Xblitz X5 WI-FI promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Xblitz X5 WI-FI oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
XBLITZ XBLITZ X5 Wifi
199.00
Neonet.pl
Wideorejestrator XBLITZ X5 WiFi
249.00
Media Expert

Parametry

Producent:Xblitz
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.4 "

Opis

Kamera samochodowa Xblitz X5 WiFi jest przedstawicielem najnowszej linii towarów producenta Xblitz. Wideorejestrator proponuje znakomitej jakości nagrania i fotografie zachowując małe , a także doskonałą jakość wykonania. Urządzenie to jest jednym z liderów rynku a w swej klasie cenowej ciężko znaleźć mu godnego konkurenta. Kamera zaprojektowana pozostała z najwyższą skrupulatnością a materiały użyte do budowy to m.in. Szkło i aluminiowe wykończenie. Oprócz niesamowitego wyglądu kamera proponuje wspaniałej jakości nagrania, prostotę obsługi oraz zaawansowane funkcje takie jak tryb parkingowy, tryb poklatkowy i obiektyw o 140st. Kącie widzenia.Dlaczego warto używać rejestratora Xblitz X5 WI-FI?

• nagrania z videorejstratora Xblitz X5 mogą stanowić niepodważalny dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
• zapisy video umożliwiają szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
• kamera stanie się Twoim świadkiem wydarzenia i pozwoli na obronę przed niesłusznie nałożonym mandatem
• wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
• dzięki rejestratorowi jazdy będziesz miał możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych poprzez innych kierowców
• swoje nagrania możesz udostępniać w serwisie youtube przy pomocy telefonu albo komputera

skrupulatny opis funkcji rejestratora Xblitz X5 WI-FI:

Xblitz X5 to rejestrator trasy najwyższej jakości. Płynnie nagrany, czytelny obraz okraszony całą dozą szczegółów to najważniejsza istota nagrań z kamery.

Soczewka 6G, obiektyw o kącie widzenia 140°, filmy najwyższej jakości Full HD przy 30 kl/s sprawią,choćby najgorsze warunki pogodowe bądź wyboiste drogi nie przeszkodzą w nagraniu znakomitej jakości obrazu.

POŁĄCZENIE WI-FI
Kamera Samochodowa Xblitz X5 posiada funkcję połączenia z telefonem poprzez Wi-Fi, zezwalając na obsługę urządzenia przez aplikację na Twoim telefonie. Dzięki adekwatnej aplikacji możesz prowadzić tzw. "live stream" udostępniając podgląd na żywo ze swojej kamery. Przystępna aplikacja w Twoim telefonie pozwoli na pobranie nagrań i szybkie udostępnienie innym użytkownikom np dzięki YouTube.

Rejestrator jazdy Xblitz X5 to urządzenie na miarę 2018 roku, oferujące olbrzymią bogactwo funkcji, a także szeroką wszechstronność.

DYSKRETNY MONTAŻ
Super potężne taśmy i zdejmowalny uchwyt załączone do zestawu, a także wyjątkowy zarys kamery szybki, trwały i prosty montaż Xblitz X5 w dogodnym, wybranym poprzez nas miejscu.

Raz zamontowana stacja bazowa zezwala na produktywny montaż i demontaż kamery – starczy wyjąć / zamontować urządzenie w parę sekund i już! Gotowi do drogi!


BOGATY zestaw
nabywając jedną kamerę Xblitz X5 Wi-Fi dostajesz kompleksowy pakiet akcesoriów, a także dodatków ułatwiających stosowanie. Dwa uchwyty przeróżnego kształtu, w zależności od ułożenia kątowego szyby w aucie. Dwie zapasowe taśmy, czytnik kart microSD, przewód USB wraz z ładowarką samochodową.

W komplecie:

– Xblitz X5 WI-FI
– Ładowarka samochodowa z kablem
– kabel USB
– Polska instrukcja obsługi
– Czytnik kart pamięci

Rejestrator do poprawnego działania wymaga karty pamięci, która nie znajduje się w zestawie.

Pamiętaj o dodaniu karty do zestawu!

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamery samochodowe w naszej ofercie pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte obsługą gwarancyjną wykonywaną na terenie Polski przez serwis dystrybutora. Na model Xblitz Limited dystrybutor udziela 24-miesięcznej gwarancji przy zakupie przez i 12-miesięcznej przy zakupie związanym z działalnością gospodarczą.