Mio MiVue J85 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Mio MiVue J85 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 567.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
MiVue J85 Wideorejestrator MIO
567.00
MediaMarkt.pl
-8%
Wideorejestrator MIO Mivue J85
567.00
Media Expert
MIO MiVue J85
570.27
Neonet.pl
MIO MiVue J85
570.27
Neonet.pl
Mio MiVue J85 WiFi
579.00
RTV EURO AGD
Mio MiVue J85 WiFi
579.00
OleOle!
Wideorejestrator MIO MiVue J85 WIFI GPS - 5415N6060002- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
619.00
Sferis.pl
Wideorejestrator MIO MiVue J85 WIFI GPS + GOODRAM microSDHC 32GB class 10 UHS I + adapter - 5415N6060002- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
619.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Mio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

najkorzystniejsza jakość obrazu czujka STARVIS CMOS klasy premium
Rejestrator MiVue J85 jest wyposażony w wysokiej jakości matrycę STARVIS CMOS, która gwarantuje wyśmienity kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu. Wysoka jakość nagrania ma znaczące znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy także przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

nieprzeciętna łączność zaimplementowany moduł WiFi

Można od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie albo udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon albo do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli posiadać pewność, że oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue J85 jest za każdym razem aktualne, a szybkość transferu danych maksymalna.

Bezpieczeństwo z zasady kamera ostrzega przed zagrożeniami

Rejestrator MiVue J85 został wyposażony w informacje o fotoradarach, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie i jak prędko możesz jechać. Baza aktualizowana jest bezpłatnie i dożywotnio poprzez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu. MiVue J85 ma funkcję głosowego ostrzegania o przekroczeniu prędkości, więc zawsze się dowiesz, gdzie i kiedy trzeba zwolnić.

wbudowany moduł GPS rejestruje lokalizację i szybkość jeśli tylko tego chcesz

W każdym nagraniu są rejestrowane ważne dane takie jak lokalizacja GPS i prędkość. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu albo nie - zależy jaką opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów przystępnych obecnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się wewnątrz urządzenia. Aby zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy szybkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwoloną prędkość na drodze.

Bez cienia wątpliwości rozdzielczość 2,5K QHD 1600p

Kamerka nagrywa materiał w dzień i w nocy. Znaczny kąt widzenia kamery 150° i jasność obiektywu F1,8 pozwoli zarejestrować każdy szczegół na drodze. Twoja podróż nagrywana jest w jakości 2,5K QHD 1600p, dzięki temu zostanie zapisany każdy detal i każda sekunda.

Nie przeszkadza w prowadzeniu
Specjalna konstrukcja rejestratora MiVue J85 nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Urządzenie można zainstalować za lusterkiem wstecznym, tak aby nie robić bałaganu i nie ograniczać widoczności na przedniej szybie celem zachowania pełnego pole widzenia.

stworzona dla Twojego bezpieczeństwa progresywne systemy wspomagania kierowcy
Dzięki nowoczesnym i zastosowanym w kamerkę systemom bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (ADAS) bezpiecznie dojedziesz do celu. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kamera ma systemy: antykolizyjny, asystent pasa ruchu, zmęczenia kierowcy i Stop&Go przypominający o pojeździe ruszającym przed nami.

Nagrywaj cały czas w trybie parkingowym

Dzięki progresywnym algorytmom i pomysłowym rozwiązaniom inżynierów Mio, kamera MiVue J85 przechodzi w tryb parkingowy samoczynnie i rejestruje obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu lub dojdzie do uderzenia (przeciążenie). Dzięki temu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem. Zostawiając auto na parkingu masz pewność iż ktoś nad nim czuwa - to właśnie kamera Mio.

Śledzenie przeciążeń przy pomocy czujnika G-detektor
Nagła zmiana w ruchu albo nagłe przeciążenie może oznaczać wypadek: gdy zaimplementowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje automatycznie zapisany i zabezpieczony w osobnym katalogu (nie można go nadpisać) Twoje informacje są bezpieczne.

Widzisz wszystko dookoła współpraca z kamerką tylną
Stwórz swój własny pakiet: videorejestrator MiVue J85 jest kompatybilny z kamerką tylną MiVue A30. Takie połączenie gwarantuje, że Twoja podróż zostanie zapisana pod każdym kątem. Po podłączeniu MiVue A30 na karcie pamięci automatycznie zapisywane są filmy z kamery przedniej i tylnej.

Funkcje:

 • kształt który nie zwraca uwagi osób postronnych specjalna konstrukcja sprawiająca że kamera staje się prawie niewidoczna w aucie
 • Wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS zapewnia szczegółowe nagrania, nieprzeciętny kontrast, a także jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie 2.5K QHD 1600p w technologii H.264 pliki mają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań.
 • wbudowane WIFI proste przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app.*
 • spory kąt widzenia 150° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki nowoczesnej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach gratisowe comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia**
 • wbudowany moduł GPS samoczynnie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość, a także kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • nowoczesne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu), a także Stop&Go ( iż pojazd przed nami ruszył)
 • 3- osiowy sensor G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu i/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.***
 • Alarm przekroczenia prędkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB obszerności
 • Kamera tylna (MiVue A30) przystępna opcjonalnie
 • Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu danych
 • Komunikaty głosowe kamera zawiadamia głosowo o wszystkiego rodzaju ostrzeżeniach, aby kierowca nie odrywał wzroku od drogi
 • Udostępnianie, a także transmisja video na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się że lokalne prawo pozwala na takie działania. ** Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów poprzez cały okres eksploatacji urządzenia. *** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.
 • wspaniała jakość nagrań, a także światowej klasy rozwiązania techniczne

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue J85
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący
 • Instrukcja obsługi (QSG)


EAN: 5420027527871
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N6060002
Rozdzielczość: 2560 x 1600
Kąt widzenia: 150 °
Mikrofon: wbudowany
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: Komunikaty głosowe Ostrzeżenie przed fotoradarami System opuszczenia pasa ruchu (LDWS) System ostrzeżenia przed kolizją (FCWS) Przypomnienie o włączeniu świateł Alert zmęczenia kierowcy(FA) Tryb parkingowy samoczynne uruchomienie Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Alert przekroczenia szybkości
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SDXC
Format zapisu: H.264/MPEG-4
Zasilanie: Bateria 240 mAh
Akcesoria w komplecie: Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka) Ładowarka samochodowa Podręcznik używania
Kolor: Czarny
Waga: 79 g
wymiary: 39 x 100 x 34 mm
Ważne: Zalecane jest wykorzystywanie kart na kościach rodzaju MLC(np. Goodram MLC U3) lub kart Samsung z linii Endurance. Są to wzmocnione karty, dostosowane do współpracy w warunkach ciągłego nagrywania w tego typu kamerach oraz telewizji przemysłowej.