkościach, użytkownik będzie za każdym razem wiedział, jak błyskawicznie może jechać.

darmowe aktualizacje danych o fotoradarach przez cały czas eksploatacji urządzenia. Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem Dzięki trybowi parkingowemu podtrzymywanemu bateryjnie do 48 godzin w stanie gotowości (48 godzinny czas podtrzymania zależy od liczby uruchomień i temperatury), nagrywanie zaczyna się automatycznie po wykryciu drgań i może być długo podtrzymywane dzięki wewnętrznej baterii.

Tryb parkingowy pasywny działa do 48 godzin lub do +- 10 uruchomień kamery w tym trybie (w zależności od naładowania baterii). Tryb parkingowy pasywny jest aktywowany przy pomocy czujnika wstrząsów (w tym trybie kamera nie aktywuje nagrania z czujnika ruchu) Przy zaimplementowaniu stałego zasilania Mio Smartbox, urządzenie może działać w aktywnym trybie parkingowym do 36h - nagrania w tym trybie aktywowane są zarówno z czujnika ruchu jak i z czujnika wstrząsów.

Zintegrowane WIFI - realizowanie w czasie rzeczywistym kopii zapasowej do smartfona i aktualizacji OTA Zintegrowane WIFI wykonuje w czasie rzeczywistym synchronizacje materiału filmowego ze smartfonem. Oprogramowanie sprzętowe i bazę fotoradarów można prosto aktualizować przez OTA (bezprzewodowo), gwarantując stałą aktualność urządzenia.

Współpraca z kamerką tylną Możliwość współpracy z kamerą A30 / A50 - kamera tylna A50 w zestawie Główne atrybuty: wymiar wyświetlacza: 2.7" Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1920 x 1080 / 60 fps, Full HD 1920 x 1080 / 30 fps, Full HD 1920 x 1080 / 30 fps HDR, HD 1280 x 720 / 30 fps Przesłona: F1.8 Format nagrywania:.mp4 (H.264) Kąt widzenia optyki: 150° (rzeczywisty) Nagrywanie dźwięku: Tak WiFi: Tak zaimplementowany GPS: Tak sensor przeciążeń: Tak Obsługa kart pamięci: Tak (Zalecana karta microSD(TM) klasy 10 o pojemności do 256 GB) Zakres temperatur pracy: -10° to +60° C Bateria: 240mAh Wysokość (mm): 62.3 Szerokość (mm): 87.5 Grubość (mm): 41.5 Waga (g): 117 Mio Smartbox Hardwire Kit: Opcjonalnie Pozycjonowanie GPS: Tak Ostrzeżenie przed fotoradarami: Tak Zatrzymaj się i jedź: Tak System opuszczenia pasa ruchu (LDWS): Tak System ostrzeżenia przed kolizją (FCWS): Tak ekran w trybie HUD / informacyjnym: Tak Przypomnienie o włączeniu świateł: Tak Alert zmęczenia kierowcy(FA): Tak Tryb jazdy eco: Tak Tryb parkingowy: Passive Powered Parking Mode, Smart Parking Mode Nagrywanie zdarzeń: Tak Balans bieli (EV): Tak zdjęcia z koordynatami GPS: Tak Tryb fotografie: Tak samoczynne uruchomienie: Tak czujnik wstrząsu: Tak Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów: Tak Alert przekroczenia szybkości: Tak Smartphone App: MiVue(TM) Pro Desktop: MiVue(TM) Manager Aktualizacja OTA: Tak Format+: Tak zestaw mieści: Mio MiVue(TM) 846 Uchwyt aktywny Ładowarka samochodowa Statyczna naklejka na okno Skrócona instrukcja obsługi Kamera tylna Mio MiVue A50 przewód USB, 8 metrów ze wzmacniaczem sygnału kabel rozgałęźny Karta pamięci 128gb class10 Pytania i odpowiedzi: Jaka jest długość ładowarki samochodowej w modelu Mio 846 $7 Ładowarka samochodowa w modelu Mio 846 ma 3,5 m długości.

Ładowarka zakończona jest złączem miniUSB. Chciałbym wykorzystać Mio 846 do nagrań na parkingu, czy jest taka możliwość $8 Tak, jak najbardziej, model Mio 846 posiada tryb parkingowy pasywny i aktywny. W trybie parkingowym pasywnym urządzenie działa do 48 godzin bez dodatkowego zasilacza - przekazany czas jest to czas czuwania kamery, przy każdorazowym uruchomieniu kamery w tym trybie - czas ten ulega skróceniu.

Maksymalna ilość uruchomień w trybie pasywnym to 10. Do poprawnego działania trybu parkingowego aktywnego zalecamy używanie zasilacza Mio Smartbox, który jest dostępny na naszych pozostałych aukcjach.

Czy Mio 846 posiada dotykowy wyświetlacz$9 Nie, ekran w tym modelu nie jest dotykowy - nawigacja po menu rejestratora odbywa się przy pomocy czterech przycisków umieszczonych w dolnej części urządzenia, pod ekranem.

Czy kamera nagrywa też dźwięk$10 Chciałbym mieć możliwość nagrywania filmików z dźwiękiem, lecz w pewnych sytuacjach chciałbym wyłączyć nagrywanie dźwięku, czy kamera Mio 846 daje mi taką możliwość$11 Tak, w Mio 846 mamy możliwość nagrywania filmu zarówno z dźwiękiem jak i bez dźwięku.

Chciałbym zawsze na postoju chować kamerę Mio 846 do schowka w aucie, proszę o informację czy jest to kłopotliwa operacja$12 Czy kamerę można łatwo i bezinwazyjnie odpinać od szyby$13 Kamera zamontowana jest na specjalnym DOKu, wystarczy przesunąć kamerę w prawo w celu ściągnięcia jej z szyby..

Czy podczas nagrywania trasy można wygasić wyświetlacz $14 tak, podgląd rejestrowanej trasy może być ciągle aktywny, możemy dodatkowo wygasić ekran w trakcie nagrywania. Szacunkowy czas nagrywania w 1080p przy standardowym przydziale przestrzeni dyskowej: Karta Zwykłe nagranie Nagrywanie zdarzeń Zdjecia 8gb 60 minut 20 nagrań zdarzeń 123 zdjęcia 16gb 120 minut 41 nagrań zdarzeń 246 fotografie 32gb 240 minut 82 nagrań zdarzeń 492 fotografie 64gb 485 minut 164 nagrań zdarzeń 983 zdjęcia 128gb 1100 minut 328 nagrań zdarzeń 1966 zdjęcia