TRACER MOBIDRIVE 2,4''1920x1080 KAMERA SAMOCHODOWA, 0000027743 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem TRACER MOBIDRIVE 2,4''1920x1080 KAMERA SAMOCHODOWA, 0000027743 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Wideorejestrator TRACER MobiDrive
49.99
ELECTRO.pl
-19%
Wideorejestrator TRACER MobiDrive
49.99
Avans.pl
-19%
Wideorejestrator TRACER MobiDrive
49.99
Media Expert
TRACER KAMERA SAMOCHODOWA MOBIDRIVE TRAKAM45767
61.90
Sferis.pl
Tracer Kamera samochodowa MobiDrive
62.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.4 "

Opis

Kamera samochodowa TRACER MobiDrive

Kamery samochodowe to urządzenia, które coraz częściej goszczą w naszych autach. Gwarantują zabezpieczenie w przypadku stłuczki lub wypadku przed próbą wyłudzenia ubezpieczenia przez nieuczciwego kierowcę. Nieraz nagranie z kamery samochodowej pozwala jednoznacznie określić sprawcę wypadku. Z Tracer MobiDrive możesz czuć się jeszcze bezpieczniej, jednocześnie podczas wycieczek za miasto, jak i jeżdżąc po ciasnych miejskich ulicach. Kamera samochodowa Tracer MobiDouble przyda się również do nagrywania efektownych widoków w trakcie jazdy. Kamera samochodowa Tracer została wyekwipowana w obfity i wyraźny ekran LCD o przekątnej 2,4".

Nagrywania w pętli
Funkcja nagrywania w pętli gwarantuje, że nigdy nie zabraknie Ci miejsca na karcie pamięci. Nagrywanie w pętli oznacza, iż kiedy nagrany dotychczas materiał zapełni całą kartę pamięci, kolejne pliki urządzenie zapisze w miejsce już istniejących, kamera nadpisuje nowe nagrania w miejsce najstarszych.

detektor ruchu
Kamera Tracer MobiDrive jest wyekwipowana w czujnik ruchu, co oznacza,automatycznie rozpocznie nagrywanie w momencie, gdy auto zacznie się poruszać. Do kamery Tracer możesz zamontować kartę pamięci do 32 GB.

Mikrofon
MobiDrive jest wyekwipowana w mikrofon, dzieki czemu nagrasz nie tylko obraz, lecz także dźwięk podczas trasy czy niespodzianego zdarzenia na drodze.

Prosta obsługa i przystępny montaż
Kamera Tracer MobiDrive posiada 2,4" ekran, który zezwala na podgląd nagranych tworzyw, korzystne kadrowanie i wygodne wybieranie ustawień menu. W pakiecie znajduje się uchwyt z przyssawką, dzieki czemu bezproblemowo zamontujesz kamerę w swym samochodzie.