Navitel MSR 700 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Navitel MSR 700 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 251.72 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Wideorejestrator NAVITEL MSR700
251.72
Media Expert
Wideorejestrator NAVITEL MSR 700
259.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2 "
Nośnik karta microSD

Opis

Dlaczego klient potrzebuje videorejestratora NAVITEL?

Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – kamery Navitel nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem, lecz też produkowane są do tego, aby zapisywać niepożądane zdarzenia jak np. Wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem, jak i po nim.

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z videorejestratora Navitel stanowić może dowód w sprawie o np. Próbę wyłudzenia odszkodowania również ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem, gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka MSR700.

Główne mocne strony:

Dzięki zaimplementowanemu sensorowi optycznemu Aptina AR0330 urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

wyświetlacz 2’’ w technice IPS o rozdzielczości 900x240 pikseli – proponuje łatwość i prędkość obsługi urządzenia.

Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najkorzystniejszej technice kompresji obrazu H.264 zagwarantuje najlepsze właściwości nagrania i odtwarzania przy niewiele znaczącym wymiarze pliku.

W systemie optycznym kamery zastosowano szerokokątny (170°) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie.

nowoczesny tryb parkingowy - urządzenie lokalizuje ruch w polu widzenia kamery i początkuje nagrywanie podczas Twojej nieobecności w samochodzie.

Dzięki nowoczesnemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany nacechowany jest wyjątkowo dobrą jakością i wyrazistością szczegółów.

Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do objętości 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najkorzystniejszej rozdzielczości.

6-krotny cyfrowy Zoom - umożliwia genialne zbliżenia w każdej sytuacji.

Urządzenie bardzo czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości.

Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie samoczynnie uruchamia się i początkuje nagrywanie (pod warunkiem, iż zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia).

Wytrzymała i oporna pokrywa produkowana ze stali sprawi, iż Navitel MSR 700 Full HD urozmaici wnętrze każdego samochodu.

zaawansowany detektor przeciążeń (G-sensor)

zaimplementowany akumulator pozwala na wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie zdjęć z wypadków lub innych zdarzeń na drodze.

W pakiecie występuje ergonomiczny uchwyt, który zapewnia maksymalną przyczepność, choćby podczas realizowania gwałtownych i nieoczekiwanych manewrów.

Dodatkowa licencja nawigacyjna na smartfon lub tablet z mapą Polski, na okres 12 miesięcy.

towar
marka
Kod producenta
MSR700
EAN
8594181740395
ekran Optyka Funkcje technologiczne
Karta microSD
Micro SD/SDHC
samoczynne nagrywanie
automatyczne włączenie
Data i czas nagrywania
G-sensor
Nagrywanie w pętli
Tryb nocny
5V DC
Akumulator
Złącza
Mini USB
USB
cechy Matrycy Wyposażenie
Ładowarka samochodowa
Uchwyt
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta