Wideorejestrator MIO MiVue J85 (4713264281141) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Wideorejestrator MIO MiVue J85 (4713264281141) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator MIO Mivue J85
549.00
Avans.pl
Mio MiVue J85 WiFi
549.00
RTV EURO AGD
Wideorejestrator MIO Mivue J85
549.00
ELECTRO.pl
Mio MiVue J85 WiFi
549.00
OleOle!
Wideorejestrator MIO Mivue J85
549.00
Media Expert

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

videorejestrator Mio MiVue J85

Nigdy nie wiesz kiedy będziesz potrzebować nagrania z trasy gdy jedziesz autem. Kamera samochodowa MiVue J85 daje Ci pewność, że nikt na drodze Cię nie oszuka, a Twoje nagrania będą zawsze bezpieczne. Specjalna konstrukcja rejestratora MiVue J85 nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Urządzenie można zainstalować za lusterkiem wstecznym, tak aby nie robić bałaganu i nie ograniczać widoczności na przedniej szybie celem zachowania pełnego pole widzenia.

Dzięki zaimplementowaniu przysłony F/1.8 i techniki nagrywania Mio Night Vision Pro, możesz cieszyć się czytelnymi i transparentnymi nagraniami nawet w momentach mininalnego oświetlenia.

Kamerę samochodową MiVue J85 możesz zespolić ze swoim smartfonem, dzięki temu zyskasz dostęp do wielu przydatnych funkcji. Obejrzyj poniższy film instruktażowy demonstrujący możliwości kamer samochodowych z linii MiVue, aby dowiedzieć się więcej.

Rozdzielczość nagrywania 2,5K

Kamera Mio MiVue J85 nagrywa materiał w dzień i w nocy. Obszerny kąt widzenia kamery 150° i jasność obiektywu F1,8 pozwoli zarejestrować każdy szczegół na drodze. Twoja podróż nagrywana jest w jakości 2,5K QHD 1600p, dzięki temu zostanie zapisany każdy szczegół i każda sekunda. W kamerze samochodowej Mio MiVue J85 zastosowano technologię nagrywania Mio Night Vision Pro. Jest to najmocniej innowacyjne wspomaganie nagrywania nocą. Dzięki zastosowaniu sensora optycznego Sony Starvis, możesz cieszyć się czytelnymi i klarownymi nagraniami nawet w warunkach niedużego oświetlenia.

detektor STARVIS CMOS

Rejestrator MiVue J85 jest zaopatrzony w wysokiej jakości matrycę STARVIS CMOS, która zapewnia idealny kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu.

Wysoka jakość nagrania ma stanowcze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy również przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania

Funkcje bezpieczeństwa

Dzięki innowacyjnym i zaimplementowanym w kamerę Mio MiVue J85 systemom bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (ADAS) bezpiecznie dojedziesz do celu. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Kamera ma systemy: antykolizyjny, asystent pasa ruchu, zmęczenia kierowcy i Stop&Go przypominający o pojeździe ruszającym przed nami.

Ostrzeżenia przed zagrożeniami

Rejestrator MiVue J85 został wyekwipowany w dane o fotoradarach, dzięki temu za każdym razem wiesz, jak momentalnie możesz jechać i w którym miejscu powinieneś zwolnić. Baza informacji radarów jest gratisowa i dożywotnia* poprzez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu. MiVue J85 ma funkcję głosowego ostrzegania o zbliżaniu się do fot radaru, a także przekroczeniu prędkości, więc za każdym razem się dowiesz, gdzie i kiedy trzeba zwolnić.

* Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.

zastosowany moduł Wi-Fi

Dzięki zaimplementowanemu w kamerę Mio MiVue J85 modułowi Wi-Fi, użytkownik może od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie lub udostępniać* je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro.

Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon albo do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli posiadać pewność, iż oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue J85 jest za każdym razem aktualne, a szybkość transferu informacji maksymalna.

* Udostępnianie oraz transmisja video na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się że lokalne prawo umożliwia takie działania.

zaimplementowany moduł GPS

W każdym nagraniu są rejestrowane ważne informacje takie jak lokalizacja GPS i szybkość jeśli tylko tego chcesz. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub nie - zależy jaką opcje wybierzesz.

W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów dostępnych obecnie na rynku, w kamerze MiVie J85 cały moduł GPS znajduje się we wnętrzu urządzenia. Żeby zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy prędkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwoloną prędkość na drodze.

czujka G-czujnik

Nagła zmiana w ruchu albo nagłe przeciążenie może oznaczać wypadek lub wjechanie autem w dziurę: gdy zastosowany, trzyosiowy sensor wstrząsów wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje automatycznie zapisany i zabezpieczony w osobnym katalogu (nie można go nadpisać) – Twoje nagrania dowodowe są bezpieczne. Co ważne czułość czujnika przeciążeń można dostosować do swych potrzeb.

Tryb parkingowy

Dzięki nowoczesnym algorytmom i pomysłowym rozwiązaniom inżynierów Mio, kamera MiVue J85 przechodzi w tryb parkingowy* automatycznie i rejestruje obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu albo dojdzie do uderzenia (przeciążenie).

dzięki czemu dowody są gromadzone, choćby gdy jesteś poza pojazdem. Zostawiając auto na parkingu masz pewność że ktoś nad nim czuwa - to właśnie kamera Mio.

* Tryb parkingowy wymaga stałego zasilania z urządzenia ładującego Smartbox (do nabycia osobno).

Współpraca z tylną kamerą

Stwórz swój własny komplet: wideorejestrator MiVue J85 jest kompatybilny z tylną kamerą MiVue A30*. Takie połączenie zapewnia, że Twoja podróż zostanie zapisana pod każdym kątem.

Po podłączeniu kamery MiVue A30, na karcie pamięci automatycznie zapisywane są filmy z kamery przedniej i tylnej.

* Kamera MiVue A30 nie jest częścią zestawu (do nabycia osobno).

Zarządzaj nagraniami z MiVue Manager

Aplikacja MiVue Manager przystępna na komputery z zainstalowanym systemem Windows albo Mac OS pozwoli Ci zarządzać Twoimi nagraniami zarejestrowanymi podczas jazdy samochodem. Z MiVue Manager przeglądniesz i odtworzysz nagrania z dowolną prędkością. W dodatku, dzięki aplikacji użytkownik ma możliwość podglądu informacji z czujników, a więc: pozycję GPS, prędkość i zarejestrowane przeciążenia.

za pomocą oprogramowania MiVue Manager wydrukujesz stopklatkę filmu oraz dopasujesz nagrane filmy w jeden i prosto udostępnisz je w sieciach społecznościowych. W prosty sposób możesz zarządzać nagraniami i katalogować je według dni i rodzaju zdarzenia.

Pobierz MiVue Manager ze strony mio.com/support.

Kompatybilność z tylną kamerą Mio A30

wideorejestrator Mio MiVue J85 jest kompatybilny z tylną kamerą Mio A30*, która pozwoli Ci rejestrować obraz też z tyłu pojazdu. Dwukrotnie większe pole widzenia, to dwukrotnie obszerniejsze bezpieczeństwo Twoje i pojazdu.

Kamerę tylną Mio A30 można dyskretnie zainstalować na tylnej szybie pojazdu, tak żeby zarejestrować każdy detal na drodze za samochodem. Kamera zarejestruje obraz w rozdzielczości Full HD 1080p dzięki wysokiej jakości czujnikowi 1/2,7" z kątem widzenia 140°, nawet w warunkach słabego oświetlenia. A30 łączy się z główną kamerą zainstalowaną z przodu pojazdu i działa w taki sam sposób: rejestruje obraz od czasu włączenia silnika. W kamerze A30 zastosowano technologię nagrywania Mio Night Vision, dzięki czemu nagrania będą jasne i czytelne.

dodatkowo, z kamerą tylną Mio A30 kompatybilne są też następujące kamery samochodowe Mio MiVue: C540, C570, 798, 792, 795, 821 oraz 826.

* Kamera Mio A30 nie jest częścią zestawu (do nabycia osobno).

SPECYFIKACJA

Dotykowy ekran
Nie
Rozdzielczość nagrywania
QHD 1440p (do 30 fps)
detektor
STARVIS™ IMX326
Przysłona
f/1.8
Kąt widzenia kamery
150°
wariant soczewki
Szkło
Kamera tylna
Możliwość podłączenia
Format wideo
MP4 (H.264)
Miejsce montażu
Szyba
Moduł GPS
Tak
Złącza
Mini USB - 1 szt.
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Łączność bezprzewodowa
WiFi
Bateria
zastosowana
Pamięć zastosowana
Nie
Funkcje
automatyczne rozpoczęcie nagrywania wraz z uruchomieniem silnika
Nagrywanie zdarzeń
Nagrywanie w pętli
Tryb nocny
Tryb parkingowy
Możliwość wyłączenia zapisu szybkości
Ostrzeżenia przed fotoradarami
Ostrzeżenia o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu
Ostrzeżenia o przekroczeniu ustalonej szybkości
Ostrzeżenia o przemęczeniu kierowcy
czujka ruchu
czujnik wstrząsów
Tryb fotografie
dodatkowe informacje
zastosowany mikrofon
Możliwość zarządzania nagraniami poprzez aplikację (Windows / macOS)
Karta pamięci w komplecie
Brak
Maksymalna pojemność karty pamięci
128GB
załączone akcesoria
Przyssawka mocująca
Ładowarka samochodowa
odcień
Czarny
Wysokość
38,8 mm
Szerokość
100 mm
Głębokość
34 mm
Waga
79 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)