Tracer MobiDrive promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Tracer MobiDrive oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
TRACER MobiDrive
59.90
Neonet.pl
-8%
Wideorejestrator TRACER MobiDrive
59.90
Media Expert
TRACER KAMERA SAMOCHODOWA MOBIDRIVE TRAKAM45767
64.90
Sferis.pl

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Kamera samochodowa TRACER MobiDrive

Kamery samochodowe to urządzenia, które coraz częściej goszczą w naszych autach. Gwarantują zabezpieczenie w przypadku stłuczki lub wypadku przed próbą wyłudzenia ubezpieczenia poprzez nieuczciwego kierowcę. Niejednokrotnie nagranie z kamery samochodowej pozwala jednoznacznie określić sprawcę wypadku. Z Tracer MobiDrive możesz czuć się jeszcze bezpieczniej, zarówno podczas wycieczek za miasto, jak i jeżdżąc po ciasnych miejskich ulicach. Kamera samochodowa Tracer MobiDouble przyda się ponadto do nagrywania błyskotliwych widoków w trakcie jazdy. Kamera samochodowa Tracer została wyekwipowana w znaczny i wyraźny wyświetlacz LCD o przekątnej 2,4".

Nagrywania w pętli
Funkcja nagrywania w pętli zagwarantuje, że nigdy nie zabraknie Ci miejsca na karcie pamięci. Nagrywanie w pętli oznacza, że kiedy nagrany dotychczas materiał zapełni całą kartę pamięci, kolejne pliki urządzenie zapisze w miejsce już istniejących, kamera nadpisuje świeże nagrania w miejsce najstarszych.

czujka ruchu
Kamera Tracer MobiDrive jest wyekwipowana w sensor ruchu, co oznacza,samoczynnie zapoczątkuje nagrywanie w momencie, gdy auto zacznie się poruszać. Do kamery Tracer możesz zamontować kartę pamięci do 32 GB.

Mikrofon
MobiDrive jest wyekwipowana w mikrofon, dzieki czemu nagrasz nie tylko obraz, ale także dźwięk podczas trasy czy niespodzianego zdarzenia na drodze.

Prosta obsługa i łatwy montaż
Kamera Tracer MobiDrive ma 2,4" ekran, który pozwala na podgląd nagranych materiałów, korzystne kadrowanie i komfortowe wybieranie ustawień menu. W komplecie znajduje się uchwyt z przyssawką, dzieki czemu bezproblemowo zamontujesz kamerę w swoim samochodzie.