Mio MiVue J60 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Mio MiVue J60 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
MIO MiVue J60
499.00
Neonet.pl
Kamera samochodowa Mio MiVue J60, WiFi, GPS
519.00
LucAnn

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Nagrywanie video w wysokiej jakości Full HD
Kamera MiVue J60, tworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości Full 1080p HD z prędkością 30 kl./s. Jej kąt widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej=lepiej). W każdej sekundzie zapisywanych jest 30 klatek wideo, co zagwarantuje wyraźny, czytelny i bezdyskusyjny materiał.

rewelacyjna łączność zastosowany moduł WiFi
Można od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie albo udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon lub do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli mieć pewność, iż oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue J60 jest zawsze aktualne, a prędkość transferu danych maksymalna.

zastosowany moduł GPS rejestruje lokalizację i szybkość jeśli tylko tego chcesz
W każdym nagraniu są rejestrowane ważne informacje takie jak lokalizacja GPS i szybkość jeśli tylko tego chcesz. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub nie - zależy jaką opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów dostępnych obecnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się w środku urządzenia. By zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy szybkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwoloną szybkość na drodze.

Nagrywaj cały czas w trybie parkingowym

Dzięki zaawansowanym algorytmom i pomysłowym rozwiązaniom inżynierów Mio, kamera MiVue J60 przechodzi w tryb parkingowy samoczynnie i rejestruje obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu
pojazdu albo dojdzie do uderzenia (przeciążenie). Dzięki temu dowody są gromadzone, choćby gdy jesteś poza pojazdem. Zostawiając auto na parkingu masz pewność iż ktoś nad nim czuwa - to właśnie kamera Mio.

Ukryta na przedniej szybie, nie odwraca uwagi kierowcy
Specjalna konstrukcja rejestratora MiVue J60 nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Urządzenie można zainstalować za lusterkiem wstecznym, tak żeby nie robić bałaganu i nie ograniczać widoczności na przedniej szybie celem zachowania pełnego pole widzenia.

Bezpieczeństwo w głównej mierze kamera ostrzega przed zagrożeniami
Rejestrator MiVue J60 został wyekwipowany w dane o fotoradarach, dzięki temu zawsze wiesz, jak błyskawicznie możesz jechać i w którym miejscu powinieneś zwolnić. Baza danych radarów jest darmowa i dożywotnia poprzez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu. MiVue J60 ma funkcję głosowego ostrzegania o zbliżaniu się do fot radaru, a także przekroczeniu szybkości, więc za każdym razem się dowiesz, gdzie i kiedy trzeba zwolnić.

wyprodukowana dla Twojego bezpieczeństwa nowoczesne systemy wspomagania kierowcy

Dzięki progresywnym i wbudowanym w kamerkę systemom bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (ADAS) bezpiecznie dojedziesz do celu. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kamera posiada systemy: antykolizyjny, asystent pasa ruchu, zmęczenia kierowcy i Stop&Go przypominający o pojeździe ruszającym przed nami.

Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-czujnik

Nagła zmiana w ruchu lub nagłe przeciążenie może oznaczać wypadek albo wjechanie autem w dziurę: gdy zaimplementowany, trzyosiowy sensor wstrząsów wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje automatycznie zapisany i zabezpieczony w osobnym katalogu (nie można go nadpisać) Twoje nagrania dowodowe są bezpieczne. Co ważne czułość czujnika przeciążeń można przystosować do swoich potrzeb.

Funkcje:

 • zarys który nie zwraca uwagi osób postronnych specjalna konstrukcja powodująca że kamera staje się prawie niewidoczna w aucie.
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki posiadają mniejszy rozmiar bez utraty jakości nagran.
 • zastosowane WIFI nietrudne przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej albo udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app.*
 • wielki kąt widzenia 150° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki nowoczesnej, szklanej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach bezpłatne aktualizacje bazy fotoradarowej poprzez cały okres eksploatacji urządzenia**
 • zaimplementowany moduł GPS samoczynnie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość, a także kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • progresywne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu), a także Stop&Go ( że pojazd przed nami ruszył).
 • 3- osiowy sensor G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia.
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu, a także/lub wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.***
 • Alarm przekroczenia prędkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu szybkości.
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemności.
 • Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu informacji.
 • Komunikaty głosowe kamera informuje głosowo o wszelkiego typu ostrzeżeniach, żeby kierowca nie odrywał wzroku od drogi
 • Udostępnianie i transmisja video na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się iż lokalne prawo pozwala na takie działania.

** Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów poprzez cały okres eksploatacji urządzenia. *** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Kamera Mio MiVue J60
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący
 • Instrukcja obsługi (QSG)


EAN: 5420027527864
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N6060007
Rozdzielczość: Full HD 1080p
ilość klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 150 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Nie
GPS: Tak
Funkcje specjalne: wbudowane WIFI Ostrzeżenia o fotoradarach 3 - osiowy sensor G (przeciążeń) nowoczesne systemy wspomagania kierowcy(ADAS) Komunikaty głosowe Zatrzymaj się i jedź System opuszczenia pasa ruchu (LDWS) System ostrzeżenia przed kolizją (FCWS) Przypomnienie o włączeniu świateł Alert zmęczenia kierowcy(FA) Tryb parkingowy Nagrywanie zdarzeń Balans bieli (EV) automatyczne uruchomienie Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Alert przekroczenia szybkości
wyświetlacz dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Akcesoria w pakiecie: Kamera Mio MiVue J60 Ładowarka samochodowa Uchwyt mocujący Instrukcja obsługi (QSG)
Kolor: Czarny
Waga: 79 g
wymiary: 38.8 x 100 x 34 mm