Navitel MSR 900 promocja 2019

Cena339.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 4 "
Nośnik karta microSD

Opis

Dlaczego klient potrzebuje wideorejestratora NAVITEL?

Dowód w sytuacji nieszczęśliwego zdarzenia – kamery Navitel nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem, lecz sąwytworzone do tego, żeby zapisywać niechciane zdarzenia jak np. Wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem, jak i po nim. Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg.

Zapis z wideorejestratora Navitel stanowić może dowód w sprawie o np. Próbę wyłudzenia odszkodowania również ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem, gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka Navitel MSR900.

informacje technologiczne:

- wyświetlacz 4’’ w technologii IPS o rozdzielczość i 800x480 – proponuje łatwość i prędkość obsługi urządzenia.

- Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najlepszej technice kompresji obrazu H.264, zagwarantuje najlepsze właściwości nagrania i odtwarzania przy niewielkim wymiarze pliku.

- W systemie optycznym kamery zaimplementowano szerokokątny obiektyw (170°), dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie.

- innowacyjny tryb parkingowy - urządzenie wykrywa ruch w polu widzenia kamery i inicjuje nagrywanie w trakcie Twojej nieobecności w samochodzie.

- Dzięki innowacyjnemu obiektywowi z przesłoną, urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

- Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do obszerności 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najkorzystniejszej rozdzielczości.

- 6-krotny cyfrowy zoom - zezwala na genialne zbliżenia w każdej sytuacji.

- Urządzenie niezwykle czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości.

- Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie automatycznie uruchamia się i rozpoczyna nagrywanie (pod warunkiem, iż zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia)

- Wytrzymała i odporna obudowa wytworzona ze stali sprawi, że Navitel MSR900 Full HD urozmaici wnętrze każdego samochodu.

- nowoczesny czujka przeciążeń (G-sensor)

- W pakiecie występują dwa poręczne uchwyty, które gwarantują maksymalną przyczepność w trakcie realizowania gwałtownych i niespodzianych manewrów.

- wbudowany akumulator pozwala na wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie zdjęć z wypadków lub innych zdarzeń na drodze.

- W zestawie dodatkowo licencja nawigacyjna na smartfon albo tablet z mapą Polski, na okres 12 miesięcy.

produkt
firma
Kod producenta
MSR900
EAN
8594181740265
wyświetlacz Optyka Funkcje technologiczne
Karta microSD
Micro SD/SDHC
samoczynne nagrywanie
automatyczne włączenie
czujnik ruchu
Data i czas nagrywania
G-sensor
Nagrywanie w pętli
Tryb nocny
5V DC
Akumulator
Złącza
Mini USB
USB
atrybuty Matrycy Wyposażenie
Ładowarka samochodowa
Uchwyt
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta