Prestigio RoadRunner CUBE promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Prestigio RoadRunner CUBE oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Wideorejestrator PRESTIGIO RoadRunner Cube Czarny
249.99
Media Expert
Wideorejestrator PRESTIGIO RoadRunner Cube Czarny
275.09
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Prestigio
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

KAMERA PRZEDNIA DLA PEŁNEGO WSPARCIA Roadrunner 527 zarejestruje każdą z Twoich podróży co powoduje, że jest Twoim najpewniejszym świadkiem na drodze w razie niespodzianego zdarzenia. NAGRANIA video W FULL HD Nie martw się już o jakość nagranych filmów Pełna rozdzielczość Full HD kamery RoadRunner 527 gwarantuje, iż każdy szczegół będzie widoczny, a ty możesz mieć pewność co do bezpieczeństwa na drodze.

znaczny KĄT WIDZENIA 140-stopniowy kąt widoczności zagwarantuje duży przegląd drogi. MIŁO posiadać Prestigio RoadRunner ma wszystkie wyjątkowo lubiane tryby urządzeń DVR Prestigio. Sensor ruchu zaoszczędza miejsce na karcie pamięci.

Cykliczne nagrywanie zapewnia, że rejestracja nie zostanie zatrzymana przez brak wolnej pamięci, a akcelerometr namierza stłuczki i chroni informacje z wypadku przed nadpisaniem. SYSTEM OCHRONY PRZED PRZEGRZEWANIEM Prestigio wie, że przegrzanie może uszkodzić baterię lub całe urządzenie.

Dlatego zaimplementowaliśmy kanon: W pokojowej temperaturze bateria nie przekroczy 50°C, co nie zagraża urządzeniu. Obudowa METALOWA potężna obudowa metalowa zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami i zarysowaniem.

PODWÓJNE WEJŚCIE USB ŁADOWARKI RoadRunner jest przystępny wraz z ładowarką samochodową o dwóch wejściach USB. Równocześnie ładuj DVR i swój smartfon albo nawigację....