Navitel R600 promocja 2020

Cena299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.0 "
Nośnik karta microSD
Funkcje detektor ruchu
Złącza mini USB
Kąt widzenia 170 °
Rozdzielczość 1920 x 1080

Opis


Rejestrator Navitel R600

Rejestrator jazdy Navitel r600 to innowacyjne urządzenie oferujące wysoką jakość nagrywania w rozdzielczości Full HD Digital Video 1080P, co pozwala radować się jasnym i wyjątkowo wyrazistym. Urządzenie ma szerokokątny obiektyw (170°).


W videorejestratorze Navitel r600 użyto czujka ruchu G-detektor, który w przypadku nagłego hamowania, przyspieszenia albo zderzenia gwarantuje ochronę dla nagranego materiału. Model r600 ma także funkcję nagrywania w pętli, dzięki temu pliki wideo są samoczynnie zapisywanie na karcie pamięci, co kilka minut. Przykładowo, jeśli wybierzemy nagrywanie w pętli co 5 minut, wówczas 1 godzina nagrania zostanie zapisana jako dwanaście 5-minutowych fragmentów.
Atut kamery samochodowej Navitel r600 stanowi jeszcze tryb parkingowy, dzięki któremu w momencie gdy urządzenie jest wyłączone i wykryje drgania, nagrywanie zapoczątkuje się samoczynnie, a plik wideo zostanie zablokowany. Artykuł także samoistnie się wyłączy, gdy przez ponad 1 minutę nie wykryje ruchu. Blokada pliku natomiast uniemożliwia przypadkowe usunięcie wideo bądź zastąpienie go innym. W ten sposób możemy ustrzec się przed usunięciem ważnych plików. Na każdym nagraniu video i zdjęciach jest wyświetlany rzeczywisty czas i data, co stanie na wysokości zadania w trakcie ewentualnej stłuczki na parkingu bądź wypadku na drodze. Dodatkowo, podczas rejestrowania obrazu możemy włączyć bądź wyłączyć funkcję mikrofonu.


wideorejestrator Navitel r600 starczy podłączyć do zewnętrznego źródła zasilania, dzięki czemu nagrywanie inicjuje się samoczynnie po uruchomieniu silnika. Na dodatek, model wyekwipowano w interfejs mini USB 2.0, a także czytnik kart micro SD/SDHC, umożliwiający odczyt kart o maksymalnej pojemności do 256 GB. Dane na ekranie można wyświetlać w języku polskim, angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim i słowackim.


Rejestrator jazdy – kamera samochodowa Navitel r600 to mobilne, komfortowe w montażu i użytkowaniu urządzenie, które sprawdzi się idealnie w każdym samochodzie.