Navitel R800 promocja 2019

Cena299.26
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 4.0 "
Nośnik karta microSD
Funkcje detektor ruchu
Złącza mini USB
Kąt widzenia 170 °
Rozdzielczość 1920 x 1080

Opis


Rejestrator Navitel R800

Rejestrator jazdy R800 to progresywne urządzenie produkowane przez znaną markę Navitel. Funkcjonalny model został wyposażony w 4-calowywyświetlacz w technologii IPS, który proponuje perfekcyjną jakość obrazu w rozdzielczości 800x480 px oraz wygodną obsługę interfejsu. Wytwarzane nagrania zapisywane są natomiast w sporej rozdzielczości 1920x1080 px i jakości Full HD z prędkością 30 fps (klatek na sekundę) – powoduje to, iż odtwarzane filmy są istotne, choćby przy aktywnym ruchu drogowym albo niekorzystnej pogodzie. Na dodatek, videorejestrator Navitel R800 wykorzystuje najnowszą technikę kompresji obrazu H.264, która obniża rozmiar plików bez konieczności utraty jakości. Atutem kamery samochodowej jest w dodatku szerokokątny obiektyw zapewniający 170° kąt widzenia - zezwala na on zarejestrowanie zdarzeń posiadających miejsce przed kierowcą w panoramicznym obrazie.


Dlaczego właśnie Navitel R800?

Wielu kierowców doceniło już to niewielkich rozmiarów urządzenie, które często jest jedynym „świadkiem" zdarzeń. Ze względu na sporo funkcji i trybów, rejestrator Navitel R800 jest w stanie zgromadzić wiarygodne materiały dowodowe nie tylko podczas jazdy,również w czasie postoju na parkingu.


Sprzęt umożliwia korzystanie z kart pamięci SDHC lub microSD o obszerności do 256 GB, tak pojemny nośnik pamięci zezwala na przechowywanie wielu nagrań z pokonanych tras. Na dodatek, Navitel R800 ma złącze USB 2.0, dzięki temu:

  • można odtwarzać pliki, kopiować je na inne urządzenia, usuwać
  • użyć urządzenie jako kamerę do wideorozmów


Warto także wiedzieć, że rejestrator trasy Navitel R800 może posłużyć jako aparat cyfrowy – proponujący 6-krotny zoom i rozdzielczość zdjęć odpowiadającą 12 Mpx. Jest to nieoceniona pomoc w nagłym wypadku, gdy potrzebujemy utrwalić powstałe szkody lub numery rejestracyjne uciekającego sprawcy. Oprócz zastosowania zabezpieczającego kierowcę, wideorejestrator daje sposobność nagrywania krajobrazów podczas jazdy.


praktyczne technologie rejestratora trasy
Navitel R800:

  • czujnik ruchu G-czujnik – szybko odnotowuje wstrząs powstałe w wyniku nagłego hamowania, przyspieszenia albo uderzenia, samoczynnie zabezpieczając nagranie w trakcie wypadku.
  • Nagrywanie w pętli – umożliwia tworzenie spójnego filmu bez przerw pomiędzy poszczególnymi nagraniami.
  • Funkcja automatycznego nagrywania – kamera samochodowa proponuje tryb samoczynnej aktywacji wraz z uruchomieniem silnika.
  • Tryb nocny – zagwarantuje istotny obraz i skuteczne działanie urządzenia przy słabym oświetleniu.
  • progresywny tryb parkingowy – samoczynnie rozpoczyna nagrywanie po wykryciu ruchu w pobliżu pozostawionego na parkingu samochodu.
  • zaimplementowany mikrofon – pozwala na rejestracje obrazu wraz z dźwiękiem w wysokiej jakości.