MIO Rejestrator MiVue 866 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem MIO Rejestrator MiVue 866 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 750.25 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator MIO MiVue 866
750.25
Avans.pl
Wideorejestrator MIO MiVue 866
750.25
Media Expert
Wideorejestrator MIO MiVue 866
750.25
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.7 "

Opis

Rejestrator trasy MIO MiVue 866 + tylna kamera Mio MiVue A50 + karta pamięci 256GB class10 + zasilacz trybu parkingowego Mio Smartbox III Główne właściwości Mio Mivue 866: technika obrazu Mio Night Vision Ultra Mio sensor Ultra jest 1.5 razy pokaźniejszy od konwencjonalnego sensora idealnie płynny obraz nawet przy obszernych szybkościach, nagrywanie 60 kl/sec, w rozdzielczości Full HD ( Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości - prezentuje dystans, a także czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru GPS - Ostrzeżenia o fotoradarach - zaimplementowana baza fotoradarów z zastrzeżonym systemem inteligentnych ostrzeżeń.

obszerny kąt widzenia - 150° wbudowany moduł GPS - samoczynnie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym szybkość, szerokość i długość geograficzna, wysokość, a także kierunek. 3 osiowy sensor przeciążeń (G-sensor) - odpowiada za zapis takich danych jak siła przeciążenia, kierunek, a także przyspieszenie.

Tryb parkingowy - aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu i/lub wstrząsu Uchwyt obrotowy 3m - niepokaźny uchwyt na taśmę 3m ma możliwość nietrudnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video Współpraca z kamerką tylną - kamera tylna w zestawie Główne cechy Mio Mivue A50: technologia Mio(TM) Night Vision Pro Wysokiej jakosci Matryca: Sony premium STARVIS(TM) CMOS Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264.

obfity kąt widzenia 145° -- uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach Soczewka z przysłoną F1.8 -- przekazuje więcej światła do czujnika, żeby zapewnić wyższą jakość nagrania. 8m przewód łączeniowy ze wzmacniaczem sygnału - świetny do pojazdów o długim rozstawie osi.

Przyklejany uchwyt -- montaż uchwytu nie powoduje trudności Mio Night Vision Ultra (Mio Mivue 866) Korzystając z najnowocześniejszej technologii Mio(TM) Night Vision Ultra masz gwarancje świetnej jasności i płynności nagrania.

Profesjonalna technika samoczynnego dostrajania obrazu i szklane soczewki zapewnią że Twój film będzie adekwatnie doświetlony. MiVue(TM) 866 jest zaopatrzony w czujka Mio Ultra, który zagwarantuje unikatową klarowność obrazu i niezwykle żywe barwy w trakcie nagrywania w esktremalnie słabych warunkach oświetleniowych.

Mio Night Vision Pro (Mio Mivue A50) Night Vision Pro to najmocniej innowacyjne wspomaganie nagrywania nocą. Wersja Pro uwydatnia się sensorem optycznym SONY Starvis. Gwarantuje on czytelne i transparentne nagranie nawet w momentach minimalnego oświetlenia.

W komplecie wraz z kamerą Mio MiVue 866: Kamera tylna Mio MiVue A50 Kamerę tylną A50 można dyskretnie zainstalować na tylnej szybie pojazdu, tak by zarejestrować każdy detal na drodze za samochodem.

Jeśli ktoś za Tobą nieostrożnie prowadzi lub jedzie Ci,,na bagażniku", kamera wszystko zarejestruje w rozdzielczości Full HD 1080p dzięki wysokiej jakości czujnikowi SONY z kątem widzenia 145°, choćby w warunkach słabego oświetlenia.

zasilacz trybu parkingowego Mio Smartbox III Specjalny pakiet zasilania który bezpośrednio podłącza się pod instalacje elektryczna auta. Wspiera tryb parkingowy rejestratora Mio MiVue gdy silnik zostaje wyłączony.

zapobiega rozładowaniu się akumulatora w aucie. Oraz karta pamięci 256GB class10 Opis produktu Mio Mivue 866 CO oferujE MIVUE(TM) 866 marki MIO Mio czujka Ultra MiVue(TM) 866 gwarantuje olśniewającą jakość obrazu wideo dzięki Mio sensor Ultra (2/3 "), który jest 1,5 raza obszerniejszy niż zwykły czujnik.

W porównaniu z mniejszymi przetwornikami obrazu, Mio detektor Ultra gwarantuje unikatową transparentność obrazu i wyjątkowo żywe barwy, w trakcie nagrywania jaśniejszego video przy słabym oswietleniu. Wysoka jakość obrazu Kamera MiVue(TM) 866, wytwarzana z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości Full HD.

Jej rzeczywisty kat widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F2.0. Dzięki zaimplementowaniu obfitego sensora Mio ULTRA nie ma potrzeby używania niskich wartości przesłon a co z tego wynika zezwala na uzyskanie najwyższej ostrości obrazu.

Kryształowo czysty obraz wideo nawet przy obfitych prędkościach MiVue(TM) 866 zapewnia nagrywanie materiałów filmowych Full HD 1080P z prędkością 60 klatek/s. W porównaniu z prędkością nagrywania 30 klatek/s, ta podwojona gęstość zapisu informacji, pozwala na uzyskanie obrazu wideo o unikatowej szczegółowości i płynności choćby podczas nagrywania przy obszernych szybkościach.

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości MiVue(TM) 866 ukazuje dystans i czas w sekundach do zbliżajacego się fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku.

Ta pionierska funkcja Mio ochroni Cię przed otrzymaniem mandatu za przekroczenie prędkości. Zastosowany moduł GPS - rejestruje lokalizacje i prędkość jeśli tylko tego Ci trzeba Lokalizacja GPS oraz prędkość są zapisywane w każdym nagraniu; to ważny i przydatny dowód.

Wyświetlanie prędkości na filmie możesz włączyć albo wyłączyć. Cały moduł GPS jest wbudowany w kamerę. W dodatku uzyskujesz dożywotnią aktualizacje baz fotoradarów i system informowania o nich podczas jazdy.

Ostrzeżenia GPS o fotoradarach - opatentowana funkcja Mio Smart Alert Dzięki ostrzeganiu w ustalonej odległości i funkcji Smart Alert do wczesnego alarmowania o obfitych szybkościach, użytkownik będzie zawsze wiedział, jak błyskawicznie może jechać.

darmowe aktualizacje danych o fotoradarach przez cały czas eksploatacji urządzenia. Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem Dzięki trybowi parkingowemu podtrzymywanemu bateryjnie do 48 godzin w stanie gotowości (48 godzinny czas podtrzymania zależy od liczby uruchomień i temperatury), nagrywanie rozpoczyna się samoczynnie po wykryciu drgań i może być długo podtrzymywane dzięki wewnętrznej baterii.

Tryb parkingowy pasywny działa do 48 godzin lub do +- 10 uruchomień kamery w tym trybie (w zależności od naładowania baterii). Tryb parkingowy pasywny jest aktywowany przy pomocy czujnika wstrząsów (w tym trybie kamera nie aktywuje nagrania z czujnika ruchu) Przy zastosowaniu stałego zasilania Mio Smartbox, urządzenie może działać w aktywnym trybie parkingowym do 24h - nagrania w tym trybie aktywowane są zarówno z czujnika ruchu jak i z czujnika wstrząsów.

Zintegrowane WIFI - wykonywanie w czasie rzeczywistym kopii zapasowej do smartfona i aktualizacji OTA Zintegrowane WIFI wykonuje w czasie rzeczywistym synchronizacje materiału filmowego ze smartfonem. Oprogramowanie sprzętowe i bazę fotoradarów można łatwo aktualizować poprzez OTA (bezprzewodowo), zapewniając stałą aktualność urządzenia.

Współpraca z kamerką tylną Możliwość współpracy z kamerą A50 - kamera tylna w zestawie Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-czujnik czujka wstrząsów wyłapuje nagłe zmiany ruchu czy kolizje oraz automatycznie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu i chronione przed nadpisaniem.

nieduży uchwyt obrotowy 3m Kamera MiVue(TM) 866 posiada w zestawie śladowy uchwyt na taśmę 3m, który ma możliwość nietrudnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video. Opis artykułu Mio MiVue A50 technologia Mio(TM) Night Vision Korzystajac z najnowoczesniejszej technologii Mio(TM) Night Vision Pro masz gwarancje doskonałej jasnosci i płynnosci nagrania.

Profesjonalna technologia samoczynnego dostrajania obrazu i szklane soczewki zapewnia iz Twój film bedzie stosownie doswietlony. MiVue(TM) A50 wyposażony w wysokiej jakości czujnik Sony STARVIS(TM) premium oraz nad wyraz szeroką przysłone pozwoli nam nagrać materiał o niezwykle wysokim kontraście i bogatych kolorach choćby w skrajnie cieżkich warunkach oświetleniowych.

technika Mio Night Vision Pro Night Vision Pro to najmocniej progresywne wspomaganie nagrywania nocą. Wersja Pro akcentuje się sensorem optycznym SONY Starvis. Zapewnia on czytelne i krystaliczne nagranie nawet w momentach drobnego oświetlenia.

Twój świadek na drodze - dostosowywana tylna kamera obszerna część wypadków samochodowych to zderzenia z tyłem pojazdu. Ilość tego rodzaju zdarzeń rośnie, ponieważ nieostrożni kierowcy używają telefonów komórkowych.

W wielu przypadkach sprawca ucieka z miejsca zdarzenia. Wygląda na to, ze trzeba posiadać oczy z tyłu głowy. Na szczęście większość modeli wideorejestratorów Mio MiVue(TM) została zaprojektowana tak, aby można było dołączyć tylną kamerę celem poprawy bezpieczeństwa.

Dwukrotnie pokaźniejsze pole widzenia, to dwukrotnie większe bezpieczeństwo. Kamerę tylną A50 można dyskretnie zainstalować na tylnej szybie pojazdu, tak aby zarejestrować każdy szczegół na drodze za samochodem.

Jeśli ktoś za Tobą nieostrożnie prowadzi lub jedzie Ci,,na bagażniku", kamera wszystko zarejestruje w rozdzielczości Full HD 1080p dzięki wysokiej jakości Sony premium STARVIS(TM) CMOS z kątem widzenia 145°, choćby w warunkach słabego oświetlenia.

Kamera A50 łączy się z główna kamerą zainstalowaną z przodu pojazdu i działa w taki sam sposób: rejestruje obraz od momentu włączenia silnika. Dzięki zdwojonemu polu widzenia kamery MiVue(TM), a także kamery tylnej A50 możesz bezpiecznie prowadzić, wiedząc, ze obserwujesz na dodatek to co dzieje się za autem.

wykorzystanie sensora optycznego Sony premium STARVIS(TM) CMOS, niskiej przysłony, automatycznego trybu nocnego powoduje ze kamera doskonale widzi po zmroku i w nocy. Nie są jej straszne choćby przyciemniane szyby w aucie.

Kamera Mio Mivue A50 posiada obrotowy uchwyt, który umożliwia regulację kamery w pionie (góra / dół), a także jej obrót o 180 poziomów. Główne atrybuty Mio Mivue 866: Mio czujka Ultra (2/3 "), który jest 1,5 raza pokaźniejszy niżeli zwykły czujnik.

ekran 2,7" - wyjątkowa łatwość użycia i intuicyjna obsługa Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264 obfity rzeczywisty kąt widzenia 150° - uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki technice szerokiego zakresu dynamiki Szklana optyka z przysłoną F2.0 - dzięki zastosowaniu sporego sensora Mio ULTRA nie ma potrzeby wykorzystywania niskich wartości przesłon a co za tym idzie pozwala na uzyskanie najwyższej ostrości obrazu.

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości - prezentuje dystans i czas w sekundach do zbliżajacego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkosci, a także dostarcza danych o Twojej przeciętnej prędkości na mierzonym odcinku.

GPS - Ostrzeżenia o fotoradarach - zaimplementowana baza fotoradarów z zastrzeżonym systemem inteligentnych ostrzeżeń. Urządzenie w dynamiczny sposób analizuje odległości i prędkości zbliżania się do radaru.

Baza gratisowe aktualizacje przez cały okres eksploatacji urządzenia. Zastosowany moduł GPS - automatycznie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość, a także kierunek.

Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy. 3- Osiowy G-czujka - nagrywa kierunek i siłę przeciążenia Tryb parkingowy - aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu i/lub wstrząsu np.

uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox. Uchwyt obrotowy 3m - minimalny uchwyt na taśmę 3m ma możliwość nietrudnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video Karta Micro SD(TM) - zalecana klasa 10 micro SD(TM) maks.

256 GB obszerności Współpraca z kamerką tylną - możliwość współpracy z kamerą A50 - kamera tylna w komplecie Mio MiVue(TM) Manager - udostępniaj swoje nagrania dzięki aplikacji komputerowej MiVue(TM) Manager (Windows/MAC) Główne parametry kamery Mio MiVue A50: Zapis nagrań w 1080p z prędkością odświeżania 30 klatek na sekundę dzięki najnowszej technice H.264 do nagrywania wysokiej jakości filmów w mniejszych plikach.

Wysokiej jakości detektor optyczny Sony premium STARVIS(TM) CMOS -- dla możliwie najkorzystniejszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia znaczny kąt widzenia 145° -- uchwyci każdy detal w krytycznych momentach Soczewka F1.8 -- jaśniejsze i wyraźniejsze nagrania nawet w słabym oświetleniu Wartość EV regulowana w 7 ustawieniach -- niezależna regulacja zezwala na ręczne dobranie poziomu jasności Uchwyt przyklejany taśmą 3M -- montaż uchwytu nie sprawia trudności Specyfikacja techniczna Mio Mivue 866: sensor optyczny: Mio czujka Ultra Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1920 x 1080 przy 60 klatkach/s / Full HD 1920 x 1080 przy 30 klatkach/s / HD 1280 x 720 przy 30 klatkach/s Kąt widzenia: 150 poziomów Przesłona: F2.0 Format nagrywania:.mp4 (H.264) wymiary: 78.5(S) x 56(W) x 42.9(G) mm Waga: 112.5 g Wielkość ekranu: 2,7 cale zaimplementowany GPS: tak Zintegrowane WIFI: tak 3-osiowy sensor z wielostopniowa regulacja: tak Obsługa kart pamięci: Tak (Zalecana karta microSD(TM) klasy 10 o obszerności do 256 GB) Obsługa tylnej kamery: tak (Mivue A50) Smartbox: tak - w zestawie Pozycjonowanie GPS: tak Ostrzeżenia GPS o fotoradarach: tak Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości: tak Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem: tak Tryb fotografii: tak samoczynne włączanie zasilania: tak Nagrywanie zdarzeń: tak Aplikacja dla komputera: MiVue(TM) Manager Aplikacja dla smartfona: MiVue(TM) Pro App Specyfikacja techniczna kamery Mio MiVue A50: rozmiary: 60.5(H) x 22.2(W) x 29.5(D) mm Waga: 25 g Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1080p/30 klatek/sek.

Format video:.MP4 (H.264) pakiet zawiera: wideorejestrator Mio MiVue 866 Uchwyt 3m do szyby Ładowarka samochodowa instrukcja obsługi Statyczna naklejka na okno Dodatkowa naklejka 3m do uchwytu Kamera tylna Mio MiVue A50 przewód USB, 8 metrów ze wzmacniaczem sygnału kabel rozgałęźny Karta pamięci 256gb class10 zasilacz trybu parkingowego Mio Smartbox III Pytania i odpowiedzi: Jaka jest długość ładowarki samochodowej w modelu Mio 866 $219 Ładowarka samochodowa w modelu Mio 866 posiada 3,5 m długości.

Ładowarka zakończona jest złączem miniUSB. Chciałbym wykorzystać Mio 866 do nagrań na parkingu, czy jest taka możliwość $220 Tak, jak najistotniej, model Mio 866 posiada tryb parkingowy pasywny i aktywny.

W trybie parkingowym pasywnym urządzenie działa do 48 godzin bez dopełniającego zasilacza - podany czas jest to czas czuwania kamery, przy każdorazowym uruchomieniu kamery w tym trybie - czas ten ulega skróceniu.

Maksymalna liczba uruchomień w trybie pasywnym to 10. Do prawidłowego działania trybu parkingowego aktywnego zalecamy stosowanie zasilacza Mio Smartbox Czy Mio 866 ma dotykowy ekran$221 Nie, wyświetlacz w tym modelu nie jest dotykowy - nawigacja po menu rejestratora odbywa się przy pomocy czterech przycisków umieszczonych w dolnej części urządzenia, pod ekranem.

Czy kamera nagrywa w dodatku dźwięk$222 Chciałbym posiadać możliwość nagrywania filmików z dźwiękiem, ale w pewnych sytuacjach chciałbym wyłączyć nagrywanie dźwięku, czy kamera Mio 866 daje mi taką możliwość$223 Tak, w Mio 866 mamy możliwość nagrywania filmu jednocześnie z dźwiękiem jak i bez dźwięku.

Czy podczas nagrywania trasy można wygasić wyświetlacz $224 tak, podgląd rejestrowanej trasy może być ciągle aktywny, możemy jeszcze wygasić ekran podczas nagrywania. Szacunkowy czas nagrywania w 1080p przy charakterystycznym przydziale przestrzeni dyskowej: Karta Zwykłe nagranie Nagrywanie zdarzeń Zdjecia 8gb 60 minut 20 nagrań zdarzeń 123 fotografie 16gb 120 minut 41 nagrań zdarzeń 246 fotografie 32gb 240 minut 82 nagrań zdarzeń 492 fotografie 64gb 485 minut 164 nagrań zdarzeń 983 fotografie 128gb 1100 minut 328 nagrań zdarzeń 1966 fotografie