Wideorejestrator dash cam tandem marki Garmin promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Wideorejestrator dash cam tandem marki Garmin oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Tandem
899.00
Media Expert
-22%
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Tandem
899.00
ELECTRO.pl
-22%
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Tandem
899.00
Avans.pl
Garmin Dash Cam Tandem
1109.00
OleOle!
Garmin Dash Cam Tandem
1149.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Garmin Dash Cam Tandem GPS
Nigdy nie wiemy, co może się wydarzyć na drodze. Dlatego dobrą decyzją jest umieszczenie kamery samochodowej w samochodzie. Na przykład wideo z tego urządzenia może służyć jako dowód w przypadku kolizji albo innego sporu. Kamerasamochodowa Garmin Dash Cam Tandemmoże rejestrować materiał GPS w maksymalnej rozdzielczości2560×1440z prędkością30 klatek na sekundę. Ta rozdzielczość Quad HD jest bardzo dobra i sprawi,szczegóły będą się znamionować. Dzięki temu zaliczany jest do kategorii kamer UHD. Wystarczająco czuły mikrofon rejestruje czysty, zrozumiały dźwięk stereo. Kamera może obsługiwać nagrywanie obrazów pod kątem. 180. Jest to wystarczające do skanowania obu pasów ruchu i ich otoczenia. Podstawowe właściwości kamery samochodowej GPS Garmin Dash Cam Tandem
  • Dzięki tej kamerze można prosto nagrywać w maksymalnej rozdzielczości 2560×1440
  • Garmin Dash Cam Tandem GPS Kamera samochodowa rejestruje obraz przy 30 klatkach na sekundę
  • Jego wyposażenie obejmuje jeszcze GPS do precyzyjnego rejestrowania szybkości i pozycji
  • W aparacie znajduje się slot nakarty pamięci micro SD, micro SDHC i micro SDXC
  • Obsługiwane formaty to JPEG
  • Obsługiwane formaty video: MP4
Funkcje i budowa rejestratora samochodowego Opracowując je, producenci muszą myśleć o łatwości obsługi oprócz parametrów technicznych. Chodzi przeważnie o montaż kamery i przeróżnych funkcji. Ten model zapewni Ci nagranie z przodu i z tyłu samochodu.Tylna kamera może być w dodatku użytkowana do cofania.Kamera jest wyposażona w GPS do starannego rejestrowania pozycji i prędkości. Aparat ma stabilizację obrazu, by zapobiec drganiom obrazu. By zapewnić łatwą i bezpieczną obsługę, możesz sterować nim za pomocą głosu. Garmin Dash Cam Tandem GPS łączność i pakowanie Oprócz aparatu załączona jest instrukcja obsługi, USB, kabel zasilający / zasilacz i uchwyt. Interfejsy informacji obejmują bezprzewodowe interfejsy Wi-Fi, Bluetooth i GPS.
cechy produktu Garmin Dash Cam Tandem dane techniczne