Wideorejestrator PRIDO I5 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Wideorejestrator PRIDO I5 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator PRIDO I5
299.00
Media Expert
i5 Wideorejestrator PRIDO
299.00
MediaMarkt.pl
Wideorejestrator PRIDO I5
299.00
Avans.pl
Wideorejestrator PRIDO I5
299.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Prido
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2 "

Opis

bezusterkowy sensor przeciążeń zaimplementowany w kamerę Prido nowoczesny detektor przeciążeń wykryje uderzenie albo gwałtowne hamowanie i automatycznie zabezpieczy nagrywany w ich trakcie film wideo. Co więcej, nawet wtedy, gdy kamera nie nagrywa, a dojdzie do przeciążenia materiał zostanie zarejestrowany i zabezpieczony samoczynnie.

To daje Ci pewność, że kolizja zostanie zarejestrowana. Matryca Sony EXMOR Nie musisz już obawiać się słabych warunków oświetleniowych. Czujka optyczny SONY Exmor imx323 poradzi sobie z nagraniem wysokiej jakości materiału wideo jednocześnie w słoneczny dzień, jak i w pochmurną noc.

szybkość i stabilność Dzięki sprawnemu i docenionemu wśród ekspertów procesorowi Novatek 96658 kamera Prido działa szybko i zrównoważenie. Równocześnie konfigurowanie ustawień rejestratora, jak i samo nagrywanie filmów odbywa się bez jakichkolwiek problemów.

znaczny zakres dynamiki obrazu komplet algorytmów odpowiadających za obszerny zakres dynamiki (WDR) powoduje,nawet podczas nagrywania pod światło kamera zoptymalizuje rejestrowany obraz i sprawi, że jego poszczególne elementy, takie jak rejestracje aut, będą lepiej widoczne.

nie blokuj gniazda zapalniczki W zestawie z kamerą Prido otrzymasz ładowarkę z dwoma gniazdami USB. Dzięki czemu naładujesz telefon w tym samym czasie, w którym zasilasz swój wideorejestrator. Jasny obiektyw ze szklaną soczewką Soczewka znajdująca się w obiektywie kamery Prido składa się z aż sześciu warstw transparentnie transparentnego szkła.

dzięki temu materiały video rejestrowane przez urządzenie znamionuje pokaźnie udoskonalona jakość, w sytuacji kamer z soczewkami z tanich materiałów nienaturalnych. Szkło znamionuje jeszcze pokaźniejsza wytrzymałość na zarysowania.

poszerz swój horyzont Nie martw się o to, że kamera nie zarejestruje pieszego, który wbiegł na ulicę albo samochodu, który nagle wyjechał z drogi podporządkowanej. 150-stopniowy obiektyw kamery Prido uchwyci wszystko, co dzieje się przed maską Twojego auta.

zawsze w gotowości Dzięki inteligentnemu czujnikowi ruchu zamontowanemu w kamerze Prido choćby wtedy, gdy wyłączysz tryb nagrywania, a przed samochodem zacznie dziać się coś niepokojącego kamera zacznie rejestrować materiał.

W ten sposób masz pewność, iż nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Nieprzeciętne proporcje wyświetlacza 2-calowy wyświetlacz kamery Prido sprawia, iż bez najmniejszego problemu wynajdziesz wszystkie atrakcyjne Cię funkcje i ustawienia urządzenia.

adekwatny wybór długości przekątnej sprawia jednak,wyświetlacz nie będzie rozpraszał Cię w trakcie prowadzenia auta. Wysoka rozdzielczość obrazu Kamera Prido nagrywa obraz w jakości FullHD 1080P, a zatem za dokładne odwzorowanie rzeczywistości na Twoim filmie odpowiadają ponad 2 miliony pikseli.

To kanon, który pozwoli Ci na oglądanie filmów w pełnej jakości nawet na kilkudziesięciocalowych ekranach telewizorów. Zapomnij o braku pamięci Kamera Prido obsługuje karty microSD o pojemności aż do 64GB.

dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że Twoje nagranie zostanie nadpisane zaraz po zarejestrowaniu. Taka objętość zapewnia stabilność pracy i odpowiednią ilość miejsca na Twoje filmy. Chroń pliki przed nadpisaniem Dzięki funkcji inteligentnej ochrony plików starczy kliknięcie jednego przycisku, by zapisać obecnie nagrywany materiał wideo w folderze, który uniemożliwi jego nadpisanie.

Z kamerą Prido masz pewność, iż nie stracisz swojego filmu w wyniku nieoczekiwanego końca miejsca na karcie pamięci. Za każdym razem w gotowości Dzięki trybowi parkingowemu kamery Prido Twoje auto może być bronione nawet wtedy, gdy nie ma Cię w pobliżu.

nowoczesny czujnik przeciążeń i inteligentny detektor ruchu uruchomią tryb nagrywania w chwili, kiedy wykryją uderzenie albo podejrzany ruch przed maską samochodu. Nawet w chwili, gdy sprawca uszkodzeń ucieknie, będziesz miał dowód jego winy.

nagrywaj bez żadnych przerw Dzięki funkcji nagrywania w pętli nie musisz obawiać się, że po zapełnieniu karty pamięci microSD kamera Prido przestanie nagrywać. W chwili, gdy objętość nośnika osiągnie swój limit kamera zarejestruje nowy materiał w miejscu najstarszego nagrania.