Tracer Mobi Mirror promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tracer Mobi Mirror oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
TRACER MobiMirror FHD
129.00
Neonet.pl
Wideorejestrator TRACER Mobi Mirror FHD + Kamera dodatkowa
139.90
Media Expert

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD

Twoje życie na drodze jeszcze nigdy nie było łatwiejsze i bezpieczniejsze... Nadchodzi rewolucja w kontroli sytuacji na drodze - kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD, którą prosto zainstalujesz nad swoją głową i nagrasz każde niespodziane zdarzenie drogowe. Kamera jest prostą w montażu nakładką na standardowe samochodowe lusterko, spełnia swoją podstawową funkcję podglądu otoczenia, a jednocześnia zezwala na nagrywanie sytuacji na drodze. Co więcej, pozwoli również na obserwowanie tyłu samochodu za pomocą dołączonej kamery tylnej, co może się przydać na przykład podczas ryzykownego parkowania.

videorejestrator nagrywa w rozdzielczości Full HD, dzięki temu niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych panujących w trasie, bez wątpienia zachowa wszystkie szczegóły zdarzenia. Kamera nagrywa na kartę microSD i kompresuje filmy w popularnym kodeku H.264. Jeśli chcesz poczuć się pewniej i bezpieczniej na drodze, TRACE MobiMirror FHD to niezastąpiony towarzysz każdej Twojej podróży.

Kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD to wideorejestrator obsugujący dwie kamery. Przednia obsługuje maksymalnie rozdzielczość 1920*1280 pzy 25 klatkach na sekundę, zaś podgląd na tylną szybę na tylnej kamery jest realny w rozdzielczości 640*480 w 25 klatkach na sekundę. Przednia kamera nagrywa obraz o szerokości 170 stopni, natomiast tylna - 120 stopni. Urządzenie ma wbudowaną baterię, która podtrzymuje ustawienia w każdej nieprzyjemnej sytuacji drogowej. Dla ułatwienia i wygody użytkownika, zaimplementowano wyświetlacz TFT LCD 4.3".

Funkcja "Nagrywanie w pętli"

Nagrywanie w pętli zezwala na nieprzerwane nagrywanie materiału wideo bez względu na aktualną pojemność karty pamięci. W chwili zapełnienia karty, kamera kontynuuje nagrywanie, zastępując najstarszy materiał bieżącym nagraniem.

Mikrofon
Urządzenie wyposażone we wbudowany mikrofon.