Wideorejestrator EASYPIX Streetvision SV5 DARMOWY TRANSPORT promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Wideorejestrator EASYPIX Streetvision SV5 DARMOWY TRANSPORT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 289.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator EASYPIX Streetvision SV5
289.99
Avans.pl
Wideorejestrator EASYPIX Streetvision SV5
289.99
Media Expert
Wideorejestrator EASYPIX Streetvision SV5
289.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Easypix
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

stylowy design pokrywa z materiałów najwyższej jakości. EASYPIX Streetvision SV5 to genialny kompan w podróży i nadzwyczajne urządzenie do rejestracji zdarzeń na drodze. Mocna obudowa z tworzyw najwyższej jakości, gustowny design i kompaktowy, śladowy kształt to dopełniające mocne strony tego urządzenia.

Zoom cyforwy videorejestrator EASYPIX Streetvision SV5 to prosta w obsłudze kamera samochodowa, z 3-calowym ekranem LCD oraz mikrofonem. Urządzenie rejestruje obraz z maksymalną rozdzielczością nagrywania filmów Full HD 1920 x 1080 pikseli w formacie MP4.

Kamera posiada także 4-krotny zoom cyfrowy. Szeroki kąt widzenia EASYPIX Streetvision SV5 posiada szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 140 poziomów z przetwornikiem CMOS i czujnikiem obrazu 12 MP. Videorejestrator wyposażono w złącze HDMI oraz USB 2.0 mini i czytnik kart pamięci MicroSD do 32 GB.

W zestawie odszukamy uchwyt samochodowy oraz ładowarkę samochodową. G-sensor wideorejestrator został wyposażony w szereg {pomocn|przydatn)ych funkcji. Urządzenie oferuje nagrywania w pętli, nagrywanie zdarzeń oraz automatyczne nagrywanie po uruchomieniu silnika.

EASYPIX Streetvision SV5 posiada również funkcję wykrywania zdarzeń - G-sensor, która automatycznie zapisuje nagrania z kolizji i innych zdarzeń....