Xblitz Go SE promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Xblitz Go SE oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Xblitz GO SE
349.00
OleOle!
Xblitz GO SE
349.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Xblitz
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.0 "

Opis

Rejestrator jazdy – co to jest?

videorejestrator, czyli inaczej kamera samochodowa albo rejestrator samochodowy jest to niepokaźne urządzenie asygnowane do konstrukcji w pojeździe w celu monitorowania otoczenia przed pojazdem w trakcie ruchu i podczas postoju. Rejestrator jazdy zaopatrzony jest w szerokokątny obiektyw który pozwala na zarejestrowanie szerokiego kadru przed pojazdem. Kamery samochodowe wyekwipowane są z reguły w wyświetlacz pozwalający na prędki podgląd zarejestrowanego materiału oraz na zmianę ustawień videorejestrtora. Videorejestratory różnią się pomiędzy sobą ceną a co za tym także idzie mnogością funkcji i jakością nagrywania. Dzięki szerokiej ofercie videorejestratorów możesz wybrać model który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, obfity dobór dostępnych modeli zezwala na przypasowanie towaru do potrzeb oraz możliwości portfela. Należy zwrócić uwagę na to że niektóre z modeli wykorzystują technologię GPS która umożliwia zapisywanie takich danych jak lokalizacja pojazdu, szybkość poruszania się, oraz prędkość w chwili zdarzenia. Dane GPS możemy dowolnie włączyć albo wyłączyć w trakcie zapisu video.

Kamera w samochodzie? Czy potrzebuję wideorejestratora?

Rejestrator jazdy to bardzo ergonomiczne urządzenie, które wbrew pozorom, przyda się w każdym samochodzie. W trakcie codziennej jazdy autem, w trakcie weekendowych wypadów, czypodczas podróży służbowych jesteśmy uczestnikami ruchu. W trakcie poruszania się po drogach warto zwrócić uwagę na to że nie wszyscy kierowcy zachowują się odpowiedzialnie, czasami budujejąc realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Są sytuacje w których bez nagrania video jesteśmy pozbawieni jakikolwiek argumentów w sytuacji konieczności dochodzenia swoich praw przed sądem. Kamera samochodowa czyli wideorejestrator zezwalają na uchwycenie momentu zdarzenia drogowego dając nam niepodważalne argumenty w przypadku zaistnienia takiej konieczności. Posiadanie przysłowiowego asa w rękawie może uchronić Ciebie od bezpodstawnych oskarżeń. Może być na dodatek w skrajnym przypadku argumentem do uniknięcia niesłusznie nałożonego mandatu. W dodatku funkcja GPS pozwala na skrupulatne ustalenie lokalizacji zdarzenia z precyzyjnością do kilku metrów. Jeżeli cenisz sobie uczciwość rejestrator jazdy może stać się Twoim cichym sprzymierzeńcem.

Rejestrator jazdy, kamera samochodowa GO SE producenta Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Konieczna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i w trakcie codziennych podróży do pracy.

Kilka powodów dlaczego warto używać rejestratora GO SE
 • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
 • szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
 • brak świadków nie jest już problemem
 • wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
 • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców
 • możliwość nagrania niespodzianych zdarzeń

Model Xblitz GO se to nowość na rynku, bardzo dobra jakość nagrania oraz fotografii, znikome rozmiary i genialna jakość wykonania sprawiają, że nie ma ona konkurencji w swej klasie cenowej! Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i wyszukane aluminiowe wykończenia. Niezawodna i dopracowana, bardzo prosta obsługa, a zarazem zaawansowane funkcje takie jak tryb monitorowania parkingu, szerokokątna soczewka 170 stopni czy rozdzielczość obrazu 1920*1080P, 30fps.

staranny opis funkcji rejestratora Xblitz GO se

• WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ OBRAZU zdjęcia można wykona w rozdzielczości nawet do 12Mpx, co pozwoli na dowolne ich użycie (wydruk, analiza zdarzenia, odczyt tablic rejestracyjnych, znaków drogowych itp.) Maksymalna rozdzielczość zdjęcia to 4032×3024.

• wbudowanA BATERIA zastosowana bateria wewnętrzna (niewymienna) ma niewielką pojemność, służy ona do zapewnienia zasilania przez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.

zastosowanY MIKROFON szczególnie czuły, rejestruje dźwięk we wnętrzu auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku.

solidnY UCHWYT SAMOCHODOWY Kamera jednostajny i wygodny system mocowania do szyby pojazdu. Solidna przyssawka zezwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie.

samoczynnY START NAGRYWANIA Rejestrator uruchamia się samoczynnie i rozpoczyna nagrywać w chwili włączenia zapłonu auta, i automatycznie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem). Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, oraz gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w chwili włączonego zapłonu.

• ZŁĄCZE ZASILANIA W UCHWYCIE Kamera szczególnie komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Solidna przyssawka pozwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie. W dodatku uchwyt został wyekwipowany w złącze mini USB zasilające kamerę. Pozwala to na trwałe podłączenie zasilania do uchwyty zamiast bezpośrednio do kamery. Dlatego wysiadając z auta można błyskawicznie wypiąć rejestrator z uchwytu.

ZOOM CYFROWY 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu (należy go ustawić przed rozpoczęciem nagrywania).

NAGRYWANIE CYKLICZNE Jedna z głównych i najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, włączenie tej funkcji pozwala ustawić długość nagrywanych pojedynczych materiałów video (2min, 3 min, 5 min). Wyłączenie tej opcji spowoduje rejestrację ciągłą materiału wideo (nie zaleca się), jednak należy pamiętać, iż maksymalna długość filmu jest ograniczona wielkością pliku 2GB wynikającą z ograniczeń formatu plików.

G-czujka Jest to detektor grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator samoczynnie zabezpieczy nagrywany aktualnie plik, by nie pozostał on nadpisany lub przypadkowo usunięty.

• FUNKCJA SOS samoczynne zabezpieczanie obecnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem lub przypadkowym usunięciem, uruchamiane przez naciśnięcie optymalnego klawisza.

DŁUGI CZAS NAGRYWANIA – wymiar 3 minutowego filmu to około 300 MB przy maksymalnej rozdzielczości i nagrywaniu z dźwiękiem. Na karcie 64 GB można zapisać około 10 godzin filmu w najwyższej jakości. Czyli przy włączonym nagrywaniu w pętli (nadpisywanie najstarszych nagrań), użytkownik ma za każdym razem ostatnie 10 godzin jazdy.

• MATERIAŁY – Wysokiej jakości, trwała i odporna plastikowa obudowa

• ZŁĄCZE ZASILANIA W UCHWYCIE – Kamera szczególnie wygodny system mocowania do szyby pojazdu. Mocna przyssawka umożliwia pewny i trwały montaż kamery w aucie. W dodatku uchwyt został wyekwipowany w złącze mini USB zasilające kamerę. Pozwala to na trwałe podłączenie zasilania do uchwyty zamiast bezpośrednio do kamery. Dlatego wysiadając z auta można błyskawicznie wypiąć rejestrator z uchwytu.

6 powodów dla których powinieneś zainteresować się modelem SE GO 1. Wysoka jakość zdjęć i filmów WDR

Funkcja Wide Dynamic Range (WDR) - oprogramowanie rejestratora analizuje naświetlenie obrazu, a następnie energicznie zmienia wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli, aby były widoczne na zdjęciu. Korzystanie z tej funkcji zezwala na skrupulatną rejestrację sceny mimo pokaźnego kontrastu. Świetnie spisuje się to w szczególności w trudnych warunkach pogodowych w których pokaźny zakres jakości rejestrowanego materiału ma ogromne znaczenie.

2. Szerokokątny obiektyw

Kąt widzenia obiektywu wynosi rekordowe 170o umożliwiając tym samym rejestrację szerokiego kadru przed maską pojazdu. Dzięki zaimplementowaniu szklanej soczewki i matrycy o wysokiej rozdzielczości osiągalne okazało się uzyskanie szczegółowych obrazów.

3. Konkretny uchwyt i czujnik

Kamera stabilny i wygodny system mocowania do szyby pojazdu. Solidna przyssawka zezwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie. G-czujka - jest to detektor grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie zabezpieczy nagrywany aktualnie plik, by nie pozostał on nadpisany albo przypadkowo usunięty.

4. Tryb nagrywania cyklicznego

Jest to jedna z najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, gdy funkcja jest włączona można ustawić długość poszczególnych plików na 2, 3 albo 5 minut. W sytuacji wyłączenia funkcji materiał nagrywany jest tak długo, aż jego objętość przekroczy 2 GB, to ograniczenie wynika z formatu plików.

5. Spory ekran

wideorejestrator ma jeden z największych ekranów jakie montowane są w kamerach samochodowych. Wyświetlacz ma obszerne znaczenie w przypadku zmiany funkcji, podglądu nagrania bezpośrednio na urządzeniu. Obraz jest pokaźny i klarowny a menu czytelne i intuicyjne. Kamera samochodowa Xblitz Black Bird pozwala na podgląd nagrywanego materiału w czasie jazdy oraz tym samym na korektę ustawienia kąta kamery. Oczywiście czynności te powinny odbywać się ze względów bezpieczeństwa jedynie i tylko w trakcie postoju na parkingu.

6. Tryb nocny

Kamera samochodowa wbudowane 8 diód led IR które pozwalają na dodatkowe doświetlenie w trakcie rejestracji nocą. Światło diód IR jest niewidoczne dla człowieka poprzez co nie zakłóca nocnej jazdy, jest natomiast widoczne dla matrycy kamery która zapisuje rozświetlony obraz nawet w nieprzystępnych warunkach nocnych.

Długi czas rejestracji

Dwie minuty materiału Full HD z dźwiękiem to około 200 MB, oznacza to, że na karcie o obszerności 64 GB można zapisać około 10 godzin materiału w wysokiej jakości. Przy nagrywaniu w pętli użytkownik zawsze ma do dyspozycji ostatnie 10 godzin jazdy.

automatyczny start nagrywania

Nagrywanie obrazu można związać z zapłonem pojazdu. Rejestracja zostanie uruchomiona w chwili włączenia zapłonu oraz wyłączona kilka sekund po wyłączeniu zapłonu, aby skorzystać z tej funkcji urządzenie musi być podłączone do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, a gniazdo musi być zasilane w chwili włączania zapłonu. Kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

Zawartość zestawu:

 • Kamera samochodowa Xblitz model GO SE
 • Uchwyt do konstrukcji z przyssawką
 • Zasilacz do gniazda zapalniczki samochodowej z wyjściem USB
 • Długi kabel zasilający USB
 • Czytnik kart pamięci
 • Instrukcja obsługi w języku polskim z kartą gwarancyjną

Rejestrator do poprawnego działania wymaga karty pamięci, która nie znajduje się w pakiecie.

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamery samochodowe w naszej ofercie pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte obsługą gwarancyjną wykonywaną na terenie Polski poprzez serwis dystrybutora. Na model Xblitz model GO SE dystrybutor udziela 24-miesięcznej gwarancji przy zakupie poprzez i 12-miesięcznej przy zakupie związanym z działalnością gospodarczą.