Mio MiVue J85 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Mio MiVue J85 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Wideorejestrator MIO MiVue J85
599.00
MediaMarkt.pl
-3%
Mio MiVue J85 WiFi
599.00
RTV EURO AGD
-3%
Mio MiVue J85 WiFi
599.00
OleOle!
-3%
MIO MiVue J85
599.00
Neonet.pl
Wideorejestrator MIO Mivue J85
619.99
Media Expert

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

najkorzystniejsza jakość obrazu czujka STARVIS CMOS klasy premium
Rejestrator MiVue J85 jest wyposażony w wysokiej jakości matrycę STARVIS CMOS, która gwarantuje wyśmienity kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu. Wysoka jakość nagrania ma znaczące znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy także przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

nieprzeciętna łączność zaimplementowany moduł WiFi

Można od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie albo udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon albo do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli posiadać pewność, że oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue J85 jest za każdym razem aktualne, a szybkość transferu danych maksymalna.

Bezpieczeństwo z zasady kamera ostrzega przed zagrożeniami

Rejestrator MiVue J85 został wyposażony w informacje o fotoradarach, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie i jak prędko możesz jechać. Baza aktualizowana jest bezpłatnie i dożywotnio poprzez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu. MiVue J85 ma funkcję głosowego ostrzegania o przekroczeniu prędkości, więc zawsze się dowiesz, gdzie i kiedy trzeba zwolnić.

wbudowany moduł GPS rejestruje lokalizację i szybkość jeśli tylko tego chcesz

W każdym nagraniu są rejestrowane ważne dane takie jak lokalizacja GPS i prędkość. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu albo nie - zależy jaką opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów przystępnych obecnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się wewnątrz urządzenia. Aby zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy szybkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwoloną prędkość na drodze.

Bez cienia wątpliwości rozdzielczość 2,5K QHD 1600p

Kamerka nagrywa materiał w dzień i w nocy. Znaczny kąt widzenia kamery 150° i jasność obiektywu F1,8 pozwoli zarejestrować każdy szczegół na drodze. Twoja podróż nagrywana jest w jakości 2,5K QHD 1600p, dzięki temu zostanie zapisany każdy detal i każda sekunda.

Nie przeszkadza w prowadzeniu
Specjalna konstrukcja rejestratora MiVue J85 nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Urządzenie można zainstalować za lusterkiem wstecznym, tak aby nie robić bałaganu i nie ograniczać widoczności na przedniej szybie celem zachowania pełnego pole widzenia.

stworzona dla Twojego bezpieczeństwa progresywne systemy wspomagania kierowcy
Dzięki nowoczesnym i zastosowanym w kamerkę systemom bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (ADAS) bezpiecznie dojedziesz do celu. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kamera ma systemy: antykolizyjny, asystent pasa ruchu, zmęczenia kierowcy i Stop&Go przypominający o pojeździe ruszającym przed nami.

Nagrywaj cały czas w trybie parkingowym

Dzięki progresywnym algorytmom i pomysłowym rozwiązaniom inżynierów Mio, kamera MiVue J85 przechodzi w tryb parkingowy samoczynnie i rejestruje obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu lub dojdzie do uderzenia (przeciążenie). Dzięki temu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem. Zostawiając auto na parkingu masz pewność iż ktoś nad nim czuwa - to właśnie kamera Mio.

Śledzenie przeciążeń przy pomocy czujnika G-detektor
Nagła zmiana w ruchu albo nagłe przeciążenie może oznaczać wypadek: gdy zaimplementowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje automatycznie zapisany i zabezpieczony w osobnym katalogu (nie można go nadpisać) Twoje informacje są bezpieczne.

Widzisz wszystko dookoła współpraca z kamerką tylną
Stwórz swój własny pakiet: videorejestrator MiVue J85 jest kompatybilny z kamerką tylną MiVue A30. Takie połączenie gwarantuje, że Twoja podróż zostanie zapisana pod każdym kątem. Po podłączeniu MiVue A30 na karcie pamięci automatycznie zapisywane są filmy z kamery przedniej i tylnej.

Funkcje:

 • kształt który nie zwraca uwagi osób postronnych specjalna konstrukcja sprawiająca że kamera staje się prawie niewidoczna w aucie
 • Wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS zapewnia szczegółowe nagrania, nieprzeciętny kontrast, a także jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie 2.5K QHD 1600p w technologii H.264 pliki mają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań.
 • wbudowane WIFI proste przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app.*
 • spory kąt widzenia 150° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki nowoczesnej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach gratisowe comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia**
 • wbudowany moduł GPS samoczynnie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość, a także kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • nowoczesne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu), a także Stop&Go ( iż pojazd przed nami ruszył)
 • 3- osiowy sensor G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu i/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.***
 • Alarm przekroczenia prędkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB obszerności
 • Kamera tylna (MiVue A30) przystępna opcjonalnie
 • Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu danych
 • Komunikaty głosowe kamera zawiadamia głosowo o wszystkiego rodzaju ostrzeżeniach, aby kierowca nie odrywał wzroku od drogi
 • Udostępnianie, a także transmisja video na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się że lokalne prawo pozwala na takie działania. ** Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów poprzez cały okres eksploatacji urządzenia. *** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.
 • wspaniała jakość nagrań, a także światowej klasy rozwiązania techniczne

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue J85
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący
 • Instrukcja obsługi (QSG)


EAN: 5420027527871
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N6060002
Rozdzielczość: 2560 x 1600
Kąt widzenia: 150 °
Mikrofon: wbudowany
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: Komunikaty głosowe Ostrzeżenie przed fotoradarami System opuszczenia pasa ruchu (LDWS) System ostrzeżenia przed kolizją (FCWS) Przypomnienie o włączeniu świateł Alert zmęczenia kierowcy(FA) Tryb parkingowy samoczynne uruchomienie Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Alert przekroczenia szybkości
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SDXC
Format zapisu: H.264/MPEG-4
Zasilanie: Bateria 240 mAh
Akcesoria w komplecie: Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka) Ładowarka samochodowa Podręcznik używania
Kolor: Czarny
Waga: 79 g
wymiary: 39 x 100 x 34 mm
Ważne: Zalecane jest wykorzystywanie kart na kościach rodzaju MLC(np. Goodram MLC U3) lub kart Samsung z linii Endurance. Są to wzmocnione karty, dostosowane do współpracy w warunkach ciągłego nagrywania w tego typu kamerach oraz telewizji przemysłowej.