Xblitz Park View promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Xblitz Park View oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 189.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Xblitz Park View
189.00
RTV EURO AGD
Wideorejestrator XBLITZ Park view lusterko
220.77
Media Expert
Xblitz Park View
279.00
OleOle!
XBLITZ Park View 3w1
279.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Xblitz
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Złącza mini USB
Rozdzielczość 1920 x 1080

Opis

Rejestrator jazdy – co to jest?

wideorejestrator, czyli inaczej kamera samochodowa albo rejestrator samochodowy jest to nieduże urządzenie dedykowane do konstrukcji w pojeździe w celu monitorowania otoczenia przed pojazdem podczas ruchu oraz w trakcie postoju. Rejestrator jazdy zaopatrzony jest w szerokokątny obiektyw który umożliwia zarejestrowanie szerokiego kadru przed pojazdem. Kamery samochodowe wyekwipowane są przede wszystkim w ekran pozwalający na prędki podgląd zarejestrowanego materiału oraz na zmianę ustawień videorejestrtora. Wideorejestratory różnią się między sobą ceną a co za tym także idzie mnogością funkcji i jakością nagrywania. Dzięki szerokiej ofercie wideorejestratorów możesz wybrać model który spełni wszystkie Twoje wymagania, duży wybór przystępnych modeli zezwala na dopasowanie artykułu do potrzeb i możliwości portfela. Należy zwrócić uwagę na to że niektóre z modeli wykorzystują technikę GPS która zezwala na zapisywanie takich informacji jak lokalizacja pojazdu, prędkość poruszania się,, a także prędkość w chwili zdarzenia. Dane GPS możemy dowolnie włączyć lub wyłączyć podczas zapisu wideo.

Kamera w samochodzie? Czy potrzebuję videorejestratora?

Rejestrator jazdy to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które wbrew pozorom, przyda się w każdym samochodzie. W trakcie codziennej jazdy autem, podczas weekendowych wypadów, czypodczas podróży służbowych jesteśmy uczestnikami ruchu. Podczas poruszania się po drogach warto zwrócić uwagę na to że nie wszyscy kierowcy zachowują się odpowiedzialnie, czasami tworzyjąc realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Są sytuacje w których bez nagrania wideo jesteśmy pozbawieni jakikolwiek argumentów w sytuacji konieczności dochodzenia swych praw przed sądem. Kamera samochodowa czyli wideorejestrator pozwalają na uchwycenie momentu zdarzenia drogowego dając nam niepodważalne argumenty w sytuacji zaistnienia takiej konieczności. Posiadanie przysłowiowego asa w rękawie może uchronić Ciebie od bezpodstawnych oskarżeń. Może być dodatkowo w skrajnym przypadku argumentem do uniknięcia niesłusznie nałożonego mandatu. Dodatkowo funkcja GPS umożliwia precyzyjne ustalenie lokalizacji zdarzenia z starannością do kilku metrów. Jeżeli cenisz sobie uczciwość rejestrator jazdy może stać się Twoim cichym sprzymierzeńcem.

Rejestrator jazdy, kamera samochodowa Park View firmy Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Konieczna zarówno w trakcie długich wyjazdów wakacyjnych jak i w trakcie rutynowych podróży do pracy.

Kilka powodów dlaczego warto używać rejestratora Park View
  • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
  • szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
  • brak świadków nie jest już problemem
  • wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
  • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców
  • możliwość nagrania niespodzianych zdarzeń

Mini kamerkę Xblitz PARK VIEW charakteryzuje możliwość równoczesnego nagrywania przodu i tyłu za pomocą dwóch kamer. Dodatkowo rozdzielczość 1920×1080 sprawi że, obraz będzie istotny, nawet podczas przybliżania.

Xblitz PARK VIEW pozostał wyposażony w spory czytelny ekran 4,3’’ LCD. Pracę z rejestratorem usprawniają uzupełniające przyciski funkcyjne, a także menu w języku polskim.

Wysoka rozdzielczość obrazu wideo – FULL HD 1920x1080p przy 25klatkach/sek, zarejestrowany obraz można wygodnie odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu.
3 w 1 – komplet jest zaopatrzony w lusterko, rejestrator i kamera cofania w jednym komplecie 3 urządzenia

Dwie kamery przód/tył – świetna rozdzielczość umożliwia nagrywanie jakości fullhd 1920×1080 z przodu i na tylnej kamerze o rozdzielczości 720×480

solidny uchwyt samochodowy – kamera stabilny i wygodny system mocowania do szyby pojazdu. Mocna przyssawka pozwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie.
Podgląd Live – automatyczny podgląd podczas tylnej kamerki z na przednim lusterku, co umożliwia swobodne

zaimplementowany mikrofon – szczególnie czuły, rejestruje dźwięk w środku auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku.

zaimplementowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem.

typ obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli popularne karty micro SD stosowane także w telefonach komórkowych. Zaleca się używanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana pojemność to aż 32GB.

zastosowana bateria – wykorzystana bateria wewnętrzna (niewymienna) ma niewielką pojemność, służy ona do zapewnienia zasilania poprzez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.

Materiały – wysokiej jakości, trwała i wytrzymała plastikowa pokrywa.

Funkcja SOS – samoczynne zabezpieczanie obecnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem lub przypadkowym usunięciem, uruchamiane poprzez naciśnięcie adekwatnego klawisza.

Zoom cyfrowy – 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu (należy go ustawić przed rozpoczęciem nagrywania).

G-sensor – jest to czujka grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia albo gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie zabezpieczy nagrywany obecnie plik, żeby nie został on nadpisany albo przypadkowo usunięty.

Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

samoczynny start nagrywania – rejestrator uruchamia się samoczynnie i zaczyna nagrywać w chwili włączenia zapłonu auta,, a także automatycznie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem).

Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, oraz gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w chwili włączonego zapłonu.
Tryb monitorowania parkingu – rejestrator w stanie czuwania w zaparkowanym aucie, w momencie wykrycia uderzenia (dostosowywana czułość) kamera inicjuje nagrywać.

Wszystkie nasze kamery nie posiadają trybu pamięci masowej i funkcji kamery internetowej. Gniazdo USB służy tylko do ładowania

Uwaga!! wygląd kamery tylnej może różnić się w zależności od serii urządzenia

W skład zestawu wchodzą:

– Kamera
– Ładowarka
– kabel do połączenia kamery wstecznej
– Kamera wsteczna
– Instrukcje
– Gumki mocujące/uchwyty z przyssawką
– Czytnik kart pamięci

Długi czas rejestracji

Dwie minuty materiału Full HD z dźwiękiem to około 200 MB, oznacza to, iż na karcie o obszerności 64 GB można zapisać około 10 godzin materiału w wysokiej jakości. Przy nagrywaniu w pętli użytkownik za każdym razem ma do dyspozycji ostatnie 10 godzin jazdy.

automatyczny start nagrywania

Nagrywanie obrazu można skonsolidować z zapłonem pojazdu. Rejestracja zostanie uruchomiona w chwili włączenia zapłonu, a także wyłączona kilka sekund po wyłączeniu zapłonu, żeby skorzystać z tej funkcji urządzenie musi być podłączone do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, a gniazdo musi być zasilane w chwili włączania zapłonu. Kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

Rejestrator do poprawnego działania wymaga karty pamięci, która nie znajduje się w zestawie.

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamery samochodowe w naszej ofercie pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte obsługą gwarancyjną realizowaną na terenie Polski przez serwis dystrybutora. Na model Xblitz model Park View dystrybutor udziela 24-miesięcznej gwarancji przy zakupie poprzez i 12-miesięcznej przy zakupie związanym z działalnością gospodarczą.