Pioneer VREC-170RS promocja 2022

Cena442.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Kamera samochodowa Pioneer VREC-170RS Full HD pokaźny kąt widzenia 139° Szerokokątny obiektyw w kamerze samochodowej Pioneer VREC-170RS Full HD obniża martwe pole podczas nagrywania zdarzeń takich jak przejazd motocykla w kierunku poprzecznym czy nagłe wtargnięcie pieszego lub rowerzysty na jezdnię.

Tryb parkingowy Ochrona pojazdu choćby w trakcie naszej nieobecności. Jeśli czujnik w kamerze samochodowej Pioneer VREC-170RS Full HD wykryje poruszenie się zaparkowanego samochodu, automatycznie uruchomi się nagrywanie o ustalonym czasie trwania, wykorzystujące zastosowaną baterię wewnętrzną.

Połączenie bezprzewodowe zaimplementowane połączenie bezprzewodowe pozwala na połączenie ze smartfonem za pomocą przeznaczonej aplikacji do kameru samochodowej Pioneer VREC-170RS Full HD. To pozwala odtwarzać nagrania albo skonfigurować kamerę samochodową z poziomu kompatybilnego iPhone’a lub smartfona z systemem Android™.

(VREC) Full HD Kamera samochodowa Pioneer VREC-170RS Full HD ma matrycę CMOS, która umożliwia rejestrowanie obrazu w trybie wysokiej czułości i w rozdzielczości Full HD (1920 × 1080p), dzięki temu części takie jak tablice rejestracyjne są wyraźnie widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy.