Wideorejestrator PRIDO I5 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Wideorejestrator PRIDO I5 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Prido I5 - FullHD
299.00
OleOle!
-3%
Prido I5 - FullHD
299.00
RTV EURO AGD
-3%
i5 Wideorejestrator PRIDO
299.00
MediaMarkt.pl
Wideorejestrator PRIDO I5
302.36
Media Expert
Wideorejestrator PRIDO I5
308.08
Avans.pl
Wideorejestrator PRIDO I5
308.08
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Prido
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2 "

Opis

niezawodny czujnik przeciążeń zaimplementowany w kamerę Prido zaawansowany sensor przeciążeń wykryje uderzenie albo gwałtowne hamowanie i samoczynnie zabezpieczy nagrywany w ich trakcie film wideo. Co więcej, nawet wtedy, gdy kamera nie nagrywa, a dojdzie do przeciążenia materiał zostanie zarejestrowany i zabezpieczony samoczynnie.

To daje Ci pewność, iż kolizja zostanie zarejestrowana. Matryca Sony EXMOR Nie musisz już obawiać się słabych warunków oświetleniowych. Sensor optyczny SONY Exmor imx323 poradzi sobie z nagraniem wysokiej jakości materiału wideo równocześnie w słoneczny dzień, jak i w pochmurną noc.

prędkość i stabilność Dzięki produktywnemu i docenionemu wśród ekspertów procesorowi Novatek 96658 kamera Prido działa błyskawicznie i jednostajnie. Równocześnie konfigurowanie ustawień rejestratora, jak i samo nagrywanie filmów odbywa się bez jakichkolwiek problemów.

pokaźny zakres dynamiki obrazu zestaw algorytmów odpowiadających za znaczny zakres dynamiki (WDR) powoduje,nawet podczas nagrywania pod światło kamera zoptymalizuje rejestrowany obraz i sprawi, że jego poszczególne elementy, takie jak rejestracje aut, będą lepiej widoczne.

nie blokuj gniazda zapalniczki W komplecie z kamerą Prido otrzymasz ładowarkę z dwoma gniazdami USB. Dzięki temu naładujesz telefon w tym samym czasie, w którym zasilasz swój videorejestrator. Jasny obiektyw ze szklaną soczewką Soczewka znajdująca się w obiektywie kamery Prido składa się z aż sześciu warstw przejrzyście przezroczystego szkła.

dzięki temu materiały wideo rejestrowane poprzez urządzenie cechuje wyraźnie udoskonalona jakość, w przypadku kamer z soczewkami z tanich materiałów sztucznych. Szkło znamionuje na dodatek obszerniejsza odporność na zarysowania.

poszerz swój horyzont Nie martw się o to, że kamera nie zarejestruje pieszego, który wbiegł na ulicę lub samochodu, który nagle wyjechał z drogi podporządkowanej. 150-stopniowy obiektyw kamery Prido uchwyci wszystko, co dzieje się przed maską Twojego auta.

za każdym razem w gotowości Dzięki inteligentnemu czujnikowi ruchu zamontowanemu w kamerze Prido nawet wtedy, gdy wyłączysz tryb nagrywania, a przed samochodem zacznie dziać się coś niepokojącego kamera zacznie rejestrować materiał.

W ten sposób masz pewność, iż nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Doskonałe proporcje wyświetlacza 2-calowy ekran kamery Prido sprawia, iż bez najmniejszego problemu znajdziesz wszystkie niebanalne Cię funkcje i ustawienia urządzenia.

stosowny dobór długości przekątnej sprawia jednak,wyświetlacz nie będzie rozpraszał Cię podczas prowadzenia auta. Wysoka rozdzielczość obrazu Kamera Prido nagrywa obraz w jakości FullHD 1080P, a zatem za precyzyjne odwzorowanie rzeczywistości na Twoim filmie odpowiadają ponad 2 miliony pikseli.

To standard, który pozwoli Ci na oglądanie filmów w pełnej jakości nawet na kilkudziesięciocalowych ekranach telewizorów. Zapomnij o braku pamięci Kamera Prido obsługuje karty microSD o pojemności aż do 64GB.

dzięki czemu nie musisz martwić się o to, iż Twoje nagranie zostanie nadpisane zaraz po zarejestrowaniu. Taka pojemność zagwarantuje stabilność pracy i odpowiednią liczba miejsca na Twoje filmy. Chroń pliki przed nadpisaniem Dzięki funkcji inteligentnej ochrony plików wystarczy kliknięcie jednego przycisku, aby zapisać obecnie nagrywany materiał video w folderze, który uniemożliwi jego nadpisanie.

Z kamerą Prido masz pewność, że nie stracisz swego filmu w wyniku niespodziewanego końca miejsca na karcie pamięci. Za każdym razem w gotowości Dzięki trybowi parkingowemu kamery Prido Twoje auto może być chronione nawet wtedy, gdy nie ma Cię w pobliżu.

innowacyjny sensor przeciążeń i inteligentny czujnik ruchu uruchomią tryb nagrywania w chwili, kiedy wykryją uderzenie albo podejrzany ruch przed maską samochodu. Choćby w chwili, gdy sprawca uszkodzeń ucieknie, będziesz miał dowód jego winy.

nagrywaj bez żadnych przerw Dzięki funkcji nagrywania w pętli nie musisz obawiać się, że po zapełnieniu karty pamięci microSD kamera Prido przestanie nagrywać. W chwili, gdy pojemność nośnika osiągnie swój limit kamera zarejestruje nowy materiał w miejscu najstarszego nagrania.