Wideorejestrator NAVITEL RC3 Pro promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wideorejestrator NAVITEL RC3 Pro oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 749.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator NAVITEL RC3 Pro
749.00
Avans.pl
Wideorejestrator NAVITEL RC3 Pro
749.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 3.1 "

Opis

Kamera samochodowa Navitel RC3 PRO w pigułce Zapewnij kompleksową ochronę pojazdu dzięki 3 kamerom, rejestrującym równocześnie nagrania w rozdzielczości FHD. Ciesz się nagraniami wnętrza pojazdu też przy nieznacznej ilości światła dzięki doświetleniu poprzez wbudowane diody IR.

Zapisuj na nagraniach szybkość dzięki zaimplementowanemu modułowi GPS. Korzystaj z ostrzegania przed fotoradarami, progami zwalniającymi, czy przejściami dla pieszych dzięki rozbudowanym systemom wsparcia kierowcy.

Obsługuj kamerę za pośrednictwem aplikacji na telefon przez zastosowany moduł WiFi. Ciesz się możliwością hybrydowej obsługi, zarówno przez ekran dotykowy zastosowany w kamerę, jak i alternatywnie przez fizyczne przyciski znajdujące się na spodzie wideorejestratora.

Zadbaj o bezpieczeństwo zaparkowanego pojazdu dzięki aktywnemu trybowi parkingowemu, ze wsparciem dla nagrywania timelapse. Ciesz się bezawaryjną pracą sprzętu dzięki zasilaniu przez trwały i oporny na skrajne temperatury kondensator.

wygodnie mocuj i ściągaj kamerę dzięki aktywnemu uchwytowi montażowemu. Zobacz szczegółowy opis funkcjonalny Jakość nagrań wideorejestrator nagrywa równocześnie z 3 kamer, w rozdzielczości FHD. Nagrania znamionują się funkcjonalną czytelnością kluczowych składników.

Testowe nagrania z kamery Navitel RC3 PRO wyszukasz na dedykowanej playliście na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch$38v=0jfXs0azkkA&list=PLWb1jIrvNpnZujzia3zlnf0joJ2wzKxCX https://youtu.be/B0MqHVGRuZs surowe pliki video Pobierz surowe pliki video skopiowane bezpośrednio z kamery Navitel RC3 PRO i sprawdź rzeczywistą jakość obrazu bez wpływu stratnej kompresji video wykorzystywanej poprzez serwis YouTube: Pobierz minimalistyczne pliki video wideorejestratora Navitel RC3 PRO.

Aplikacja mobilna Dzięki zintegrowanym w kamerze modułowi WiFi osiągalne jest podłączenie do niej telefonu. Żeby tego dokonać, należy pobrać darmową aplikację Navitel DVR Center. Jest ona dostępna nieodpłatnie w Google Play lub App Store.

Z poziomu aplikacji możemy w nietrudny sposób zarządzać ustawieniami kamery, pobierać nagrania do pamięci telefonu, czy dokonywać aktualizacji. Ostrzeganie o fotoradarach wideorejestrator Navitel RC3 PRO posiada rozbudowane systemy wsparcia kierowcy.

Kamera samochodowa potrafi ostrzegać kierującego o fotoradarach, progach zwalniających i przejściach dla pieszych, które znalazły się w pamięci urządzenia. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu modułowi GPS i rozbudowanej bazie informacji, bazujących na mapach producenta Navitel.

Kamera potrafi w dodatku pełnić funkcję cyfrowego szybkościomierza, wyświetlając na ekranie znaczne wyznaczonie aktualnej szybkości pojazdu. Aktywny tryb parkingowy Kamera wyekwipowana jest w aktywny tryb parkingowy.

Wykorzystuje on wszystkie 3 moduły do nagrywania filmów poklatkowych, co daje genialne zabezpieczenie zaparkowanego pojazdu. Możemy zmieniać prędkość nagrań timelapse ustawiając 1, 2 albo 5fps. Do skorzystania z trybu parkingowego konieczne jest podłączenie kamery poprzez adapter stałego zasilania, który jest przystępny oddzielnie.

Zawartość zestawu Kamera samochodowa Navitel RC3 PRO Moduł kamery tylnej kabel połączeniowy do kamery tylnej o długości ok. 7 metrów z wtykiem micro-jack Przedłużka przyłączeniowa do kamery tylnej o długości ok.

50cm w wtykiem mini-USB Odpinany moduł kamery wewnętrznej Aktywny uchwyt mocujący z gniazdem mini-USB i micro-jack Zapasowe naklejki mocujące do przedniego i tylnego modułu Zasilacz do gniazda zapalniczki samochodowej z przewodem długości ok.

3,5 metra Instrukcja obsługi Voucher z roczną licencją na nawigację Navitel asygnowaną dla smartfonów Ściereczka do wycierania optyki i ekranu dotykowego Czytnik kart pamięci Szpilka usprawniająca wyciąganie zaślepek z modułu głównego, a także umożliwiająca resetowanie urządzenia Ważna informacja!

Prosimy o sprawdzenie działania całego zestawu przed montażem w celu wyeliminowania zakłóceń systemu bezkluczykowego i radia! Przewody sygnałowe łączące kamery przednie i tylne poprowadzone przy antenie/module systemu bezkluczykowego mogą wywoływać jego nieprawidłową pracę!

Polska dystrybucja i gwarancja Kamera Navitel RC3 PRO w naszej ofercie pochodzi z oficjalnej dystrybucji producenta i jest objęta 24-miesięczną gwarancją (12 miesięcy w przypadku zakupów na fakturę VAT) udzielaną i wykonywaną Polsce.