PRIDO X6 FHD (no GPS) (5907632980050) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem PRIDO X6 FHD (no GPS) (5907632980050) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 557.38 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Wideorejestrator PRIDO X6
557.38
Media Expert
X6 Wideorejestrator PRIDO
559.00
MediaMarkt.pl
Wideorejestrator PRIDO X6
563.10
Avans.pl
Wideorejestrator PRIDO X6
563.10
ELECTRO.pl
Wideorejestrator PRIDO X6 + Moduł GPS M1
600.15
Avans.pl
Wideorejestrator PRIDO X6 + Moduł GPS M1
600.15
Media Expert
Wideorejestrator PRIDO X6 + Moduł GPS M1
600.15
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Prido
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 9.6 "

Opis

kamera samochodowa prido x6 rejestruje obraz z dwóch kamer by zapewnić pełny zakres sytuacji na drodze. Tylna kamera znacząco powiększa bezpieczeństwo twoje i twojego auta stanowiąc także uzupełniające zabezpieczenie na parkingu.korzyści: wykorzystaj duży ekran urządzenia by widzieć wszystko co znajduje się za twoim samochodem podczas parkowania.

kamera cofania jest perfekcyjnym uzupełnieniem obrazu, który widzisz w lusterkach. Z jej pomocą możesz wykonywać manewr cofania i parkowania tyłem z jeszcze pokaźniejszą precyzyjnością i pewnością. Kamera samochodowa prido x6 wyświetlacz o przekątnej niemal 10 cali.

oznacza to, iż pokrywa on całą powierzchnię lusterka, a nie jedynie jego niepokaźny fragment. Dzięki temu nawigacja po menu kamery samochodowej, jego czytelność i wrażenia płynące z użytkowania wideorejestratora stoją na bardzo wysokim poziomie.

nagrywając drogę przy pomocy rejestratora prido x6 z modułem kamery tylnej możesz być pewien, że w razie potrzeby bez trudu przeanalizujesz każdy szczegół wydarzenia, które spotkało cię na trasie. Przednia kamera (lusterko) zapisze obraz w jakości fullhd 1080p, a dołączony do zestawu moduł kamery tylnej nagra w tym samym czasie film w rozdzielczości hd 720p.

z kamerą samochodową prido x6 zapomnisz o niewygodnych i niedużo intuicyjnych przyciskach. Cała powierzchnia lusterka to niemal 10-calowy ekran dotykowy o świetnej jakości. Dzięki niemu bez trudu ustawisz interesujące cię opcje w menu wideorejestratora i z łatwością uzyskasz dostęp do nagrań video zapisanych na karcie pamięci.

już nigdy nie będziesz musiał szukać sprawcy szkody parkingowej. Videorejestrator prido x6 jest gotowy do nagrania dowodu zdarzenia nawet wtedy, gdy nie ma cię w pobliżu auta. Czujka przeciążeń (g-detektor) znajdujący się w kamerze samochodowej uruchomi rejestrator jazdy i zainicjuje proces nagrywania w chwili, kiedy ktoś uderzy w pozostawiony na parkingu samochód.

dzięki modułowi prido gps m1 wideorejestrator prido x6 może zacząć zbierać in