Mio MiVue 846 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mio MiVue 846 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 749.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Wideorejestrator MIO MiVue 846
749.00
Empik
MIO MIVUE 846 TALAS
771.47
Neonet.pl
Wideorejestrator MIO MiVue 846
771.47
Media Expert

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.7 "

Opis

Rejestrator trasy MIO MiVue 846 Starvis Wifi GPS z technologią Mio Night Vision Pro + tylna kamera Mio MiVue A50 + karta pamięci 128GB class10 Główne cechy: technika Mio(TM) Night Vision Pro Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS - z obrazem zbliżonym do noktowizora wspaniale płynny obraz choćby przy pokaźnych prędkościach, nagrywanie 60 kl/sec, w rozdzielczości Full HD Obsługa formatu HDR - Jasny i wyraźny obraz w każdych warunkach oświetleniowych Obiektyw z przesłoną F1.8 (mniej = lepiej) - to jedna z udoskonalonych wartość dla video rejestratorów.

Aktywny uchwyt Mio(TM) QuickClick - nietrudny montaż i zdejmowanie regulowane nachylenie obiektywu umożliwia dostosowanie do wymiaru pojazdu Rzeczywisty kąt widzenia 150° zastosowane Wi-Fi, obsługa poprzez aplikację przenośną MiVue Pro Pasywny tryb parkingowy, podtrzymywany przez baterię do 48h Wykrywanie poruszeń przez czujnik przeciążeń G-sensor Współpraca z kamerką tylną - kamera tylna w komplecie Mio Night Vision Pro Night Vision Pro to najmocniej zaawansowane wspomaganie nagrywania nocą.

Wersja Pro uwydatnia się sensorem optycznym SONY Starvis. Zagwarantuje on czytelne i krystaliczne nagranie nawet w momentach minimalnego oświetlenia. W zestawie wraz z kamerą Mio MiVue 846: Kamera tylna Mio MiVue A50 Kamerę tylną A50 można dyskretnie zainstalować na tylnej szybie pojazdu, tak aby zarejestrować każdy detal na drodze za samochodem.

Jeśli ktoś za Tobą nieostrożnie prowadzi albo jedzie Ci,,na bagażniku", kamera wszystko zarejestruje w rozdzielczości Full HD 1080p dzięki wysokiej jakości czujnikowi SONY z kątem widzenia 145°, choćby w warunkach słabego oświetlenia.

oraz karta pamięci 128GB class10 Opis produktu: Mio Mivue 846 Starvis Wifi GPS nieprzeciętne nagrania nawet przy nieznacznej ilości światła - Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS zapewnia świetny kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu.

Zakres światła zbliżony do podczerwieni umożliwia uzyskanie jakości obrazu podobnej do noktowizora. Ta kamera zobaczy w nocy więcej niżeli Twoje własne oczy. Dok typu QuickClick i regulowany kat obiektywu Niewielkich wymiarów i o obszernym kącie działania rejestrator jazdy, można dyskretnie wpasować za lusterkiem wstecznym, choćby w większych i wyższych pojazdach z pionową szybą.

Dzięki montażowi w aktywnym uchwycie, rejestrator można wyjąc, przy każdym opuszczaniu samochodu. Kryształowo czysty obraz wideo nawet przy wielkich prędkościach MiVue(TM) 846 zapewnia nagrywanie tworzyw filmowych Full HD 1080P z szybkością 60 klatek/s, przy rzeczywistym kącie widzenia 150°.

W porównaniu z szybkością nagrywania 30 klatek/s, ta podwojona gęstość zapisu danych, umożliwia uzyskanie obrazu wideo o wyjątkowej szczegółowości i płynności choćby w trakcie nagrywania przy dużych szybkościach.

Pozycjonowanie GPS - samoczynna kalibracja czasu/lokalizacji Dzięki zintegrowanemu pozycjonowaniu GPS, MiVue(TM) 846 zapisuje prędkość jazdy (zapis może być także wyłączony), dokładną lokalizacje i czas.

zagwarantuje także automatyczną kalibracje czasu i lokalizacji, choćby po okresie braku aktywności. Ostrzeżenia GPS o fotoradarach - opatentowana funkcja Mio Smart Alert Dzięki ostrzeganiu w ustalonej odległości i funkcji Smart Alert do wczesnego alarmowania o obfitych szybkościach, użytkownik będzie za każdym razem wiedział, jak momentalnie może jechać.

darmowe aktualizacje danych o fotoradarach poprzez cały czas eksploatacji urządzenia. Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem Dzięki trybowi parkingowemu podtrzymywanemu bateryjnie do 48 godzin w stanie gotowości (48 godzinny czas podtrzymania zależy od liczby uruchomień i temperatury), nagrywanie początkuje się automatycznie po wykryciu drgań i może być długo podtrzymywane dzięki wewnętrznej baterii.

Tryb parkingowy pasywny działa do 48 godzin lub do +- 10 uruchomień kamery w tym trybie (w zależności od naładowania baterii). Tryb parkingowy pasywny jest aktywowany przy pomocy czujnika wstrząsów (w tym trybie kamera nie aktywuje nagrania z czujnika ruchu) Przy zastosowaniu stałego zasilania Mio Smartbox, urządzenie może działać w aktywnym trybie parkingowym do 36h - nagrania w tym trybie aktywowane są jednocześnie z czujnika ruchu jak i z czujnika wstrząsów.

Zintegrowane WIFI - realizowanie w czasie rzeczywistym kopii zapasowej do smartfona i aktualizacji OTA Zintegrowane WIFI wykonuje w czasie rzeczywistym synchronizacje materiału filmowego ze smartfonem. Oprogramowanie sprzętowe i bazę fotoradarów można łatwo aktualizować przez OTA (bezprzewodowo), gwarantując stałą aktualność urządzenia.

Współpraca z kamerką tylną Możliwość współpracy z kamerą A30 / A50 - kamera tylna A50 w zestawie Główne cechy: wymiar wyświetlacza: 2.7" Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1920 x 1080 / 60 fps, Full HD 1920 x 1080 / 30 fps, Full HD 1920 x 1080 / 30 fps HDR, HD 1280 x 720 / 30 fps Przesłona: F1.8 Format nagrywania:.mp4 (H.264) Kąt widzenia optyki: 150° (rzeczywisty) Nagrywanie dźwięku: Tak WiFi: Tak zastosowany GPS: Tak detektor przeciążeń: Tak Obsługa kart pamięci: Tak (Zalecana karta microSD(TM) klasy 10 o pojemności do 256 GB) Zakres temperatur pracy: -10° to +60° C Bateria: 240mAh Wysokość (mm): 62.3 Szerokość (mm): 87.5 Grubość (mm): 41.5 Waga (g): 117 Mio Smartbox Hardwire Kit: Opcjonalnie Pozycjonowanie GPS: Tak Ostrzeżenie przed fotoradarami: Tak Zatrzymaj się i jedź: Tak System opuszczenia pasa ruchu (LDWS): Tak System ostrzeżenia przed kolizją (FCWS): Tak wyświetlacz w trybie HUD / informacyjnym: Tak Przypomnienie o włączeniu świateł: Tak Alert zmęczenia kierowcy(FA): Tak Tryb jazdy eco: Tak Tryb parkingowy: Passive Powered Parking Mode, Smart Parking Mode Nagrywanie zdarzeń: Tak Balans bieli (EV): Tak zdjęcia z koordynatami GPS: Tak Tryb zdjęcia: Tak automatyczne uruchomienie: Tak czujnik wstrząsu: Tak Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów: Tak Alert przekroczenia szybkości: Tak Smartphone App: MiVue(TM) Pro Desktop: MiVue(TM) Manager Aktualizacja OTA: Tak Format+: Tak zestaw zawiera: Mio MiVue(TM) 846 Uchwyt aktywny Ładowarka samochodowa Statyczna naklejka na okno Skrócona instrukcja obsługi Kamera tylna Mio MiVue A50 kabel USB, 8 metrów ze wzmacniaczem sygnału kabel rozgałęźny Karta pamięci 128gb class10 Pytania i odpowiedzi: Jaka jest długość ładowarki samochodowej w modelu Mio 846 $7 Ładowarka samochodowa w modelu Mio 846 posiada 3,5 m długości.

Ładowarka zakończona jest złączem miniUSB. Chciałbym wykorzystać Mio 846 do nagrań na parkingu, czy jest taka możliwość $8 Tak, jak najistotniej, model Mio 846 posiada tryb parkingowy pasywny i aktywny. W trybie parkingowym pasywnym urządzenie działa do 48 godzin bez dopełniającego zasilacza - podany czas jest to czas czuwania kamery, przy każdorazowym uruchomieniu kamery w tym trybie - czas ten ulega skróceniu.

Maksymalna ilość uruchomień w trybie pasywnym to 10. Do dobrego działania trybu parkingowego aktywnego zalecamy stosowanie zasilacza Mio Smartbox, który jest przystępny na naszych pozostałych aukcjach.

Czy Mio 846 ma dotykowy wyświetlacz$9 Nie, ekran w tym modelu nie jest dotykowy - nawigacja po menu rejestratora odbywa się za pomocą czterech przycisków umieszczonych w dolnej części urządzenia, pod ekranem.

Czy kamera nagrywa na dodatek dźwięk$10 Chciałbym posiadać możliwość nagrywania filmików z dźwiękiem, lecz w pewnych sytuacjach chciałbym wyłączyć nagrywanie dźwięku, czy kamera Mio 846 daje mi taką możliwość$11 Tak, w Mio 846 mamy możliwość nagrywania filmu jednocześnie z dźwiękiem jak i bez dźwięku.

Chciałbym zawsze na postoju chować kamerę Mio 846 do schowka w aucie, proszę o informację czy jest to kłopotliwa operacja$12 Czy kamerę można z łatwością i bezinwazyjnie odpinać od szyby$13 Kamera zamontowana jest na specjalnym DOKu, starczy przesunąć kamerę w prawo w celu ściągnięcia jej z szyby..

Czy podczas nagrywania trasy można wygasić ekran $14 tak, podgląd rejestrowanej trasy może być ciągle aktywny, możemy także wygasić wyświetlacz w trakcie nagrywania. Szacunkowy czas nagrywania w 1080p przy charakterystycznym przydziale przestrzeni dyskowej: Karta Zwykłe nagranie Nagrywanie zdarzeń Zdjecia 8gb 60 minut 20 nagrań zdarzeń 123 fotografie 16gb 120 minut 41 nagrań zdarzeń 246 fotografie 32gb 240 minut 82 nagrań zdarzeń 492 fotografie 64gb 485 minut 164 nagrań zdarzeń 983 fotografie 128gb 1100 minut 328 nagrań zdarzeń 1966 zdjęcia