Xblitz Black Bird 2.0 GPS promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Xblitz Black Bird 2.0 GPS oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 209.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Wideorejestrator XBLITZ Black Bird 2.0
209.00
Media Expert
Xblitz Black Bird 2.0 GPS
219.00
RTV EURO AGD
Xblitz Black Bird 2.0 GPS
219.00
OleOle!

Parametry

Producent:Xblitz
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.0 "

Opis

videorejestrator marki Xblitz model Black Bird 2.0 GPS to nowość na rynku, wspaniała jakość w dobre cenie zapewne ucieszy każdego użytkownika. Jeżeli szukasz świetnej kamery o niewielkich rozmiarach i nadzwyczajnej jakości wykonania to ten model jest właśnie dla Ciebie. Materiały z których została wytwarzana kamera sprawiają że kamera należy do klasy premium. Kamera została doceniona przez wielu użytkowników którzy uznali ją za niezawodną, dopracowaną a zarazem prosta w obsłudze. Videorejestrator zaawansowane funkcje takie jak tryb monitorowania parkingu, soczewkę o kącie wiedzenia 140 , a także rozdzielczość rejestrowanego obrazu 1920*1080P, 30fps, 1208*720P, 60fps.

4 powody dla których powinieneś zainteresować się modelem Black Bird 2.0 1. Wysoka jakość fotografii i filmów WDR

Funkcja Wide Dynamic Range (WDR) - oprogramowanie rejestratora analizuje naświetlenie obrazu, a następnie dynamicznie zmienia wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli, by były widoczne na zdjęciu. Korzystanie z tej funkcji zezwala na dokładną rejestrację sceny mimo szerokiego kontrastu. Znakomicie spisuje się to w szczególności w nieprzystępnych warunkach pogodowych w których duży zakres jakości rejestrowanego materiału ma ogromne znaczenie.

2. Szerokokątny obiektyw

Kąt widzenia obiektywu wynosi aż 140o umożliwiając tym samym rejestrację szerokiego kadru przed maską pojazdu. Dzięki zastosowaniu szklanej soczewki i matrycy o wysokiej rozdzielczości realne okazało się uzyskanie szczegółowych obrazów.

3. Konkretny uchwyt i detektor

Kamera stabilny i komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Potężna przyssawka pozwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie. G-detektor - jest to sensor grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie zabezpieczy nagrywany aktualnie plik, by nie pozostał on nadpisany albo przypadkowo usunięty.

4. Tryb nagrywania cyklicznego

Jest to jedna z najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, gdy funkcja jest włączona można ustawić długość poszczególnych plików na 2, 3 albo 5 minut. W przypadku wyłączenia funkcji materiał nagrywany jest tak długo, aż jego objętość przekroczy 2 GB, to ograniczenie wynika z formatu plików.

Długi czas rejestracji

Dwie minuty materiału Full HD z dźwiękiem to około 200 MB, oznacza to, iż na karcie o pojemności 64 GB można zapisać około 10 godzin materiału w wysokiej jakości. Przy nagrywaniu w pętli użytkownik zawsze ma do dyspozycji ostatnie 10 godzin jazdy.

automatyczny start nagrywania

Nagrywanie obrazu można zbratać z zapłonem pojazdu. Rejestracja zostanie uruchomiona w momencie włączenia zapłonu, a także wyłączona kilka sekund po wyłączeniu zapłonu, żeby skorzystać z tej funkcji urządzenie musi być podłączone do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, a gniazdo musi być zasilane w momencie włączania zapłonu. Kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

Zawartość zestawu:

  • Kamera samochodowa Xblitz model Black Bird 2.0 GPS
  • Uchwyt do konstrukcji z przyssawką
  • Zasilacz do gniazda zapalniczki samochodowej z wyjściem USB
  • Długi kabel zasilający mini-USB
  • Dodatkowy kabel USB
  • Moduł GPS
  • Czytnik kart pamięci
  • Instrukcja obsługi w języku polskim z kartą gwarancyjną

Rejestrator do poprawnego działania wymaga karty pamięci, która nie znajduje się w pakiecie.

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamery samochodowe w naszej ofercie pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte obsługą gwarancyjną wykonywaną na terenie Polski poprzez serwis dystrybutora. Na model Xblitz model Black Bird 2.0 GPS dystrybutor udziela 24-miesięcznej gwarancji przy zakupie przez oraz 12-miesięcznej przy zakupie związanym z działalnością gospodarczą.