Tracer m4ts fhd orion (5907512867242) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tracer m4ts fhd orion (5907512867242) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator TRACER M4TS FHD Orion
199.00
Media Expert
Wideorejestrator TRACER M4TS FHD Orion
199.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Kamera samochodowa TRACER M4TS FHD ORION

Jak zapewne wiesz, bezpieczeństwo na drodze to priorytet, dlatego warto wyposażyć swój samochód w dobrej klasy wideorejestrator. To urządzenie nie tylko zadba on o potencjalny materiał dowodowy w trakcie nieoczekiwanego zdarzenia, ale pozwoli Ci też na rekreacyjne rejestrowanie obrazu w trakcie jazdy. Kamera samochodowa TRACER Orion rewelacyjnie się nada do tego celu.

-Kamera przednia 3Mpix, kąt 150 st.
-Kamera wsteczna 0.3Mpix, kąt 60 st.
-ekran dotykowy IPS 4,5?.
-G-czujka.
-Tryb parkingowy.
-Nagrywanie w pętli.
-Detekcja ruchu.
-Tryb nocny.
-Nagrywanie audio.
-Aluminiowa obudowa.

bezawaryjny towarzysz w trasie
TRACER ORION sporo funkcji, dzięki którym zapewnia wartościowy materiał dowodowy w każdej sytuacji. Nagrywany obraz pochodzi z dwóch kamer: przedniej (3Mpix) o kącie widzenia 150 i wstecznej (0.3Mpix) o kącie widzenia 60 poziomów. Takie rozwiązanie pozwala dostarczyć wyraźne, szczegółowe nagranie z obszerniejszej przestrzeni. W dodatku funkcja nagrywania z dźwiękiem umożliwi Ci stworzenie pełnego obrazu sytuacji na drodze i zachowanie Twoich własnych komentarzy w nagraniu rekreacyjnym lub szkoleniowym.

Przydatny tryb parkingowy
videorejestrator TRACER wyekwipowany jest w tryb parkingowy, dzięki któremu rejestruje obraz także na postoju oraz detekcję ruchu, która wyzwala nagrywanie w momencie wykrycia poruszającego się obiektu albo uderzenia (G-czujka). Tryb nocny pozwala urządzeniu zachować swoją funkcjonalność także w nocy albo przy słabych warunkach oświetleniowych - żadna z tych okoliczności nie przeszkodzi w pracy Twojej kamerze.

wygodna obsługa
Kamera TRACER ma czytelny ekran dotykowy IPS 4,5?, który umożliwia prostą, komfortową obsługę i dostęp do wszystkich funkcji. Możesz na nim dodatkowo odtwarzać nagrania z zachowaniem naturalnych, świetnie odwzorowanych odcieni. Jest on wytworzony z utwardzanego szkła, co nadaje mu odporność na zarysowania i uszkodzenia. Urządzenie wyposażone jest w slot na kartę microSD o maksymalnej pojemności do 128GB, ale nie musisz się martwić o brak miejsca w pamięci - funkcja nagrywania w pętli pozwala nadpisywać starsze nagrania, żeby nic nie stanęło na przeszkodzie w zarejestrowaniu nagłej, niepokojącej sytuacji.

łatwy montaż
Kamera instalowana jest na lusterku przy pomocy specjalnej nakładki, która pozwala na prosty i szybki montaż i demontaż. Jej obudowa stworzona jest z aluminium, co nadaje jej trwałość na uszkodzenia. Wyposażona jest w złącze zasilające USB, co czyni ją nad wyraz uniwersalnym urządzeniem, kompatybilnym z ogólnie stosowanym sprzętem komputerowym.