Mio mivue 886 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mio mivue 886 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 949.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Wideorejestrator MIO Mivue 886
949.99
Media Expert
Wideorejestrator MIO Mivue 886
1041.99
Avans.pl
Wideorejestrator MIO Mivue 886
1041.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 3 "
Nośnik karta microSD

Opis

Kamera samochodowa Mio MiVue 886 w pigułce Uchwyć najdrobniejszy szczegół dzięki nagrywaniu w rozdzielczości 4K przy kącie widzenia 160°, a także przesłonie F/1.7. Uzyskaj wyraźne nagrania także przy słabszym oświetleniu dzięki opcji zapisu w rozdzielczości 2K 1440P/30fps z trybem HDR, który wydajne odczytywanie tablic rejestracyjnych z pojazdów będących w ruchu po zmroku.

Bądź spokojny o zapisywany materiał niezależnie od sytuacji. Kamera zapisuje pliki co sekundę. Jeśli nastąpi nagłe przerwanie nagrania, pliki zostaną automatycznie naprawione po ponownym uruchomieniu kamery.

progresywny tryb Slow Motion przy nagrywaniu w jakości 1080P/120fps pozwoli uchwycić szczególnie wyraźny obraz w ruchu. Pozostaw pojazd na parkingu bez obaw o jego bezpieczeństwo. Po zastosowaniu adaptera zasilania kamera nagrywa w jednym z trzech trybów parkingowych.

Odnalezienie samochodu na sporym parkingu ułatwi lokalizator, który możemy uzyskać z poziomu aplikacji MiVue Pro App dzięki Bluetooth. Wbudowany moduł GPS zapewni Ci uzupełniające informacje dotyczące lokalizacji oraz aktualnej prędkości podczas jazdy.

Kontroluj średnią prędkość z pomocą videorejestratora podczas przejazdu na obszarze odcinkowego pomiaru prędkości. Sprawdź szczegółowy opis funkcjonalny Jakość obrazu video Testowe nagrania z kamery Mio MiVue 886 4K wynajdziesz na asygnowanej playliście na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch$981v=B7RDreaXWT4&list=PLWb1jIrvNpnYJy-n8VYZRbU1kXOVsw3MY użycie matrycy o wielkości aż 1/1.8" skutkuje fenomenalną jakością nagrań.

Mio MiVue 886 to pierwsza kamera tego producenta nagrywająca w rozdzielczości 4K. Nagrania te zaskakują ogromem detali w sprzyjających warunkach oświetleniowych. W dodatku dostajemy możliwość rejestrowania w 60fps przy zachowaniu niezwykle wysokiej rozdzielczości 1440P.

zniżając rozdzielczość do 1080P zyskujemy możliwość nagrywania choćby w 120fps, w trybie slow montion. Https://youtu.be/B7RDreaXWT4 progresywny tryb HDR w rozdzielczości 1440P - odczytaj tablice w każdych warunkach!

Największe wrażenie robią jednak możliwości nagrywania w warunkach nocnych. Kamera Mio MiVue 886 to wideorejestrator z HDR o niezwykłej wydajności. Największym usprawnieniem jest jego nieporównana wcześniej produktywność.

Kamera umożliwia powtarzalne odczytywanie tablic rejestracyjnych z nadjeżdżających pojazdów, też z nocy. Co prawda nie jest to wciąż stuprocentowa skuteczność, jednak nie ma na rynku kamery, która byłaby w tym lepsza.

Drugim usprawnieniem jest rozszerzenie rozdzielczości trybu HDR to aż 1440P. Zapewnia to, że jeśli dana sytuacja rozstała już czytelnie zarejestrowana, to równocześnie sam obraz jest o niemało bardziej szczegółowy względem rozdzielczości 1080P.

https://youtu.be/7ZeEXCilahA ascetyczne pliki video Pobierz surowe pliki video skopiowane bezpośrednio z kamery Mio MiVue 886 i sprawdź rzeczywistą jakość obrazu bez wpływu stratnej kompresji video wykorzystywanej poprzez serwis YouTube: Pobierz surowe pliki video z Mio MiVue 886.

Aplikacja i przegląd funkcji Dzięki zintegrowanym w kamerze modułowi WiFi osiągalne jest podłączenie do niej telefonu. Żeby tego dokonać, należy pobrać gratisową aplikację MiVue PRO. Aplikację pobieramy przez sklep Google Play albo App Store.

Następnie wybieramy naszą kamerę z listy urządzeń, włączamy moduły WiFi i Bluetooth w ustawieniach telefonu. Bezpośrednio w kamerze wybieramy opcję "Gotowy do połączenia". Wybieramy naszą kamerę na ekranie telefonu, klikamy przycisk wyboru WiFi i podajemy hasło (domyślnie jest to 1234567890).

Po uzyskaniu połączenia mamy dostęp do ustawień kamery z ekranu telefonu. Możliwy jest podgląd na żywo tego, co rejestruje kamera oraz dostęp do uprzednio zapisanych plików, z możliwością ich pobrania bezpośrednio do pamięci telefonu.

uzyskujemy również dostęp do odnajdowania zaparkowanego samochodu. Ostrzeganie o fotoradarach i odcinkowych pomiarach szybkości videorejestrator ma funkcję ostrzegania o fotoradarach i odcinkowych pomiarach szybkości.

Powiadamianie odbywa się w sposób dwustopniowy, zarówno poprzez komunikat graficzny, widoczny na ekranie urządzenia, a także głosowo, w dodatku w języku polskim (język polski można wgrać do pamięci przez aplikację).

Baza fotoradarów jest systematycznie rozwijana przez producenta, a także samych użytkowników. Jej stan na początek 2022 roku przedstawia poniższa mapa: Na zielono zaznaczone są odcinkowe pomiary prędkości w sytuacji wjazdu w pobliże obszaru aktywnego odcinkowego pomiaru szybkości, w lewym górnym rogu ekranu rejestratora pojawi się słuszna, czytelna ikona informacyjna, a także informacja o odległości dzielącej nas od miejsca początku pomiaru.

równocześnie jesteśmy ciągle informowani zarówno o aktualnej szybkości naszego pojazdu, jak też o obowiązującym ograniczeniu szybkości. Kiedy wjedziemy już we właściwy obszar pomiaru odcinkowego, urządzenie początkuje wyświetlać naszą średnią szybkość (od początku pomiaru) oraz szacowany czas (wyrażony w sekundach) i odległość do opuszczenia strefy pomiaru.

Rozwiązania te wyśmienicie powiększą komfort pokonywania odcinków z kontrolą prędkości. Nagrania pokazujące jakość nagrań znajdują się na naszym kanale na YouTube - https://youtu.be/Oii-aRxnO_k Kompleksowe omówienie działania odcinkowego pomiaru szybkości w formie tekstowej: https://www.videorejestratory24.pl/odcinkowy-pomiar-predkosci-mio-mivue Kompleksowe monitorowanie parkingowe Kamera Mio MiVue 886 zaopatrzona jest równocześnie w pasywny, jak i aktywny tryb parkingowy.

Przy ustawieniu trybu pasywnego kamera dzięki zbudowanemu akumulatorowi pozostaje w stanie czuwania z wykrywaniem wstrząsów. Po wybraniu aktywnego trybu parkingowego uzyskujemy dodatkowo możliwość wykrywania ruchu w polu widzenia kamery (wciąż aktywne pozostaje wykrywanie wstrząsów).

ponadto dostajemy możliwość nagrywania w trybie timelapse. Kamera nagrywa wtedy w trybie poklatkowym. Do poprawnego działania aktywnego trybu parkingowego z obsługą funkcji ACC niezbędne jest podłączenie urządzenia do adaptera stałego zasilania.

W czasie nagrywania filmu poklatkowego, kamera potrafi równocześnie zapisywać tradycyjne nagranie, wraz z buforowaniem zapisu ok. 10 sekund przed wystąpieniem zdarzenia! dzięki czemu znaczne zajście będziemy posiadać zapisane w 2 niezależnych plikach równocześnie.

Porównanie modeli Mio MiVue Jeśli chcesz dokonać szczegółowego porównania rejestratorów z rodziny MiVue pobierz poniższą tabelkę: Pobierz tabelę porównawczą. Zawartość zestawu Kamera samochodowa Mio MiVue 886 Ładowarka samochodowa mini-USB Statyczna naklejka na szybę Uchwyt/mocowanie na taśmę 3M Instrukcja obsługi Polska dystrybucja i gwarancja Kamera Mio MiVue 886 w naszej ofercie pochodzi z oficjalnej dystrybucji producenta i jest objęta 24-miesięczną gwarancją (12 miesięcy w sytuacji zakupów na fakturę VAT) udzielaną i wykonywaną Polsce.