Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Live promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Live oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1649.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Live
1649.00
ELECTRO.pl
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Live
1649.00
Media Expert
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Live
1649.00
Avans.pl

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

zawsze połączona kamera samochodowa lte o rozdzielczości 1440p z 140-stopniowym polem widzenia. Łączność lte (wymagany plan subskrypcji) umożliwia dostęp w dowolnym momencie do podglądu na żywo, śledzenia lokalizacji, alarmów o kradzieży i powiadomień ochrony parkingowej z kamery samochodowej do aplikacji w smartfonie.

korzyści: stale połączona kamera samochodowa z technologią lte pozwala na podgląd na żywo i udostępnianie zapisanych filmów w dowolnym momencie przy pomocy aplikacji garmin drive na smartfonie. Wideo hd 1440p z szerokim obiektywem 140 poziomów i optyką garmin clarity hdr zapewnia wyraziste detale w dzień i w nocy.

przygotuj się na wszystko. Kamera garmin dash cam live stale rejestruje i zapisuje nagrania ze szczegółami dotyczącymi lokalizacji. Powiększ świadomość sytuacyjną dzięki ostrzeżeniom o kolizji, zmianie pasa ruchu i fotoradarach.

trzymaj ręce na kierownicy, wydając polecenia głosowe do kamery samochodowej. Żeby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy, kamera wysyła ostrzeżenie, gdy zbytnio zbliżysz się do pojazdu przed tobą. Udostępnij zapis ze swojej jazdy znajomym przy pomocy funkcji travelapse.

w prosty sposób skondensuj godziny jazdy w minuty najważniejszych momentów, by stworzyć zabawny, kreatywny film.