Navitel R400 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Navitel R400 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 131.04 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Rejestrator jazdy NAVITEL NAVIGATOR R400
131.04
Homgar
-27%
Rejestrator jazdy NAVITEL NAVIGATOR R400
131.04
Homgar
Wideorejestrator NAVITEL R400 DARMOWY TRANSPORT
166.09
ELECTRO.pl
Wideorejestrator NAVITEL R400
179.00
Media Expert

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Rozdzielczość 1920 x 1080

Opis

videorejestrator NAVITEL R400 posiada 2,7-calowy wyświetlacz w technologii IPS. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080P/30 klatek na sekundę, w najlepszej technologii kompresji obrazu H.264, zagwarantuje najkorzystniejsze parametry nagrania i odtwarzania przy małym wymiarze pliku.

Dzięki postępowemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany eksponuje się bardzo korzystną jakością i wyrazistością szczegółów. W systemie optycznym kamery użyto szerokokątny obiektyw (120°), dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą w panoramicznym obrazie.

Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do obszerności 64 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najkorzystniejszej rozdzielczości. Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie automatycznie uruchamia się i rozpoczyna nagrywanie (pod warunkiem, iż zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia) Dzięki funkcji „Tryb parkingowy” urządzenie wyłapuje ruch w polu widzenia kamery i zaczyna nagrywanie w trakcie Twojej nieobecności.

G-detektor - progresywny czujnik przeciążeń. Grawitacyjny czujka namierza gwałtowne hamowanie pojazdu, a także zderzenia. Nagranie zostaje automatycznie zabezpieczone w urządzeniu podczas kolizji czy nagłego przyspieszenia.

W komplecie na dodatek występują dwa dedykowane uchwyty - ergonomiczny, a także na taśmę 3M. Wytrzymała i odporna obudowa wykonana ze stali sprawi, iż NAVITEL R400 urozmaici wnętrze każdego samochodu. Urządzenie nad wyraz czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości.

Zapis z videorejestratora może stanowić dowód w sprawie o próbę wyłudzenia odszkodowania oraz ukazać prawdziwego sprawcę wypadku....