Xiaomi 70mai 1S Rejestrator samochodowy KARTA 32GB (6971669780463) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Xiaomi 70mai 1S Rejestrator samochodowy KARTA 32GB (6971669780463) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 203.75 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
70MAI Smart Dash Cam 1S D06 FullHD
203.75
OleOle!
70MAI Smart Dash Cam 1S D06 FullHD
229.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Rozdzielczość 1920 x 1080

Opis

 Kamera samochodowa Xiaomi 70mai Smart Dash Cam 1S Xiaomi 70mai Smart Dash Cam 1S z łącznością z Wi-Fi i świetną jakością nagrań świetna jakość nagrań video Kamera samochodowa Xiaomi 70mai Dash Cam 1S zezwala na nagrywanie w rozdzielczości 1920 x 1080p Full HD.

Kąt widzenia sprzętu jest równy aż 130 stopniom, dzięki czemu możesz nagrywać spore kadry z zastosowaniem jednej kamerki. W konstrukcji towaru zastosowano matrycę Sony IMX323, zapewniającą jego wysoką wydajność, a także przysłonę f/2.2.

Udostępniaj nagrania w czasie rzeczywistym Kamera posiada możliwość łączenia z siecią Wi-Fi. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest w stanie strumieniować nagrywane klipy w czasie rzeczywistym, udostępniając je bezpośrednio w mediach społecznościowych.

dedykowana aplikacja producent zadbał o stworzenie dedykowanej aplikacji kompatybilnej z kamerą samochodową Xiaomi 70mai Dash Cam. Jest ona przystępna zarówno w systemie operacyjnym Android, jak i iOS. Za pomocą aplikacji 70mai Dash Cam jesteś w stanie kontrolować nagranie i zarządzać jego ustawieniami z użyciem smartfona.

na dodatek pozwala na: oglądanie nagrań znajdujących się na karcie pamięci oglądanie obrazu z kamery na żywo zmianę ustawień kamery formatowanie karty pamięci Budowa Kamera Xiaomi 70mai Dash Cam 1S została produkowana z tworzyw zezwalających na pracę w temperaturze od -20˚C do 60˚C.

Długość kabla zasilającego wynosi aż 3,5 metra, dzięki czemu możesz podłączyć go do dowolnego źródła. Nagrywanie z dźwiękiem Xiaomi 70mai Dash Cam 1S została zaopatrzona w mikrofon pozwalający na nagrywanie klipów wraz z dźwiękiem.

Możesz włączyć lub wyłączyć tę funkcję w ustawieniach sprzętu. Mikrofon pozwala na jeszcze uruchamianie nagrywania za pomocą wypowiadanych komend. Ładowanie w samochodzie Akumulator litowo-jonowy o objętości 240 mAh umieszczony w konstrukcji kamery można ładować za pomocą załączonej ładowarki samochodowej lub standardowego kabla USB.

To, jaki przewód wybierzesz zależy wyłącznie od Twoich aktualnych potrzeb. Obrotowy uchwyt budowa Xiaomi 70mai Dash Cam 1S została wytwarzana z myślą o swobodnym obracaniu urządzenia w celu ustawienia najodpowiedniejszego kadru.

Uchwyt jest nie tylko nieskomplikowany w obsłudze, lecz także zezwala na utrzymanie kamery w zrównoważonej pozycji. Model Xiaomi 70mai Dash Cam 1S został zaprojektowany z myślą z reguły o rejestrowaniu trasy w trakcie jazdy samochodem, konieczne okazało się wyposażenie go w wytrzymały klej pozwalający na stabilne umieszczenie na szybie.

zastosowany klej jest oporny na wysokie temperatury, dzięki czemu możesz zostawić swoje auto w pełnym słońcu bez obawy o kamerę. Mocowanie jest stanowczo trwałe, równocześnie nie uszkadzając szyby. Dioda LED na około przycisku oznajmiająca o bieżącym stanie nagrywania Zielony: normalne nagrywanie Niebieski: kamera po...