Navitel NR 200 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Navitel NR 200 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 125.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Navitel NR 200 Nightvision
125.00
OleOle!
Navitel NR 200 Nightvision
129.00
RTV EURO AGD
Wideorejestrator NAVITEL NR200 NV
169.00
Media Expert

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Nośnik karta microSD

Opis

Lekki i kompaktowy NAVITEL NR200 NV to videorejestrator Full HD z wysokiej jakości sensorem optycznym, który zezwala na nagrywanie szczegółowych filmików. W komplecie znajdują się niezbędne akcesoria do zamontowania kamery w samochodzie.

Wysokiej jakości video videorejestrator nagrywa materiały video w genialnej jakości zarówno w dzień, jak i w nocy, przy słabym oświetleniu. Dzięki sensorowi SC2363 (night vision) i soczewce z 4-warstwowym szkłem, obraz pozostaje jasny i dokładny.

Bezpieczne przechowywanie plików Kamerka rejestruje w rozdzielczości Full HD 30 kl./s, w najlepszej technice kompresji obrazu H.264. Wszystkie filmy zapisywane są w trybie pętli na karcie microSD o objętości do 64 GB.

Asystent na drodze NAVITEL NR200 NV zastosowany G-sensor, który broni i zachowuje wyraźne nagrania na wypadek nagłego przyspieszenia, hamowania czy kolizji. Jeżeli urządzenie podłączone jest do stałego źródła zasilania, zacznie nagrywać automatycznie po włączeniu zapłonu.

Bonus – licencja Navitel Navigator Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem otrzymują voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który zezwala na zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy....