Mio MiVue C540 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Mio MiVue C540 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Kamera samochodowa Mio MiVue C540
299.00
LucAnn
-9%
Wideorejestrator MIO MiVue C540
299.00
Empik
-9%
Mio MIVUE C540
299.00
OleOle!
Mio MIVUE C540
329.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2 "

Opis

Rejestrator trasy MIO MiVue C540 Główne cechy: technika obrazu Mio Night Vision Wysokiej jakości czujnik optyczny Sony Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 duży kąt widzenia - 130° Obiektyw z przesłoną F1.8 (mniej = lepiej) - to jedna z ulepszonych wartość dla wideo rejestratorów.

3 osiowy czujka przeciążeń (G-detektor) odpowiada za zapis takich danych jak siła przeciążenia, kierunek oraz przyspieszenie. Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu, a także/lub wstrząsu Ruchoma głowica mocująca pozwala w przystępny i szybki sposób ustawić kamerę w pożądanym kierunku.

Współpraca z kamerką tylną kamera tylna przystępna opcjonalnie Mio Night Vision Mio Night Vision to rozwinięcie Crystal Vision. Mio Night Vision poradzi sobie także poza miastem. Dzięki przysłonie obiektywu o wartości nie pokaźniejszej niż f/2,0 wideorejestratory Mio zbierają szczególnie dużo światła, aby uzyskane nagranie było jasne, a detale na nim zarejestrowana czytelne.

Nie bez znaczenia, jest też zastosowanie szklanego, czterowarstwowego obiektywu z zaimplementowanym filtrem podczerwieni. Mio Night Vision również ma oprogramowanie rozjaśniające nagrania i wydobywające detale.

Opis artykułu: Mio Mivue C540 CO proponujE MIVUE C540 marki MIO Bezproblemowe nagrywanie w jakosci Full HD Wysokiej jakosci detektor optyczny Sony Kamera MiVue C540 ma czujnik optyczny Sony i obiektyw szerokokątny 130° stopni, aby nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości 1080p full HD z prędkością 30 klatek na sekundę.

To pozwala zarejestrować tablice rejestracyjne, znaki drogowe czy inne detale na drodze, by później zastosować nagrania do potwierdzenia swej wersji wydarzeń. Używanie sensorów Sony i niskiej przysłony sprawia ze rejestrowany po zmroku obraz jest nieprzeciętnej jakości.

Nagrywaj cały czas w trybie postojowym Dzięki najnowocześniejszej technologii urządzenia serii MiVue C540 aktywują się automatycznie i rejestrują obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu. Dzięki czemu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem.

Wymaga Smartbox / PowerBox, który nie jest częścią zestawu. Znikomy i stylowy Nasza kamerka jest znikoma, smukła i potężnie skonstruowana. Jej nieznaczne wymiary nie zabierają widoczności przez przednia szybę, a brak połyskujących komponentów że można ja spokojnie zostawić w aucie bez zwracania niepotrzebnej uwagi.

Prosta obsługa automatyczne uruchamianie kamery i nagrywania Model MiVue C540 został skonstruowany z myślą o prostocie. Wystarczy wsunąć kartę SD i podłączyć kamerę do zasilania w samochodzie, aby rozpocząć nagrywanie razem z uruchomieniem silnika.

Śledzenie przeciążeń przy pomocy czujnika G-czujnik sensor wstrząsów namierza nagłe zmiany ruchu czy kolizje, a także samoczynnie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu i chronione przed nadpisaniem.

Możliwość przypasowania do własnych potrzeb Tryb foto Korzystaj z kamerki samochodowej w dowolny sposób: przełącz się na tryb aparatu, aby wykonywać skrupulatniejsze zdjęcia z kolizji lub sytuacji dla celów odszkodowań.

ekran 2,0" unikatowa łatwość użycia i instynktowna obsługa Wysokiej jakości czujka optyczny Sony dla osiągalnie najkorzystniejszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264 pliki mają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań znaczny rzeczywisty kąt widzenia 130° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, żeby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu.

Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej Wartość EV regulowana w 7 ustawieniach niezależna regulacja pozwala na ręczne dostosowanie poziomu jasności 3- Osiowy G-detektor nagrywa kierunek i siłę przeciążenia Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/albo wstrząsu np.

uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu Uchwyt obrotowy możliwość łatwego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo Zastosuj tryb foto video rejestrator może zostać użyty gdy tylko tego chcesz jako aparat cyfrowy.

Jeśli potrzebujesz nagle wykonać zdjęcie które może potem posłużyć za dowód to kamera MiVue posiada taka funkcje Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemności Współpraca z kamerką tylną kamera tylna dostępna opcjonalnie Mio MiVue Manager udostępniaj swoje nagrania dzięki aplikacji komputerowej MiVue Manager (Windows/MAC) zestaw zawiera: videorejestrator Mio MiVue C540, Uchwyt przyssawka do szyby, Ładowarka samochodowa, instrukcja obsługi Specyfikacja techniczna: rozmiary: 62.2 x 51 x 36.9 mm Waga: 65 g Wielkość ekranu: 2 cale Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1080p/ 30 klatek/sek.

Wysokiej jakości szklane soczewki: 5G+1 IR Format nagrywania:.MP4 (H.264) Pytania i odpowiedzi: Jaka jest długość ładowarki samochodowej w modelu Mio C540 $289 Ładowarka samochodowa w modelu Mio C540 ma 3,5 m długości.

Ładowarka zakończona jest złączem miniUSB. Chciałbym użyć Mio C540 do nagrań na parkingu, czy jest taka możliwość $290 Tak, jak najbardziej, model Mio C540 posiada tryb parkingowy. Do poprawnego działania trybu parkingowego zalecamy wykorzystywanie zasilacza Mio Smartbox / Powerbox, który jest dostępny na naszych pozostałych aukcjach.

Czy Mio C540 ma dotykowy wyświetlacz$291 Nie, ekran w tym modelu nie jest dotykowy - nawigacja po menu rejestratora odbywa się przy pomocy czterech przycisków umieszczonych na prawej krawędzi urządzenia. Czy kamera nagrywa ponadto dźwięk$292 Chciałbym mieć możliwość nagrywania filmików z dźwiękiem, ale w pewnych sytuacjach chciałbym wyłączyć nagrywanie dźwięku, czy kamera Mio C540 daje mi taką możliwość$293 Tak, w Mio C540 mamy możliwość nagrywania filmu równocześnie z dźwiękiem jak i bez dźwięku.

Mam bardzo mało miejsca za lusterkiem a tam chciałbym umieścić kamerę Mio C540, proszę o informację czy uchwyt jest obrotowy, czy można kamerę "przekręcić" w lewo albo w prawo o kilka stopni$294 Tak, w tym modelu zastosowano konkretną przyssawkę, która jest zakończona ruchomym, obrotowym uchwytem - co zezwala na ustawienie kamerki pod odpowiednim kątem a choćby daje nam możliwość obrotu kamerki o 180 stopni i nagrywanie wnętrza pojazdu.

(przy zachowaniu wyjątkowo znacznej sztywności uchwytu). Chciałbym za każdym razem na postoju chować kamerę Mio C540 do schowka w aucie, proszę o informację czy jest to kłopotliwa operacja$295 Czy kamerę można łatwo i bezinwazyjnie odpinać od szyby$296 Nie ma potrzeby każdorazowo odpinać urządzenia wraz z przyssawką od szyby, można nad wyraz prędko wysunąć samą kamerę z uchwytu bez odklejania przyssawki.

Czy w trakcie nagrywania trasy można wygasić ekran $297 tak, podgląd rejestrowanej trasy może być ciągle aktywny, możemy na dodatek wygasić ekran podczas nagrywania. Szacunkowy czas nagrywania w 1080p przy typowym przydziale przestrzeni dyskowej: Karta Zwykłe nagranie Nagrywanie zdarzeń Zdjecia 8gb 60 minut 20 nagrań zdarzeń 123 fotografie 16gb 120 minut 41 nagrań zdarzeń 246 fotografie 32gb 240 minut 82 nagrań zdarzeń 492 fotografie 64gb 485 minut 164 nagrań zdarzeń 983 zdjęcia 128gb 1100 minut 328 nagrań zdarzeń 1966 zdjęcia