Prido Wideorejestrator i7 pro + wi-fi promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Prido Wideorejestrator i7 pro + wi-fi oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Prido I7 Pro + WiFi - 2K
399.00
OleOle!
-6%
i7 pro Wideorejestrator PRIDO
399.00
MediaMarkt.pl
-6%
Prido I7 Pro + WiFi - 2K
399.00
RTV EURO AGD
Wideorejestrator PRIDO I7 Pro + Wi-Fi
417.47
Media Expert
Wideorejestrator PRIDO I7 Pro + Wi-Fi
423.19
ELECTRO.pl
Wideorejestrator PRIDO I7 Pro + Wi-Fi
423.19
Avans.pl

Parametry

Producent:Prido
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.7 "

Opis

Nagraj wysokiej jakości materiały video FullHD 60FPS dzięki matrycy Sony STARVIS IMX291 i zgraj je na swój smartfon za pomocą Wi-Fi.

nagrywaj FullHD z szybkością 60FPS

Kamera Prido i7 PRO nagrywa obraz o jakości FullHD 1080P z prędkością aż 60 klatek na sekundę. Każda sekunda zarejestrowanego materiału wideo to aż 60 klatek/fotografii, na minutę składa się zatem aż 3600 fotograi. Z taką precyzyjnością możesz posiadać pewność, że oku obiektywu nie umknie żaden detal otoczenia, a nagrywany materiał wideo będzie płynny i naturalny.

matryca Sony STARVIS

Wysokiej klasy sensor optyczny Sony STARVIS IMX291 wyprodukowany w technice tylnego podświetlenia sprawia, iż materiały zarejestrowane przy pomocy kamery Prido i7 PRO charakteryzuje nadzwyczajna jakość i doskonałe naświetlenie. Nagrywaj wyraźny, korzystnej jakości materiał zarówno w dzień, jak i w nocy.

Dostęp do plików przez Wi-Fi

Chcesz udostępnić swoje nagranie w internecie lub przekopiować je na inny nośnik, lecz nie masz pod ręką komputera? Nic straconego. Starczy Ci smartfon z funkcją WiFi i bezpłatna aplikacja. Dzięki modułowi łączności bezprzewodowej zastosowanemu w kamerę Prido uzyskasz dostęp do swoich nagrań z poziomu telefonu.

znaczny zakres dynamiki obrazu

zestaw algorytmów odpowiadających za pokaźny zakres dynamiki (WDR) powoduje,nawet w trakcie nagrywania pod światło kamera zoptymalizuje rejestrowany obraz i sprawi, iż jego poszczególne części, takie jak rejestracje aut, będą lepiej widoczne.

nie blokuj gniazda zapalniczki

W pakiecie z kamerą Prido otrzymasz ładowarkę z dwoma gniazdami USB. Dzięki czemu naładujesz telefon w tym samym czasie, w którym zasilasz swój videorejestrator.

jasny obiektyw ze szklaną soczewką

Soczewka znajdująca się w obiektywie kamery Prido składa się z aż sześciu warstw przejrzyście przezroczystego szkła. Dzięki czemu materiały wideo rejestrowane przez urządzenie znamionuje wyraźnie ulepszona jakość, w przypadku kamer z soczewkami z tanich materiałów sztucznych. Szkło cechuje jeszcze obszerniejsza niepodatność na zarysowania.

poszerz swój horyzont

Nie martw się o to, że kamera nie zarejestruje pieszego, który wbiegł na ulicę albo samochodu, który nagle wyjechał z drogi podporządkowanej. 150-stopniowy obiektyw kamery Prido uchwyci wszystko, co dzieje się przed maską Twojego auta

za każdym razem w gotowości

Dzięki inteligentnemu czujnikowi ruchu zamontowanemu w kamerze Prido nawet wtedy, gdy wyłączysz tryb nagrywania, a przed samochodem zacznie dziać się coś niepokojącego kamera zacznie rejestrować materiał. W ten sposób masz pewność, iż nic ważnego nie umknie Twojej uwadze.

wygoda i bezpieczeństwo

2,7-calowy ekran kamery Prido pozwoli Ci na wygodną kongurację urządzenia i intuicyjny dostęp do jego kluczowych funkcji. Jest on jednak na tyle kompaktowy, iż nie będzie rozpraszał Cię podczas jazdy i negatywnie wpływał na bezpieczeństwo, a także komfort prowadzenia.

Wysoka rozdzielczość obrazu

Kamera Prido i7 PRO nagrywa obraz w jakości FullHD 1080P z prędkością 60 klatek na sekundę. To standard, który pozwoli Ci na oglądanie lmów w pełnej jakości choćby na ekranach telewizorów. Dzięki mocy procesora Novatek urządzenie jest dodatkowo w stanie rejestrować obraz w rozdzielczości 2K 1440i z prędkością 30 klatek na sekundę.

Zapomnij o braku pamięci

zapomnij o braku pamięci Kamera Prido obsługuje karty microSD o pojemności aż do 256GB. Dzięki czemu nie musisz martwić się o to, iż Twoje nagranie zostanie nadpisane zaraz po zarejestrowaniu. Taka objętość gwarantuje stabilność pracy i odpowiednią ilość miejsca na Twoje filmy.

chroń pliki przed nadpisaniem

Dzięki funkcji inteligentnej ochrony plików starczy kliknięcie jednego przycisku, żeby zapisać obecnie nagrywany materiał wideo w folderze, który uniemożliwi jego nadpisanie. Z kamerą Prido masz pewność, że nie stracisz swojego lmu w wyniku niespodzianego końca miejsca na karcie pamięci.

zawsze w gotowości

Dzięki trybowi parkingowemu kamery Prido Twoje auto może być bronione nawet wtedy, gdy nie ma Cię w pobliżu. Nowoczesny czujnik przeciążeń i inteligentny detektor ruchu uruchomią tryb nagrywania w momencie, kiedy wykryją uderzenie albo podejrzany ruch przed maską samochodu. Nawet w chwili, gdy sprawca uszkodzeń ucieknie, będziesz miał dowód jego winy.

nagrywaj bez żadnych przerw

Dzięki funkcji nagrywania w pętli nie musisz obawiać się, że po zapełnieniu karty pamięci microSD kamera Prido przestanie nagrywać. W momencie, gdy objętość nośnika osiągnie swój limit kamera zarejestruje nowy materiał w miejscu najstarszego nagrania.

prędkość i stabilność

Dzięki produktywnemu i docenionemu wśród ekspertów procesorowi Novatek 96663 kamera Prido działa błyskawicznie i zrównoważenie. Zarówno kongurowanie ustawień rejestratora, jak i samo nagrywanie lmów odbywa się bez jakichkolwiek problemów.

zawartość opakowania

wideorejestrator samochodowy prido i7 pro

uchwyt samochodowy

uchwyty do poprowadzenia kabla

ładowarka samochodowa 2xUSB 12/24V

kabel USB: 3,6m instrukcja obsługi

specyfikacja techniczna

czujnik optyczny: Sony STARVIS IMX291

płyta główna: Novatek NT96663

soczewka: szklana, 6-cio warstwowa

format zapisu video: MOV (H.264)

rozdzielczość wideo: 1440i/30FPS [int.] Full HD 1080P/60FPS

moduł wi-: tak

przekątna lcd: 2,7 cala

bateria: Li-Ion, 320 mAh

karta pamięci: mircoSD do 256GB

kąt widzenia obiektywu: 150°

jasność obiektywu: f/2.0

informacje logistyczne nazwa: wideorejestrator samochodowy prido i7

numer EAN: 5907632980036

waga urządzenia: 0,211 kg

waga opakowania: 0,355 kg

rozmiary urządzenia: 8,85 x 5,1 x 3,25 cm

rozmiary opakowania: 13,7 x 8,1 x 9,1 cm