Wideorejestrator NAVITEL MSR 900 (8594181740265) promocja 2023

Cena349.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 4 "
Nośnik karta microSD

Opis

Dlaczego klient potrzebuje videorejestratora NAVITEL?

Dowód w sytuacji nieszczęśliwego zdarzenia – kamery Navitel nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem, lecz sąwykonane do tego, by zapisywać niepożądane zdarzenia jak np. Wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem, jak i po nim. Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg.

Zapis z videorejestratora Navitel stanowić może dowód w sprawie o np. Próbę wyłudzenia odszkodowania również ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem, gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka Navitel MSR900.

informacje technologiczne:

- wyświetlacz 4’’ w technologii IPS o rozdzielczość i 800x480 – proponuje łatwość i prędkość obsługi urządzenia.

- Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najlepszej technice kompresji obrazu H.264, zapewnia najkorzystniejsze cechy nagrania i odtwarzania przy znikomym wymiarze pliku.

- W systemie optycznym kamery zaimplementowano szerokokątny obiektyw (170°), dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie.

- innowacyjny tryb parkingowy - urządzenie wykrywa ruch w polu widzenia kamery i początkuje nagrywanie podczas Twojej nieobecności w samochodzie.

- Dzięki postępowemu obiektywowi z przesłoną, urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

- Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do obszerności 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najlepszej rozdzielczości.

- 6-krotny cyfrowy zoom - umożliwia wyśmienite zbliżenia w każdej sytuacji.

- Urządzenie wyjątkowo czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości.

- Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie automatycznie uruchamia się i zaczyna nagrywanie (pod warunkiem, iż zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia)

- Wytrzymała i wytrzymała pokrywa wyprodukowana ze stali sprawi, że Navitel MSR900 Full HD urozmaici wnętrze każdego samochodu.

- progresywny czujka przeciążeń (G-czujka)

- W zestawie występują dwa funkcjonalne uchwyty, które zapewniają maksymalną przyczepność w trakcie wykonywania gwałtownych i niespodziewanych manewrów.

- zastosowany akumulator pozwala na wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie zdjęć z wypadków albo innych zdarzeń na drodze.

- W zestawie ponadto licencja nawigacyjna na smartfon albo tablet z mapą Polski, na okres 12 miesięcy.

artykuł
firma
Kod producenta
MSR900
EAN
8594181740265
ekran Optyka Funkcje techniczne
Karta microSD
Micro SD/SDHC
automatyczne nagrywanie
samoczynne włączenie
czujnik ruchu
Data i czas nagrywania
G-detektor
Nagrywanie w pętli
Tryb nocny
5V DC
Akumulator
Złącza
Mini USB
USB
atrybuty Matrycy Wyposażenie
Ładowarka samochodowa
Uchwyt
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta