Mio MiVue C545 promocja 2023

Cena399.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2 "

Opis

wideorejestrator MIO MiVue C545 Full HD (w pakiecie karta micro SD 64GB) znakomita jakość obrazu Wysoka jakość obrazu i nagrań wideo jest kluczowym elementem w razie ewentualnych problemów związanych z kolizją.

videorejestrator MiVue™ C545 pozwala uzyskać materiał, którego wartość dowodowa będzie bezdyskusyjna. Urządzenie jest zaopatrzone w czujka 2M. Full HD 1080P 60 klatkach/s wideorejestrator MiVue™ C545 zapewnia nagrywanie materiałów filmowych Full HD 1080P z szybkością 60 klatek/s.

W porównaniu z szybkością nagrywania 30 klatek/s, ta podwojona gęstość zapisu informacji, zezwala na uzyskanie obrazu wideo o nieszablonowej szczegółowości i płynności choćby w trakcie nagrywania przy znacznych prędkościach.

Dzięki zaimplementowaniu funkcji HDR, MiVue™ C545 samoczynnie rejestruje dużo klatek z zróżnicowanymi wartościami ekspozycji, a następnie łączy te klatki, aby utworzyć pojedynczy obraz, który jest zoptymalizowany jako jaśniejszy i czytelniejszy, z mniejszą ilością szumów.

Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem Dzięki trybowi parkingowemu podtrzymywanemu bateryjnie poprzez 48 godzin w stanie gotowości*, nagrywanie inicjuje się samoczynnie po wykryciu drgań i może być długo podtrzymywane dzięki wewnętrznej baterii.

Przy zaimplementowaniu stałego zasilania Mio SmartBox III, urządzenie może działać w aktywnym trybie parkingowym do 36h. Videorejestrator MIO MiVue C545 po prostu odejmuje Ci troski!*48 godzinny czas podtrzymania zależy od liczby uruchomień i temperatury.

Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-sensor sensor wstrząsów lokalizuje nagłe zmiany ruchu czy kolizje oraz automatycznie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu i bronione przed nadpisaniem.

videorejestrator MIO MiVue C545 dodatkowo obsługuje takie funkcję jak: samoczynne uruchomienie, tryb fotografie.