Xblitz Trust promocja 2020

Cena299.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Xblitz
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 1.5 "

Opis

videorejestrator Jazdy

Xblitz Trust

Dzięki zaimplementowaniu postępowej technice super kondensatorów oraz zaawansowanych rozwiązań optycznych kamera samochodowa Xblitz Trust to sprzęt budzący zaufanie. Obiektyw kamery wyekwipowany jest w komplet sześciu szklanych soczewek, a także filtr polaryzacyjny. Gwarantuje to niezrównaną jakość obrazu w każdych warunkach. A dzięki kompaktowej obudowie videorejestrator nie ogranicza pola widzenia kierowcy.

JAKOŚĆ FULL HD

Kamera samochodowa Xblitz Trust rejestruje obraz w jakości Full HD przy wykorzystaniu nowoczesnego sensora Sony IMX323. uzupełniającą kontrolę nad jakością obrazu pełni tutaj funkcja HDR (High Dynamic Range), która odpowiada za podbicie kontrastów – dzięki czemu nagranie wideo ma bogatsze i bardziej nasycone barwy.

SZEROKOKĄTNY OBIEKTYW + FILTR

Obiektyw mini kamery Xblitz Trust rejestruje obraz w zakresie 170°. Jest to widocznie pokaźniejszy kąt niżeli w charakterystycznych obiektywach kamer samochodowych. Umożliwia to rejestrację szerszej sceny przed pojazdem i tym samym zapis pokaźniejszej ilości szczegółów przebiegu trasy. Rejestrator trasy Xblitz Trustwyposażony jest również w filtr polaryzacyjny, który umożliwia eliminację odblasków światła z szyb innych pojazdów i łatwiejszą identyfikację kierowcy.

AUTO-START

Kamera została samoczynna pod kątem rozpoczęcia i zakończenia nagrywania bez ingerencji użytkownika (kierowcy).

Po podłączeniu Xblitz Trust do gniazda zapalniczki – nagrywanie przebiegu trasy zacznie się po uruchomieniu pojazdu i zakończy kilka sekund po jego wyłączeniu.

SUPER KONDENSATORY

Xblitz Trust progresywny system zasilania wewnętrznego, oparty o wbudowane super kondensatory, które stabilnie podtrzymują pracę kamery w trybach pracy końcowej.

posiadają pokaźnie dłuższą żywotność konwencjonalne zasilanie bateryjne. Szczególnie dobrze znoszą wysokie i niskie temperatury występujące w kabinie samochodu. Kamera samochodowa Xblitz Trust jest pierwszym video rejestratorem trasy w ofercie firmy Xblitz, gdzie użyto progresywny system super kondensatorów.

CZYTELNY ekran

Kamera wyekwipowana pozostała w 1,5″ czytelny wyświetlacz, który zezwala na podgląd nagrania w czasie rzeczywistym, jak w dodatku przeglądanie plików archiwalnych.

[DIODA STATUSU]

zawiadamia o statusie pracy kamery.

[PORTY ZEWNĘTRZNE]

Porty Mini HDMI, a także mini USB znajdują się na bocznych ściankach kamery, dzięki temu jest do nich nietrudny dostęp.

[CZYTELNY wyświetlacz]

ekran o przekątnej 1.5 cala, pozwala na podgląd obrazu w czasie nagrywania oraz przeglądanie zapisanych już plików wideo.

[wygodnE PRZYCISKI FUNKCYJNE]

Na tylnym panelu umiejscowione pozostały także wygodne w użyciu przyciski do obsługi wszelkich funkcji kamery.

G-detektor

Funkcja G-czujnik odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera samochodowa samoczynnie zabezpieczy przed skasowaniem pliki video (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.

ZAPIS DŹWIĘKU

wideorejestrator Xblitz Trust zastosowany mikrofon i głośnik – dzięki czemu możliwa jest rejestracja i odtwarzanie dźwięku z wnętrza samochodu co może stanowić uzupełniającą dokumentację sytuacji na drodze.

Funkcję zapisu audio można prosto wyłączyć z poziomu menu kamery.

Model: Xblitz Trust

 • Procesor: NTK 96658
 • sensor: Sony IMX323
 • ekran: 1.5 cala
 • Kąt widzenia: 170°
 • Obiektyw: 6G
 • G-czujka: Tak
 • HDR: Tak
 • Rozdzielczość video: max. 1920x1080P
 • Format pliku: *.MP4
 • Filtr: Tak (Polaryzacyjny)
 • Karta pamięci: MicroSD do 128GB (klasa 10)
 • Porty: mini HDMI, mini USB
 • Nagrywanie w pętli: Tak
 • Audio: zaimplementowany mikrofon / głośnik
 • rodzaj zasilania: USB 5V / 1.5A (Super kondensatory)
 • Zawartość zestawu: Kamera Xblitz Trust, filtr polaryzacyjny, ładowarka samochodowa, instrukcja obsługi, kabel USB, przyssawka mocująca, czytnik kart microSD.