Navitel R600 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Navitel R600 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 317.42 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Wideorejestrator NAVITEL R600 QHD
317.42
Empik
Navitel R600 GPS
329.00
OleOle!
Wideorejestrator NAVITEL R600
329.99
Media Expert
Navitel R600 GPS
399.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.0 "
Nośnik karta microSD
Funkcje detektor ruchu
Złącza mini USB
Kąt widzenia 170 °
Rozdzielczość 1920 x 1080

Opis

Navitel R600 - rejestrator drogowy Navitel R600 to kamera zaopatrzona w procesor NT96650 który jest także używany w kamerach widocznie droższych - kamera rejestruje obraz w genialnej jakości równocześnie w ciągu dnia jak i w nocy, obraz jest szczegółowy i skrupulatny.

Dzięki drobnym rozmiarom łatwo zamontować go w sposób utrudniający dostrzeżenie z zewnątrz, przyklejany do szyby uchwyt na dwustronną taśmę 3M pozwoli na pewne zamontowanie na szybie pojazdu. Uchwyt ma sprytny system wypinania kamery - kamerę można wypiąć samą albo z baterią zintegrowaną z uchwytem w zależności od potrzeb.

kabel ładowania wpinany jest w dwójnasób - w kamerę albo w uchwyt. Wpięcie w uchwyt proste wypięcie kamery bez baterii z samochodu bez konieczności szarpania się z kablami. Kilka powodów dlaczego warto mieć video rejestrator niepodważalny dowód w w razie wypadku czy stłuczki ustalenie sprawcy, a także brak świadków nie jest już problemem wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców i możliwość nagrania nieprzewidzianych zdarzeń Navitel R600 to nowy towar na rynku, dzięki zastosowaniu procesora NT96650 zapewnia świetną jakość rejestrowanego obrazu, jest konkurencją dla kamer w przedziale do 400zł lecz dzięki niższej cenie i tym samym "składnikom" dostajemy towar bezkonkurencyjny.

Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i stylowe wykończenia. Niewielka i bezawaryjna, intuicyjna obsługa. Specyfikacja Navitel r600: sensor optyczny SONY wyświetlacz 2" w technologii IPS o rozdzielczości 900x240 Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/ 30fps Szerokokątny obiektyw 170 Dzięki zaimplementowanemu Sensorowi optycznemu SONY urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

ekran 2 " w technice IPS o rozdzielczości 960x640 pikseli – proponuje łatwość i szybkość obsługi urządzenia. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najlepszej technologii kompresji obrazu H.264 zapewnia najkorzystniejsze cechy nagrania i odtwarzania przy niewielkim wymiarze pliku.

W systemie optycznym kamery zaimplementowano szerokokątny (170) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie. Progresywny tryb parkingowy - urządzenie wykrywa ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie podczas Twojej nieobecności w samochodzie.

Dzięki nowoczesnemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany nacechowany jest szczególnie prawidłową jakością i wyrazistością szczegółów. Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do pojemności 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najkorzystniejszej rozdzielczości.

6-krotny cyfrowy Zoom -zezwala na idealne zbliżenia w każdej sytuacji. Urządzenie nad wyraz czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie automatycznie uruchamia się i początkuje nagrywanie (pod warunkiem, że zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia).

zaawansowany sensor przeciążeń (G-detektor). Wbudowany akumulator zezwala na wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie fotografii z wypadków albo innych zdarzeń na drodze W komplecie występuje praktyczny uchwyt, który gwarantuje maksymalną przyczepność, choćby podczas realizowania gwałtownych i nieoczekiwanych manewrów FILM Z KAMERY NAVITEL R600