Navitel R600 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Navitel R600 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 258.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
Wideorejestrator Navitel R600
258.00
Empik
NAVITEL R600 FULL HD2
284.92
Neonet.pl
Wideorejestrator NAVITEL R600
284.92
Media Expert
NAVITEL R600 QHD
299.00
Neonet.pl
Navitel R600 GPS
299.00
OleOle!
Navitel R600 GPS
399.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.0 "
Nośnik karta microSD
Funkcje detektor ruchu
Złącza mini USB
Kąt widzenia 170 °
Rozdzielczość 1920 x 1080

Opis

Navitel R600 - rejestrator drogowy Navitel R600 to kamera zaopatrzona w procesor NT96650 który jest także używany w kamerach widocznie droższych - kamera rejestruje obraz w genialnej jakości równocześnie w ciągu dnia jak i w nocy, obraz jest szczegółowy i skrupulatny.

Dzięki drobnym rozmiarom łatwo zamontować go w sposób utrudniający dostrzeżenie z zewnątrz, przyklejany do szyby uchwyt na dwustronną taśmę 3M pozwoli na pewne zamontowanie na szybie pojazdu. Uchwyt ma sprytny system wypinania kamery - kamerę można wypiąć samą albo z baterią zintegrowaną z uchwytem w zależności od potrzeb.

kabel ładowania wpinany jest w dwójnasób - w kamerę albo w uchwyt. Wpięcie w uchwyt proste wypięcie kamery bez baterii z samochodu bez konieczności szarpania się z kablami. Kilka powodów dlaczego warto mieć video rejestrator niepodważalny dowód w w razie wypadku czy stłuczki ustalenie sprawcy, a także brak świadków nie jest już problemem wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców i możliwość nagrania nieprzewidzianych zdarzeń Navitel R600 to nowy towar na rynku, dzięki zastosowaniu procesora NT96650 zapewnia świetną jakość rejestrowanego obrazu, jest konkurencją dla kamer w przedziale do 400zł lecz dzięki niższej cenie i tym samym "składnikom" dostajemy towar bezkonkurencyjny.

Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i stylowe wykończenia. Niewielka i bezawaryjna, intuicyjna obsługa. Specyfikacja Navitel r600: sensor optyczny SONY wyświetlacz 2" w technologii IPS o rozdzielczości 900x240 Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/ 30fps Szerokokątny obiektyw 170 Dzięki zaimplementowanemu Sensorowi optycznemu SONY urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

ekran 2 " w technice IPS o rozdzielczości 960x640 pikseli – proponuje łatwość i szybkość obsługi urządzenia. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najlepszej technologii kompresji obrazu H.264 zapewnia najkorzystniejsze cechy nagrania i odtwarzania przy niewielkim wymiarze pliku.

W systemie optycznym kamery zaimplementowano szerokokątny (170) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie. Progresywny tryb parkingowy - urządzenie wykrywa ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie podczas Twojej nieobecności w samochodzie.

Dzięki nowoczesnemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany nacechowany jest szczególnie prawidłową jakością i wyrazistością szczegółów. Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do pojemności 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najkorzystniejszej rozdzielczości.

6-krotny cyfrowy Zoom -zezwala na idealne zbliżenia w każdej sytuacji. Urządzenie nad wyraz czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie automatycznie uruchamia się i początkuje nagrywanie (pod warunkiem, że zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia).

zaawansowany sensor przeciążeń (G-detektor). Wbudowany akumulator zezwala na wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie fotografii z wypadków albo innych zdarzeń na drodze W komplecie występuje praktyczny uchwyt, który gwarantuje maksymalną przyczepność, choćby podczas realizowania gwałtownych i nieoczekiwanych manewrów FILM Z KAMERY NAVITEL R600