Xblitz Park View Ultra promocja 2021

Cena399.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Xblitz
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 5 "
Nośnik karta microSD

Opis

videorejestrator Jazdy Kamera Xblitz Park View Ultra

Podwójna kamera -Rejestrator jazdy Full HD w lusterku z kamerą cofania HD

sprawdź podwójna kamerę samochodową Xblitz Park View Ultra. To jednocześnie przedni videorejestrator, lusterko główne oraz kamera cofania w jednym urządzeniu. Perfekcyjna jakość nagrania Full HD wraz z szerokim polem widzenia 170 poziomów pozwoli Ci zarejestrować każde zdarzenie drogowe.

KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ PARK VIEW ULTRA

wideorejestratorXblitz Park View Ultra to, aż 2 kamery samochodowe w jednym urządzeniu. Przednia kamera Full HD o kącie widzenia 170 poziomów rejestruje wszystko co przed autem, zaś tylna kamera cofania HD nagra to co dzieje się z tyłu samochodu.

ponadto przednia kamera samochodowa ukryta jest w wysmakowanym, w pełni ergonomicznym lusterku głównym. Obfity ekran IPS 5" zapewnia istotny podgląd nagrania jak i zezwala na łatwą obsługę urządzenia.

Wykończenia ze szczotkowanego aluminium wraz z użytym w lusterku wysokiej jakości szkłem 2.5D dają poczucie obcowania ze sprzętem najwyższej klasy.

PODWÓJNA KAMERA SAMOCHODOWA- DOSTRZEGAJ WIĘCEJ

Kamera samochodowaXblitz Park View Ultra składa się z dwóch kamer – przedniej i tylnej. Przednia kamera znajduje się w obudowie, która pełni też funkcję klasycznego lusterka wstecznego z zastosowanym wyświetlaczem LCD. Natomiast tylny rejestrator jest równocześnie kamerą cofania. Szerokokątne obiektywy obu kamer spore pole widzenia, dzięki temu widzisz i rejestrujesz więcej.

WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ FULL HD

Wysoka rozdzielczość kamery samochodowej w Xblitz Park View Ultra zapewnia wspaniałą jakość nagrywanych filmów. Przednia kamera nagrywa w Full HD natomiast tylna w HD. Dzięki wysokiej jakości nagrań żaden detal nie umknie rejestracji.

duży wyświetlacz

Ta kamera samochodowa została wyposażona w czytelny wyświetlacz IPS 5 cali, który umożliwia podgląd nagrania w czasie rzeczywistym, jak na dodatek oglądanie plików archiwalnych. Ponadto podczas korzystania z trybu parkowania na ekranie wyświetla się podgląd z tylnej kamery, dzięki temu parkowanie staje się prostsze i bezpieczniejsze.

WYSOKA JAKOŚĆ tworzyw

wideorejestrator Xblitz Park View Ultra jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Lusterko pokryte jest szkłem 2,5D. Designerski wygląd dopełnia metalowe wykończenie tyłu kamery.

videoREJESTRATOR Z FUNKCJĄ G-czujnik

Funkcja G-detektor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych informacji w chwili kolizji albo nagłego hamowania. Kamera samochodowa samoczynnie zabezpieczy przed skasowaniem pliki video (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.

NAGRYWANIE W PĘTLI

Rejestrując trasę kamerą samochodowąXblitz Park View Ultra nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli). Oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików – plikami nowszymi.

Procesor: Mstar 8328P

detektor przedniej kamery: PS5226

detektor tylnej kamery: 9726

ekran: IPS 5 cali

Kąt widzenia: Przód 170°/ tył 120°

Obiektyw: Przód 6G

G-detektor: Tak

Rozdzielczość wideo: Przód 1080p / tył 720p

Format video:.MOV

Karta pamięci: Obsługa kart pamięci microSD

Nagrywanie w pętli: Tak

Audio: zaimplementowany mikrofon/głośnik

rodzaj zasilania: USB 5V

Zawartość zestawu: Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra, kamera wsteczna, kabel do kamery cofania, ładowarka, czytnik kart pamięci, instrukcja obsługi.