r200 marki Navitel promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem r200 marki Navitel oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 179.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator NAVITEL R200 NV
179.00
Media Expert
Wideorejestrator NAVITEL R200 NV
179.00
Avans.pl
Wideorejestrator NAVITEL R200 NV
179.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Nośnik karta microSD

Opis

Wysoka jakość nagrywania w nocy videorejestrator NAVITEL R200 NV został wyekwipowany w innowacyjny czujka GC2053 i 4-warstwowe szkło soczewki. Dzięki temu jakość nagrań pozostanie wysoka choćby przy słabym oświetleniu.

obszerny kąt obiektywu Kamerka Navitel będzie Twoim niezastąpionym asystentem na drodze. Videorejestrator nagrywa w jakości Full HD (1920x1080), 30 kl./s. Obszerny kąt obiektywu 140° pozwala nagrywać wszystko, co dzieje się na drodze przed samochodem, włącznie z sąsiednimi pasami ruchu i poboczem.

Ochrona ważnych plików W urządzeniu zaimplementowano standard kompresji H.264., dzięki któremu pliki pozostają w idealnej jakości, zajmując przy tym niedużo miejsca. Wszystkie filmy nagrywane są w trybie pętli i przechowywane na karcie microSD o objętości do 64 GB.

Pomoc na parkingu To nieduże urządzenie genialnie stanie na wysokości zadania jednocześnie na drodze jak i na parkingu. Jeżeli jest podłączone do zasilania, zacznie nagrywać automatycznie tuż po włączeniu zapłonu. Dzięki zastosowanemu trybowi parkowania, NAVITEL R200 NV jest w stanie wychwycić drganie i zacznie nagrywać, choćby kiedy samochód jest zaparkowany, nie ma w środku kierowcy, a urządzenie jest wyłączone.

Bonus – licencja Navitel Navigator Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem uzyskują voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który zezwala na zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy....